Skocz do zawartości
Krynio

centralny zamek nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agatka

dzięki,wiecie znalazłem dziś tą puszke,w bagażniku po lewej stronie tam gdzie apteczka,chodziłem i słuchałam gdzie 'buczy" i takim sposobem znalazłem,tylkoteraz bede sie głowił jak podłaczyc to dalej,pzreciez te kable mam za krótkie,jak je przedłuze?ah,tylko kłopot mam teraz z tym całym centralnym zamkiem.:rolleyes::633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że:

1. Zamek masz pneumatyczny - otwiera się wolniej, ok 1-2s

2. To co znalazłeś to pompka centralnego zamka.

Dalej, jeśli jest tak jak wyżej to czy masz schemat podłączenia tego sterownika do zamka? Sterownik, który kupiłeś powinien mieć opcję dla zamka pneumatycznego - dłuższe impulsy sterujące. Sterownik podpinasz w okolicy skrzynki z bezpiecznikami. Musisz tylko znaleźć kable od zamka, idące do drzwi od strony kierowcy. Dalej zgodnie z schematem. Na forum powinien być też jakiś opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam takie pytanie. Jako ze niedawno zmienilem komputer w swoim aucie(pisalem w innym temacie) zmienilem tez stacyjke i immo. Teraz mam oryginalny kluczyk z wbudowanym pilotem i chcialbym to wykorzystać tzn czy jesli bym dolozyl sterownie centralka z dawcy komputera to bede mogl centralke otwierac z tego pilota w kluczyku?

Jak ona wyglada?moze byc schemat.

Dodam jeszcze ze obecnie mam dolozone uniwersalne sterowanie z pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłacze sie pod temat bo nie znalazłem odpowiedzi na moj problem

O tuż mam centralny zamek (bez pilota) i po zamknięciu drzwi i przekręceniu kluczyka wszystkie drzwi się zamykaja wszystkie te haczyki wchodza w dół tylko drzwi od kierowcy się nie zamykają.Ten dzyngiel wchodzi w dół lecz pompka pod ciśnieniem go wypycha w gore i drzwi są nadal otwarte

Ktoś przerabiał może coś podobnego u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym którzy nie mogą otworzyć samochodu z pilota gdyż dioda się nie świeci rozbierzcie pilot i zobaczcie czy na 100% bateria się styka ja musiałem lekko zagiąć blaszkę , by działało. Ewentualnie dioda się spaliła (szansa jedna na milion :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności