Skocz do zawartości
Krynio

centralny zamek nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam u siebie centralny zamek i kluczyki z pilotami lecz nie działa.. bateria w pilocie jest. mam opcje otwierania i zamykania szyb z centralnego ale chciałbym moc uzywac kluczyka.. co moze byc nie tak?? ze niedziała wogle nie reaguje..

 

p.s. tak poza tematem bo napisałęm inny post i nie moge sie doczekac odpowiedzi.. a mianowiscie miałem jakies tyrkotanie auta okazało sie ze to wtryskiwacz nie był dokrecony bo na zerwnatrz było słuchac przy przyspieszaniu jak by jakis traktor jechał, lecz niestety po jego dokreceniu mam teraz dizwne wibracje w samochodzie czuc na karoseri maski itd ze drzy na kierownicy i fotelach.. moga te wtryski miec bezposredni wpływ na to?? jak nie to co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregmoto

kolego, jak dobrze rozumiem to centralny dziala ale tylko z kluczyka a nie z pilota. tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak dobrze zrozumiałes.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamek jest pneumatyczny czy elektryczny? zamki różnią się sposobem sterowania stąd może być problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem jaki?? chyba pneumatyczny bo tam sa chyba węzyki i na ciśnienie go otwiera. mowie wam kluczykiem normalnie sie otwiera tylko wogle pilot nie reaguje a chciałbym zeby dział..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pneumatyczny zamek otwiera i zamyka powoli, wyraźnie widać jak chodzi góra-dół trzpień zamka. Przy elektrycznym jest to dużo szybciej i słychać stuk zamykania czy otwierania. Czy masz sterownik zamka czy sterujesz zamkiem poprzez autoalarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia.. otwieram teraz kluczem bo bezposrednio bo te przyciski na nim nie daja zadnej reakcji... ale raczej alarmu nie ma.. chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, pytanie: Czy kluczykiem jak otwierasz od strony kierowcy to otwierają się wszystkie zamki czy tylko ten który otwierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebek122

Witam.Mam problem z zamkiem centralnym w Passacie B3.Kluczykiem od kierowcy nie mogę zamknąć wszystkich drzwi tylko to jedne a jak zamknę:confused: od pasażera to otworze od kierowcy wszystkie drzwi . Co sie stalo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja zamykam centralnym wszystkie drzwi, bagaznik i wlew paliwa, jak sama nazwa wskazuje centralny zamek zamyka wszystkie wiec jakies małe nieporozumienie mamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poprawi, ale jeśli dobrze pamiętam (mam zamek pneumatyczny) to tylko od strony kierowcy otwieram wszystkie zamki (sprawdzę jutro). Chlebek122, problem może być z klamką albo sterownikiem zamka. Czy otwierasz auto z pilota? Napisz coś więcej o zamkach.

 

dd0_0bb - "tak ja zamykam centralnym wszystkie drzwi, bagaznik i wlew paliwa" - wniosek pierwszy - zamek centralny działa, możemy się skoncentrować na pilocie. Czy kiedykolwiek działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak centralny jest sprawny w 100% wszystkie drzwi sie otwieraja elegancko i nie ma problemu, wymontowany jest tylko zamkniecie wlewu ale to nie ma znaczenia. pilot nie wiem czy działa ale mysle ze działał bo niedawno kupiłem to auto i chciałem korzystac z tego ze mam pilot w kluczu i własnie nei działa i nie wiem co moze byc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigfoot1991

Jeżeli od strony kierowcy idzie otworzyć drzwi tylko te jedne, żadnych innych nie to popsuta jest klamka i taki mały dzyndzelek, który jest w niej. Najwidoczniej się nadłamał i nie wysyła sygnału o otwieraniu, ale najważniejsze zamyka wszystko!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dd0_0bb, daruj sobie tego pilota i kup porządny autoalarm. Praktycznie każdy autoalarm ma wyprowadzenie na sterowanie centralnym zamkiem. Pilot w kluczu to jest prawdopodobnie rozwiązanie fabryczne i naprawa tego może być droga. Czy masz do tego jakieś papiery? Może tylko wystarczy zaprogramować (zarejestrować pilota). Tak czy inaczej szybciej sobie poradzisz z tematem instalując autoalarm. Fajne są autoalarmy z modułem antynapadowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie tylko zaczne montowac to wydam fortune a na to samo wyjdzie.. jak tu moze cos tylko jest małego do zrobienia..;p alarm załoze ale napewno nie taki bo on nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad321

kolego ja tez mam problem z centralnym zamkiem ale u mnie jest elektryczny i wogole nie chodzi moze to byc wina modulu komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to sprawdzic czego to wina??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu, mam taki sam problem jak kolega dd0_0bb. Autko bez problemu otwiera się po zwykłym przekręceniu kluczyka w stacyjce. Natomiast pilot całkowicie nie działa. Dioda nie świeci. Wymiana bateryjki nie pomogła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka

jestem w kropce,kupiłem sterownik centralnego zamka do mojego passat b3 ,91' i zupełnie sam niewiem jak go zamontowac,(a byłem pewny ze wiem,no widzicie czasami można se zdziwić ) gdzie znajduje sie ta puszka centralnego zamka i jak mam zamontowac "łopatologicznie" przedstawcie mi to gdzies moze na zdjeciach itd na pliku pdf ktos ma? jak to podłaczyc,bardzo prosze o pomoc,jakbyście zechcieli wysłąc mi tą instrukcję pdf.boję sie że wydałem te pieniadze na marne na ten sterownik,niewiem gdzie ta puszka centralnego zamka u mnie jest w moim passacie.przeciez jesli jest gdzies w drzwiach to te kable co dostałęm w zestawie to nie dostana do akumulatora,przedłyc mam?a pisze tu ze mam podłaczyc tak.naprawde ejstem juz zielony,nmieszało mi to nieźle.dla wiadomosci zobaczcie sobie jak wyglada http://allegro.pl/item449652790_vw_sterownik_centralnego_zamka_nowy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem w kropce,kupiłem sterownik centralnego zamka do mojego passat b3 ,91' i zupełnie sam niewiem jak go zamontowac...
. Z tego co widziałem na allegro to jest to sama elektronika. A co z siłownikami? Zdejm tapicerkę drzwi i zobacz co tam jest. Sprawdź w bagażniku, pod podłogą. U mnie, w kombi znajduje się tam pompka centralnego zamka i jak się domyślam całe sterowanie (ale mogę się mylić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności