Skocz do zawartości
indi

Lokalizator GPS

Rekomendowane odpowiedzi

mi ostatnio kumpel mówił ze własnie tez mają problem z tym gps-em bo za cholere nie gubi sygnału i muszą stac w miejscu jak skonczą wczesniej robote.. łatwo to się gubi sygnał w nokii n95 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzw BICIE GODZIN :D skad ja to znam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste zeby byl zasieg gps musi byc widoczna satelita. zeby spozycjonowac dokladnie musza byc widoczne conajmniej 4 szt. sirf stary 3 sa bardzo agresywnym modulem i jak zgubia zasieg to mysla ze odbiornik poruszyl sie nie za daleko i pamietajac kierunek ruchu widzac choc jedna satelite pozwalaja ukazac gdzie sie jest"najprawdopodobniej" dodatkowo jest tam system egnos i inne takie ktore pozwalaja na jakanjlepsza wyznaczenie pozycji i mozliwie nie gubienie sygnalu. wystarczy wrzucic taki odbiornik np do metalowej puszki i za cholere nie ma sygnalu. wystarczy wjechac do stodoly...moga auto zaladowac na pake i po sprawie...a koparka..nie wiem jak wygladaja dokladnie te odbiorniki do pozycjonowania ale pewnie sa gdzies kolwiek umieszczone a tylko mala antenka jest w ciekawym miejscu wyciagnieta i nie wzbudza zainteresowan...nie wiem dlatego zalozylem watek bo mnie to ciekawi. dzisiaj chocby jezdzac po lesie z odbiornikiem gps...real bardzo latwo stracic zasieg i wtedy on ci pokazuje takie wielkie kolko bo uwaza ze w takich okolicach mozesz byc. co jakis czas zlapie jakis sygnal i to kolko sie przesuwa. poza tym ma kompas elektroniczny i wie w jakim kierunku sie porusza, dodatkowo barymetr(chyba tak sie to nazywa) i po zmianie cisnienia wie czy sie zmienia wysokosc i takie tam pierdoly. nadal chcialbym zeby ktos kto zna sie na tych lokalizatorach sie wypowiedzial:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montował ktoś nadajnik GPS w B6/B7 ? chodzi mi gdzie są najlepsze miejsca żeby poprowadzić prąd bez uszczerbków na zdrowiu samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używał tego lokalizatora GPS http://podsluchy.sklep-outlet.pl/outlet-lokalizator-pojazdow-osob-gps-60-dni-pracy-podsluch-on-line-magnes-caly-swiat-58776c01b4d41eea19ecb2a6aa5cd19f.html? Przez cały rok przygotowywałem auto to wyprawy na Kaukaz i nie chcę, aby ktoś je zwinął, a poza tym to też pewne zabezpieczenie dla mnie osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truskawka: myślałeś którędy będziesz się przebijał do komory silnika ze środka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności