Skocz do zawartości
maca1988

Zamiana licznika passat b2

Rekomendowane odpowiedzi

po rozmowie z Volksem moge napisac ze byly chyba dwa rodzaje własnie wtyków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Kosmo widze, że pozytywnie wypadło nasze spotkanie :D zgadza się przy passatach b2 były tylko i wyłącznie liczniki z dwoma kostkami ale co ważne w golfach były 2 rodzaje! z jedną kostką i dwoma kostkami pasujący do naszych passków. lepiej będzie poszukać licznika z dwoma kostkami od golfa bo z wiązkami móze być problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czyli co ? tego sprzedac ? i poszukac takiego ktory ma takie same WTYKI jak w naszych paskach ? ehh ja sie zawsze w cos wkopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, tak będzie lepiej i prościej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAN82 z tego co wiem bo sam zmieniałem u siebie licznik to w B2 były dwa rodzaje liczników i każdy z nich miał dwie kostki - dwie duże, albo jedna duża i druga mała. Z niczym sie niewkopałeś, nie musisz kupywac drugiego licznika wystarczy tylko ze dorwiesz gdzies kostki pasujące do licznika który posiadasz i w prosty sposób poprzekładasz kable z jednej kostki do drugiej, wszystko jest opisane, a w razie co to miernik i do dzieła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. postaram sie poszukac takowej kostki...

Grzyb a co za czesci masz do B2 ? (twoj podpis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz Daniel ale z tymi kabelkami może być ciężko, ja bym nie ruszał oryginalnych kostek aby bałaganu nie narobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

volks85 przepięcie kabli w inną koste nie stanowi wyzwania, w liczniku masz opisany każdy pin.

DAN82 jezeli bedziesz to robił kabel po kabelku niema możliwości ze popełnisz jakiś błąd, u mnie niestety i tak kable idące do kostek były nieszczęśnie polutowane, a że kostki do nowego licznika miałem odrazu z kablami to niewypinałem ich z kostek tylko obciełem i polutowałem jak należy w miejscu starych lutów. Wystarczy ze dorwiesz gdzies kostki z kablami, to idąc po kolorach będziesz miał ułatwioną sprawę, więc nieradze sugerować sie podpowiedziami o kupnie innego licznika. Co do części kliknij na ODDAM w moim podpisie, przekieruję Cie on do linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie, gdzie w dieslu można się wpiąć z wężykiem od ekonomizera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie - w dieslu nie ma podciśnienia w kolektorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niema innej możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niema innej możliwości?

A no nima :( A swoją drogą po co Ci ekonomizer w dieslu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla mnie dla kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż takie zegary jakby ktoś chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności