Skocz do zawartości
Gość mireczek

świecąca kontrolka check !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mireczek

Witam mam problem z żarówkami oświetlenia teblicy rej. jak pisałem w poprzednim temacie po spr. bezbieczników tj. wyciągnieciu ich i ponownym włożeniu zapaliła mi się kontrolka check na żółto nie wiem co się dzieje czy ktoś moze wie o co chodzi ?? mój passat jest z 2005 roku nowy model pomocy koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy podczas sprawdzania bezpieczników miałeś kluczyki w stacyjce.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczek

hmm teraz nie pamietam ale napewno nie byloa włączona wiesz co sie mogó stać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak się wyciąga wszystkie bezpieczniki po kolei trzeba wyciągać kluczyk ze stacyjki.U ciebie prawdopodobnie chwycił tylko jakiś błąd wystarczy podlecieć do elektryka 2 min i po kłopocie tylko może wziąć z 50 zł chyba że masz jakiegoś znajomka.Moim zdaniem to nic poważnego więc nie załamywać się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczek

podjechalem do kolesia wyskakuja jakies bledy z rozrzadem ale nic nie usunol tylko podejrzewam ze nie bardzo wiedzial o co chodzi niewiem czy jestem juz przewrazliwiony ale mam wrazenie ze stracil toszke na mocy musze szukac chyba konkretnego fachowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podjechalem do kolesia wyskakuja jakies bledy z rozrzadem ale nic nie usunol tylko podejrzewam ze nie bardzo wiedzial o co chodzi niewiem czy jestem juz przewrazliwiony ale mam wrazenie ze stracil toszke na mocy musze szukac chyba konkretnego fachowca

Podjedź do ASO, zapłacisz 70 pln ale przynajmniej coś się dowiesz a tak będziesz jeździł po fachowcach i co jeden to nowa teoria :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taki przypadek świeciła się kontrolka check ,musiałem wymienić czujnik spalania stukowego i teraz jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności