Skocz do zawartości
robertAVF

zmiana wygladu wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym po 6 latach odświeżyć temat bo nie znalazłem nic co bardziej pasuje do mojego pytania / problemu.

Przymierzam się do odświeżenia foteli w pasku (beżowa skóra z alcantarą) niestety boczki są już trochę poprzecierane i szukam jakiegoś zestawu do renowacji, na allegro jest tego sporo, np:

http://allegro.pl/renowacja-farba-lakier-szpachla-do-skor-kierownicy-i4815465769.html

 

tylko skąd mogę się dowiedzieć jaki lakier do tego zamówić, w aukcji jest podana paleta ale na oko ciężko dobrać jaki to będzie kolor.

Czy ma ktoś doświadczenie z renowacją foteli, może ktoś wie jaki odcień ma beżowa skóra w passacie ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę lederzentrum.pl napisz do nich po przesłaniu do nich kawałka skóry (próbki wielkosci paznokcia ) czy zagłowka dobiorą Ci odpowiedni kolor ja korzystałem z ich farb do odnowienia fotela i polecam. Na allegro też maja swoje produkty np - http://allegro.pl/colourlock-farba-tonujaca-do-skory-i5268955664.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym po 6 latach odświeżyć temat bo nie znalazłem nic co bardziej pasuje do mojego pytania / problemu.

Przymierzam się do odświeżenia foteli w pasku (beżowa skóra z alcantarą) niestety boczki są już trochę poprzecierane i szukam jakiegoś zestawu do renowacji, na allegro jest tego sporo, np:

http://allegro.pl/renowacja-farba-lakier-szpachla-do-skor-kierownicy-i4815465769.html

 

tylko skąd mogę się dowiedzieć jaki lakier do tego zamówić, w aukcji jest podana paleta ale na oko ciężko dobrać jaki to będzie kolor.

Czy ma ktoś doświadczenie z renowacją foteli, może ktoś wie jaki odcień ma beżowa skóra w passacie ?

 

Pozdrawiam

 

Identycznie jak u Mnie, niebawem udam się do Tapicera z Tym tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też muszę wybrać się do tapicera. Jak już będziesz po wizycie, to daj znak na ile Ci wycenił tą usługę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 23:17, robertAVF napisał:

witam wszystkich ostatnio troche myslalem na zmiane wygladu wnetrza..chodzi mi o to zeby nie bylo takie czarne...kiedys gdzies czytalem ze ktos malowal plastiki na jakis tam kolor i bylo ok ale trzeba najpierw odpowiednio przygotowac elementy ale czy to sie oplaca??czy kokpit zeby zmienic np na jakis bordowy kolorek z kremowymi wstawkami obija sie skora czy jednak mozna malowac??wyddaje mi sie ze malowanie bedzie dawac dziwny efekt...jak myslicie?

Ja dałem folie która trochę rozjaśniła wnętrze i nawet dobrze wyglada. Jedyne co było mi potrzebne to folia i opalarka poniżej wstawię zdjęcie przed i po. ?

E82501FA-EDB7-4614-9787-EF0B5714EC76.jpeg

CDF7CC1C-BE8A-44AD-BDF0-A3340593C480.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności