Skocz do zawartości
robertAVF

zmiana wygladu wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR)
    Rok prod: 1997

Witam, chciałbym po 6 latach odświeżyć temat bo nie znalazłem nic co bardziej pasuje do mojego pytania / problemu.

Przymierzam się do odświeżenia foteli w pasku (beżowa skóra z alcantarą) niestety boczki są już trochę poprzecierane i szukam jakiegoś zestawu do renowacji, na allegro jest tego sporo, np:

http://allegro.pl/renowacja-farba-lakier-szpachla-do-skor-kierownicy-i4815465769.html

tylko skąd mogę się dowiedzieć jaki lakier do tego zamówić, w aukcji jest podana paleta ale na oko ciężko dobrać jaki to będzie kolor.

Czy ma ktoś doświadczenie z renowacją foteli, może ktoś wie jaki odcień ma beżowa skóra w passacie ?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
    Rok prod: 1998

Polecam firmę lederzentrum.pl napisz do nich po przesłaniu do nich kawałka skóry (próbki wielkosci paznokcia ) czy zagłowka dobiorą Ci odpowiedni kolor ja korzystałem z ich farb do odnowienia fotela i polecam. Na allegro też maja swoje produkty np - http://allegro.pl/colourlock-farba-tonujaca-do-skory-i5268955664.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
    Rok prod: 2006
    Witam, chciałbym po 6 latach odświeżyć temat bo nie znalazłem nic co bardziej pasuje do mojego pytania / problemu.

Przymierzam się do odświeżenia foteli w pasku (beżowa skóra z alcantarą) niestety boczki są już trochę poprzecierane i szukam jakiegoś zestawu do renowacji, na allegro jest tego sporo, np:

http://allegro.pl/renowacja-farba-lakier-szpachla-do-skor-kierownicy-i4815465769.html

tylko skąd mogę się dowiedzieć jaki lakier do tego zamówić, w aukcji jest podana paleta ale na oko ciężko dobrać jaki to będzie kolor.

Czy ma ktoś doświadczenie z renowacją foteli, może ktoś wie jaki odcień ma beżowa skóra w passacie ?

Pozdrawiam

Identycznie jak u Mnie, niebawem udam się do Tapicera z Tym tematem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B4 2.8 VR6 174KM (AAA)
    Rok prod: 1998

Też muszę wybrać się do tapicera. Jak już będziesz po wizycie, to daj znak na ile Ci wycenił tą usługę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
    Rok prod: 1999
    Dnia 16.08.2008 o 23:17, robertAVF napisał:

witam wszystkich ostatnio troche myslalem na zmiane wygladu wnetrza..chodzi mi o to zeby nie bylo takie czarne...kiedys gdzies czytalem ze ktos malowal plastiki na jakis tam kolor i bylo ok ale trzeba najpierw odpowiednio przygotowac elementy ale czy to sie oplaca??czy kokpit zeby zmienic np na jakis bordowy kolorek z kremowymi wstawkami obija sie skora czy jednak mozna malowac??wyddaje mi sie ze malowanie bedzie dawac dziwny efekt...jak myslicie?

Ja dałem folie która trochę rozjaśniła wnętrze i nawet dobrze wyglada. Jedyne co było mi potrzebne to folia i opalarka poniżej wstawię zdjęcie przed i po. 😎

E82501FA-EDB7-4614-9787-EF0B5714EC76.jpeg

CDF7CC1C-BE8A-44AD-BDF0-A3340593C480.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta