Skocz do zawartości
robertAVF

zmiana wygladu wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

no tak teraz zimno trochę he he. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswierzam delikatnie temat. mam dwa pytania. czy ktos zna ogolne ceny obicia foteli skora??chodzi mi nie o calkowite obicie skora tylko boczki a srodek foteli z materialu jakiegos ladnego czarnego..

 

a drugie to podsufitka..chcialbym czarna..kupic czy jakos malowac specjalna farba do tkanin??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobienie kompletnie podsufitki z alcantary czarnej to koszt ok 1500zł (orientowałem sie bo chce to zrobic u siebie)... Co do malowania to jakos mnie to nei przekonuje... pamietaj tylko ze gdy zrobisz czarna podsufitke w aucie stanie sie strasznie ponuro i wizualnie sie wnętrze zmniejszy...

 

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

 

zapomniałem ,to ceda dla sedana, w kombi pewnie bedzie troche wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie obicie foteli poleciacie??interesuje mnie jakies dwu kolorowe, czyli boczki jakis kolor i srodek inny. jakie polecacie, moze jakies zdjecia? srodek auta mam czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rób czarne całe... :) dwukolorowe były modne jakieś 3 lata temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie jeszcze nad tym zeby boczki zrobic ze skory w srodek fotela i oparcie z materialu jakiegos..bo nie mam podgrzewanych foteli a z zime nie jest to przyjemne a w lato tak by sie nie nagrzewaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proponuje Ci zrobic środek z alcantary tak jak było seryjnie...poszukaj tez takich foteli/kanapy na allegro moze bedzie taniej kupic, a potem sprzedac te co masz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno białe ja bede chcial robic, ale ciekawe moze byc czarno rude albo czarno-jasnoszare ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedo wszystko zalezy od koloru auta i w jakim stylu jest robione... Ja jestem jednak zwolennikiem jednokolorowych foteli... Bo jak robic dwukolorowe to robic tak tez deske, boczki etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=3721 tutaj jest link z wnetrzami samochodow..zdjec jest ponad 300..bardzo mi sie podobaja bordowe wnetrza w roznych odcieniach albo czarno bordowe..szkoda ze nigdzie nie ma fotek jak ktos urzadzil wnetrze passata.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedo wszystko zalezy od koloru auta i w jakim stylu jest robione... Ja jestem jednak zwolennikiem jednokolorowych foteli... Bo jak robic dwukolorowe to robic tak tez deske, boczki etc...

Nie no oczywiscie, racja, ja wzialem pod uwage czarne wnetrze, i szara podsufitowke (tak jak u mnie). Boczki, jakies wykonczeniowe rzeczy tez oczywiscie w skóre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem w trakcie robienia wnętrza czarno-białego. Zostały mi aby 3 zagłówki i boczki drzwi które będa po części białe. Narazie mam jeden zagłówek z białymi wstawkami zrobiony i wygląda to bardzo elegancko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie przy codzinnym użytkowaniu auta życze powodzenia w utrzymaniu tego... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slaweks moglbys wrzucic jakies zdjecia tego co juz masz zrobione??co dokladnie zmieniasz na biale a co na czarne??plastiki jakies itp??jak mozesz to wez opisz troszke jakie modyfikacje zrobiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia kolego zamieszczę jak skończę bo wtedy bedzie najlepszy efekt. A wnętrze mam czarne i fotele też zrobiłem czarne. Dodatkowo boki zaglówków robię białe a Tu gdzie się opiera głowę bedzie czarne. A boczki to do połowy, tu gdzie opiera się łokcie robię czarne, a powyżej zrobię białe. Także nie sądzę żebym miał problemy z utrzymaniuem tego bo to są miejsca których się praktycznie nie dotyka. A co jakiś czas przejechać kremem czy oliwką i bedzie git.

Nie jest to może jakaś rewelacyjna fantazja ale te wstawki rozjaśnią to czarne wnętrze a dodatkowo nadadzą elegancji.

Pozdrawiam i trochę więcej optymizmu, bo jak każdy by wychodził z tego samego założenia to każdy jezdził by srebrnym samochodem zeby brudu nie było widać a wnętrze byłoby calutkie czarne, wraz z podsufitką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do kolegów z B6 tek ;) czy jest możliwe by ktoś podał mi wymiary rozstawu szyn w B6 foteli przednich i szerokość kanapy tylniej? myślał już ktoś o wnętrzu z B6 do B5.5???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem nie jest tak, ze b6 ma szyny foteli wychodzące z podłogi, a b5 ma z boków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajer pomysl...ciekawe czy poduchy z poduszkami w fotelach przednich nie bedzie problemu... szyny zawszemozna jakos spawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do kolegów z B6 tek czy jest możliwe by ktoś podał mi wymiary rozstawu szyn w B6 foteli przednich i szerokość kanapy tylniej? myślał już ktoś o wnętrzu z B6 do B5.5???

 

pobs tutaj masz o przekladce z b6 do b5:) http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=32361&highlight=fotele+kanapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem to zrobić w polo... Nie masz nawet pojęcia ile to roboty ze zmianą szyn, szczegolnie ze te z boków są na stałe, wiec czeka Cie zabawa z flexem, potem bawic sie spawarka aby miec pewnosc ze ktoregos dnia nie odlecisz od kierownicy z całym fotelem i szynami, no i po takiej zabawie trzeba lakierować całą podłoge aby rdza sie nie dostała, wiec jakby nie patrzec należało by zdemontować całe wnętrze aby to prawidłowo zrobić. pomijam juz ze aby to łądnie wyglądało to musisz wymieniac wykłądzine podłogową u tapicera (w innym przypadku zostaną Ci otwory w miejscach gdzie były szyny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności