Skocz do zawartości
robertAVF

zmiana wygladu wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos montowal te okleiny?

http://moto.allegro.pl/item439663172_okleina_kokpitu_volkswagen_passat_b5_96_01_gps.html

 

Jak z jakoscia? Trzyma sie dobrze?

 

 

Mam założoną dokładnie tą samą okleinę z firmy Hartman- ciemny orzech i powiem że wygląda na BARDZO dobrze. Co do jakości- na plus. Mam jedynie zastrzeżenia do elementów na uchwyty (rączki) drzwi pasażerów, ponieważ klej nie wytrzymał i niestety element powrócił do pierwotnego kształtu, tzn. jest płaski- ale nie odpada i nadal wygląda dobrze. Jak wrócę do PL to zrobię kilka fotek.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dryja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=62&Itemid=58 tu troszkę fajnych tapiserek - do nich się udam, by mi zrobili porządek z moim kasztanem.

 

http://www.dryja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=63&Itemid=57

 

A tu kapkę o akcesoriach. Ceny - fakt niskie nie są, ale firma jest naprawdę supersolidna i profesjonalna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałeś ile za co i wogóle??? ile ci powiedzieli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam założoną dokładnie tą samą okleinę z firmy Hartman- ciemny orzech

Pozdro

 

Jak na razie koło roku i całkiem nieźle trzyma, no może poza rączkami drzwi gdzie się lekko porozklejało, ale mimo wszystko nie ma ochoty dalej puszczać...

aa.gif

bb.gif

cc.gif

dd.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat w drewnie i to nie ori to jak dla mnie święto plastiku i festynu. Bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tez ta okleina nie podoba bardzo, mialem taka jak kupilem paska ale szybko poleciala do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez ta okleina nie podoba bardzo,.

 

Różne gusta i guściki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaywazylem ze oklejales ta ramke wokol klimatronica radia i schowka..czyli ta najwieksza...ja ostatnio probowalem ja okleic chromem ale wogle mi to nie wyszlo..strata nerwow i czasu., miales na to jakis sposob czy juz tak kupiles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaywazylem ze oklejales ta ramke wokol klimatronica radia i schowka..czyli ta najwieksza...ja ostatnio probowalem ja okleic chromem ale wogle mi to nie wyszlo..strata nerwow i czasu., miales na to jakis sposob czy juz tak kupiles??

 

Sam wszystko oklejałem...a sposób, najpierw odtłuściłem alkoholem przemysłowym, lekko podgrzałem suszarką okleinę i jakoś poszło. Nie zrywałem od razu całego zabezpieczenia, bo właśnie wtedy najłatwiej poplątać wszystko bo klej jakby nie patrzeć łatwo chwyta ;). Na koniec znowu wszystko pod suszarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 3 nie udanej probie kupilem spray o efekcie chromu.narazie zrobilem tylna pokrywe popielniczki i jest niezle.do tego dla utwardzenia powierzchni(bo sama farba troszke sie zdzierala) uzylem lakieru w sprayu. w weekend zrobie ramke..gdzies w jakims temacie, tylko nie pamietam w jakim, byla mowa o zrywaniu folii carbonowej i pod nia jest aluminium. czy da sie kupic taka ramke ktora jest z aluminium dochodzac po numerach??jesli tak to ktos moze podac numer czesci ktora jest z aluminium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z miesiąc temu zrywałem karbon i polerowałem alluminium na ramce. Mnóstwo roboty, parę opuszków zdarłem ale efekt przedni :) Warto było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli alu jest i ramka i popielara jak jest pokryta carbonem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramka jest napewno. Popiołka też, ale ja mam zwykłą czarną bo uważam że aluminiowa by nie pasowała. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy kazda ramka ktora jest z carbonu ma pod nim aluminium??bo podobno nie kazda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie ma ktoś w swoim autku lub w otchłani dysku fotek wnętrza passata b5 w full skórze?

Jeśli ktoś robił zabieg obszywania skórą wszystkiego (z plastikami) to kogo poleca jeszcze oprócz tej firmy wymienionej wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

full skóra w aucie lipnie wygląda jak dla mnie. co do firmy to wpisz w google "ulacha szczecin". Przyjeźdżają do niego nawet niemcy czy duńczycy w nietanich autach, wiec o czymś to musi świadczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś napisze czym wyczyścić sufit w aucie?[biały]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej porze i przy tych temperatuchach to niczym... poczekaj do wiosny/lata i przeleć wanishem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności