Skocz do zawartości
robertAVF

zmiana wygladu wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ostatnio troche myslalem na zmiane wygladu wnetrza..chodzi mi o to zeby nie bylo takie czarne...kiedys gdzies czytalem ze ktos malowal plastiki na jakis tam kolor i bylo ok ale trzeba najpierw odpowiednio przygotowac elementy ale czy to sie oplaca??czy kokpit zeby zmienic np na jakis bordowy kolorek z kremowymi wstawkami obija sie skora czy jednak mozna malowac??wyddaje mi sie ze malowanie bedzie dawac dziwny efekt...jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o późniejszym sprzedaniu takiego pomalowanego auta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcwsz czarnego - to sobie zmień plastiki na jasne i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zawsze mozna jeszcze okleic. :630:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba już lepiej wyskoczyć lekko z pieniędzy i obszyć wszystko skórą - z tym po odsprzedaży nie będzie przynajmniej problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacha
witam wszystkich ostatnio troche myslalem na zmiane wygladu wnetrza..chodzi mi o to zeby nie bylo takie czarne...kiedys gdzies czytalem ze ktos malowal plastiki na jakis tam kolor i bylo ok ale trzeba najpierw odpowiednio przygotowac elementy ale czy to sie oplaca??czy kokpit zeby zmienic np na jakis bordowy kolorek z kremowymi wstawkami obija sie skora czy jednak mozna malowac??wyddaje mi sie ze malowanie bedzie dawac dziwny efekt...jak myslicie?

Witam ja zakupilem na Alegro listwy chromowane i wkleilem je w takie wazkie rowki w drzwiach i w desce cena tych listew to 50zl...ciekawie sie prezentuje.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blacha wiem o czym mowisz ja juz te listwy dawno mam a zaplacilem za nie 15zl bo to sa na metry sprzedawane normlanie ale niektorzy zarabiaja podajac gotowy powycinany na miare zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w trakcie wymiany środka z czarnego - jak skończę - to puszczę foty - obiecuję :ok: mam już podłogę i wszystkie plastiki, które taniej było wymienić niż obszywać (również względy utrzymania czysrtości), został kokpit boczki i siedzenia

czyli z górki, bo wymienić podłogę to nielada cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz użyć tzw. flokowania... ale tak jak napisał @artuj lepiej obszyć wszystko skórą.... wygląda to kozacko... ale każdy ma swój gust... a jeżeli chodzi o skóre to poddaje się po moczeniu w wodzie... więcej na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a zakładam ktoś z was coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item428577475_skorzana_kierownica_100_skora_tylko_32zl_hit.html#photo

Jak z jakością takiego produktu?

Jakieś dwa lata temu qpiłem podobne do Mondziaka i byłem zadowolony. Ale podobne, to nie znaczy takie same; musiałem podać obwód kierownicy, czy jest trój- czy czteroramienna, etc. To jest w "uniwersalnym rozmiarze". Nie neguję, że może pasować - ale mnie to dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem to coś i się zobaczy - to nie majątek. Moja skóra już się strasznie wyślizgała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ostatnio troche myslalem na zmiane wygladu wnetrza..chodzi mi o to zeby nie bylo takie czarne...

po dwóch latach też miałem dosyć czarnego, ale jak widać jasny kolor by się nie sprawdził ;)http://picasaweb.google.com/goskamisiak/AlbumBezTytuU02#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze temat sie rozwinal troszke..a moze znacie jakies strony gdzie mozna zobaczyc zdjecia fajnie zrobionych wnetrz gdzie mozna zaczerpnac jakis pomysl albo jakas kolorystyke dobrac...pozdro

 

ps..nie chodzi mi o jakies obicie kierownicy bo w najblizszym czasie bede zmienial ja na trojramienna ale ogolnie o deske rozdzielcza kokpit boczki podloga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a zakładam ktoś z was coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item428577475_skorzana_kierownica_100_skora_tylko_32zl_hit.html#photo

Jak z jakością takiego produktu?

 

 

Kolego, ja mam obecnie coś w tym stylu - zajrzyj do tematu o moim pasku, to zobaczysz, jak to wygląda. Dokładnie nie pamiętam, ale kupowałem bodajże od tego Allegrowicza:

http://moto.allegro.pl/item431771443_skorzany_pokrowiec_na_kierownice.html

 

Pokrowiec miły w dotyku, koszt 35zł +trochę zabawy, a nie 250zł u tapicera. :D No i nie ma co porównywać skórzany pokrowiec, a plastikowa kierownica po przebiegu 280000km. :P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczelem nie dawno temu robic swoje wnetrze narazie mam:listwy wewnetrzne,obudowy klamek obwodki-mieszka zmiany biegow-zegarow,okleilem tez nawiewy i powiem ci ze fajnie rozswietla a swieci sie jak psu jaj... hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym okleiles nawiewy??ja narazie mam u siebie listwy wewnetrzne ramka mieszka zmiany biegow wymieniam podswietlenie z zielonego na czerwony juz mi zostaly zegary i climatronic i mam boczne nawiewy i poczne raczki w drzwiach wszystkich oklejone carbonem ..ladnie sie komponuje

 

ciezko na tym forum pogadac z ludzmi poprosic o porady i wogle na forum golfa temat http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=91243 naprawde odniosl powodzenie a u nas jak zwykle poczatek ok a potem gadka schodzi na wogle jakis inny temat...pytam o kokpit itp a temat schodzi na reczne zestawy do obszycia kierownicy..szkoda ze trzeba czerpac wiedze z innych forow...prosba do admina zeby skasowal temat

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robert-bstok słuchaj dostałeś linka do tematu który był przerabiany na innym forum, więc kopiowanie opisów mija się z senesem! [wczytaj się w wypowiedzi osób w podanym linku, a dowiesz się troszkę :)]

 

Ja osobiście nie obszywałem niczego skórą, jednie oddałem słupek do flockowania i jeszcze nie wrócił, więc osobiście ciężko mi się wypowiadać w tej kwestii i uważam że podobnie jest z innymi użytkownikami na naszym forum.

 

Zostań Pionierem w tej kwestii i podziel się z nami doświadczeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czym polega flockowanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności