Skocz do zawartości
MajeQ

[B5] Przednie kierunkowskazy USA

Rekomendowane odpowiedzi

obrys wtedy bedzie świecił ze światłami do jazdy dziennej i na światłach mijania,chyba ze ktoś ma inny pomysł zeby świecił i w dzień i w nocy :hmm

 

Zdjąć dzienne :lol

A jakbyś dał plus ze świateł mijania jako gaszenie dziennych a obrys pod postojówki :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziennych nie zrezygnuje bo tak mam we wszystkich 3 autach zrobione i potem jak bym jechał passatem to zapomne właczyć świateł,nie chce zaś montować jakieś dodatkowe światełka bo jakoś mnie to nie przekonuje,jak bym tak zrobił to zawsze bym musiał pamietac zeby właczyć postój zeby świeciły obrysy a właśnie z tym pamietaniem to najwiekszy problem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dziennych nie zrezygnuje bo tak mam we wszystkich 3 autach zrobione i potem jak bym jechał passatem to zapomne właczyć świateł,nie chce zaś montować jakieś dodatkowe światełka bo jakoś mnie to nie przekonuje,jak bym tak zrobił to zawsze bym musiał pamietac zeby właczyć postój zeby świeciły obrysy a właśnie z tym pamietaniem to najwiekszy problem :lol

 

Misiek, ale kombinujesz :D

No to zostaje podłączenie obrysu pod coś gdzie pojawia się +12 po stacyjce tak jak mówiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiek, ale kombinujesz

No to zostaje podłączenie obrysu pod coś gdzie pojawia się +12 po stacyjce tak jak mówiłeś

tak tylko zmartwiło mnie to ze nie kazdemu sie to bedzie podobać :lol zeby mozna było zrobić tak zeby to obrys był jako światła do jazdy dziennej to by było idealnie :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz się np pod radio jeśli masz podłączone po zapłonie i odpala się po przekręceniu kluczyka:P wtedy automatycznie jak przekręcisz kluczyk to obrys się włączy :P Nie musi być radio w sumie ale tylko to mi di głowy przyszło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego [pomyślałem o ABS bo tam napiecie pojawia sie dopiero jak idzie napiecie z alternatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to działaj :) Jeśli tak chcesz to chyba nic nie stoi na przeszkodzie :D Możesz jeszcze dołożyć do nich wyłącznik żeby w razie czego pstryknąć i wyłączyć je :D Ja taki mam zamiar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze dołożyć do nich wyłącznik żeby w razie czego pstryknąć i wyłączyć je Ja taki mam zamiar
:hmm nie głupie...Policja wtedy moze cmoknąć mnie w "pompe" :lol musze jechac do aso zeby to zamówić a na razie to walcze cały dzień z koparka na działce zeby wczesna wiosna zacząć działać z budową garazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm nie głupie...Policja wtedy moze cmoknąć mnie w "pompe" :lol musze jechac do aso zeby to zamówić a na razie to walcze cały dzień z koparka na działce zeby wczesna wiosna zacząć działać z budową garazu

 

Powiem Wam, że to naprawdę zależy od policjanta i diagnosty w Civicu miałem również zrobione USDM i raz przy kontroli policjant tylko popatrzył gdy włączyłem awaryjne no i skończyło się bez problemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że to naprawdę zależy od policjanta
a ja powiem ze zalezy to od naszego nazwiska :lol jak dobrze znane to dowód leci niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale u mnie czepiają się dosłownie o wszystko więc przezorny i tak dalej :D Poza tym dziewczyna jeździ moim autem więc po co utrudniać jej sprawę, pstryknie i gotowe a tak to muszę prosić się brata albo szwagra żeby odpiął jak coś a później nie złoży bo diagnosta powiedział że nie wolno :doh:lol I to nie mój pomysł ale podpatrzony na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakręciliście że hoho:D Ja przegląd w grudniu będe robił i sie okaze:P ale wydaje mi się ze na 100% przejdzie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, u innych nawet o hidy bez spryskiwaczy sie nie czepiaja a u mnie musze wyciągać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Być może, u innych nawet o hidy bez spryskiwaczy sie nie czepiaja a u mnie musze wyciągać:P

 

Na złą stację jezdzisz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniłem to diagnosta mówił żeby tydzien xenonow nie zakładać żeby policja sie nie doczepiła :D na Śląsku to ogólnie zawsze ze wszystkim problem mają:/ dlatego chce zmienić na te ori usa i do tego włącznik:p a modul sprzedam szwagrowi:D

 

Tak w ogóle to fajny podpis :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zmieniłem to diagnosta mówił żeby tydzien xenonow nie zakładać żeby policja sie nie doczepiła :D na Śląsku to ogólnie zawsze ze wszystkim problem mają:/ dlatego chce zmienić na te ori usa i do tego włącznik:p a modul sprzedam szwagrowi:D

 

Tak w ogóle to fajny podpis :lol

 

Ja tam smigam opolskie-sląskie i nie ma problemu:D jeszcze lampu tylnie USA beda wiec kolejny powod beda mieli;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile kosztuje w ASO opisywany na pierwszej stronie oryginalny zestawik, w sensie oprawki, żarówki itd? Kupiłem kierunki US i tak kminię jak to ogarnąć. Nie można puścić kabelka od postojówki z lampy, wsadzić żarówkę dwuwłóknową w kierunek, spiłować w niej ten boczny "patyczek" i zalutować ten kabelek od postojówki do żarówki kierunku? Robiłem taki myk jak miałem Jettę A2 i latało.

976931_612183055458523_222550314_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ile kosztuje w ASO opisywany na pierwszej stronie oryginalny zestawik, w sensie oprawki, żarówki itd? Kupiłem kierunki US i tak kminię jak to ogarnąć. Nie można puścić kabelka od postojówki z lampy, wsadzić żarówkę dwuwłóknową w kierunek, spiłować w niej ten boczny "patyczek" i zalutować ten kabelek od postojówki do żarówki kierunku? Robiłem taki myk jak miałem Jettę A2 i latało.

976931_612183055458523_222550314_o.jpg

 

A czytałes temat? Masz całe pomaranczowe czy takie jak ja ? Z listkiem pomaranczowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierunki białe z pomarańczowym "bokiem", wiadomo o co chodzi :) USA po prostu.

Temat czytałem, ale tak piszecie o tych oprawkach itp. A tak myślę że możnaby to obejść tak jak napisałem - chyba że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierunki białe z pomarańczowym "bokiem", wiadomo o co chodzi :) USA po prostu.

Temat czytałem, ale tak piszecie o tych oprawkach itp. A tak myślę że możnaby to obejść tak jak napisałem - chyba że się mylę.

 

Ja nic nie pisałem o oprawkach:) mam w tych kierunkach poprostu pomaranczową zaróweczke (w kloszach lamp postojówki wogole nie mam) a wiazka pociagnieta tam:) wiec tak jak piszesz:D choc nie wiem czy trzeba cos piłowac:D ale da sie tak jak piszesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności