Skocz do zawartości
MajeQ

[B5] Przednie kierunkowskazy USA

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj podaje link http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CORNER-LIGHT-vw-volkswagen-PASSAT-98-01-lamp-side-99-RH_W0QQitemZ230279623890QQcmdZViewItem?hash=item230279623890&_trkparms=39%3A1%7C65%3A1%7C240%3A1318&_trksid=p4506.c0.m245

czy ktos wie czy te kierunki roznia sie jakims szczegolem odnosnie montazu w naszych EU wersjach ?? i czy mozna je gdzies u nas dostac ?? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozntaż samych kierunków jest taki sam jak EU. róznica jest w oprawce zarówki i samej zarówce. W wersji EU mamy zarówke jednowłóknową i wtyczke z dwoma pinami. w wersji US zarówka jest dwuwłoknowa i wtyczka ma 3 piny.

w PL niedostępne, w DE pojawia sie baaaardzo rzadko na aukcji ( ja tam własnie kupiłem) ze stanów nie chcą wysłacdo PL. Chyba ze masz kogoś w USA kto Ci to kupi i przysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ta cena 20 dolarow bardzo mnie cieszy :]]] te kierunki podobaja mi sie znacznie bardziej niz te wszystkie typu clear ktore produkuja firmy typu empelempe mam ziomka ktory wyjechal tam 4 lata temu mama go sciagnela :]] musze z nim pogadac. a postojowki w kierunkach tez fajna sprawa ;]] masz fotki swojego na tych kierunkach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dziale Mój Passat jest wątek o moim aucie :) spójrz sobie jest kilka fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

mam kostki z oprawkami do podłączenia tego ustrojstwa ;) jak chętni to na PW proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem same kierunki us bez oprawek, na jakiej zasadzie działa przedni kierunek w wersji usa i czego mi brakuje zeby to popodlaczac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem czego mi brakuje,

prosiłbym posiadaczy wersji usa o nr częsci oprawki i żarówki:) dla potwierdzenia... etka mi podaje:

zarowka 901 298 01

oprawka 3B0 953 123 A

przewody 813 972 927

 

podejdzie?

Edytowane przez cycu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja kupilem ori oprawke 3 pinowa i zarowke 2 wluknowa tylko ze nie dziala postuj tylko kierunek mysle ze w lampie brakuje jednej blaszki lampy ori hella pomoze ktos zanim wyciagne lampy i sprawdze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema ja kupilem ori oprawke 3 pinowa i zarowke 2 wluknowa tylko ze nie dziala postuj tylko kierunek mysle ze w lampie brakuje jednej blaszki lampy ori hella pomoze ktos zanim wyciagne lampy i sprawdze ;]

 

Podłącz kabel postoju od oprawki pod postojówki przy lampie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chcialem zrobi ale z drugiej strony nie chcialem jakis dodatkowych kabli puszczac myslalem ze bedzie plug&play jak w ori dlatego tez oprawka ori i zarowki ;]

20131023_120030.jpg

Edytowane przez drift pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupić do tego kabel - wtyczkę do kierunkowskazu, na forum był link do strony z DE gdzie były wszystkie potrzebne części i numery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz się pochwalić w temacie a nie :D jak byś czasem chciał sprzedawać to daj znać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zarowka 901 298 01

oprawka 3B0 953 123 A

przewody 813 972 927

rozumiem ze jak kupie taki zestaw to postój świeci na biało a kierunek na pomarańczowo?jutro ide do aso zobaczyć ile taki zestawik kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeśli chodzi o te w kierunkach to będą świecić na pomarańczowy. Po to żarówka dwu włóknowa żeby lekko świeciła a jak włączysz kierunek migała. To takie samo rozwiazanie jak w tych kierunkach co Żabol dodał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa,nie zabieraja za to dowodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam ale na module no i przy przeglądzie musiałem odpiąć. U mnie tylko wtedy się czepiali. Policja nie raz stała i tylko patrzyli i odeszło się bez kontroli:) wszystko zależy na kogo trafisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mam tak, swiatla swieca normalnie a kierunki na pomaranczowo, jak wlaczam kierunek to migaja mocniej na pomarancz:0 Zrobie foto i dodam jak to wyglada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobie foto i dodam jak to wyglada
był bym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
był bym wdzięczny

 

No dzisiaj juz nie:) ale jutro jak wytrzezwieje juz i wypoleruje autko to pstrykne foto;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności