Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również się przyłączam. Może ktoś będzie mógł pomóc z Dolnego Śląska lub okolic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie udało mi się znaleźć nikogo da DŚ.

pozostaje Rybnik (Rydułtowy). Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie znajduje się ten serwis?

Może kontakt telefoniczny?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arekszy

Witam, szukam namiaru na gościa w Bełchatowie ,któy ogarnia temat blokady kierownicy, będe wdzięczny za pomoc, numery na forum są do Rybnika i Warszawy a to mi troszkę nie po drodze ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj ze swoim paskiem w Rybniku. Jeszcze wczoraj odpalał za 10 razem, a dzisiaj już bez najmniejszego problemu za 1, po usunięciu usterki blokady kierownicy przez Pana Michała.

Polecam ten serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kryshand11

opisywany na forum problem jest podobny (ten sam ??) z jakim my mamy do czynienia - migająca kontrolka świec żarowych, piszczy komp , krótki komunikat na wyświetlaczu a po nim końcowy "DEFEKT" - ASO VW zdiagnozował problem z immobilaiserem i proponują wymianę kolumny kierownicy za 2900 zł - może ktoś podpowie serwis z okolic Torunia ? Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opisywany na forum problem jest podobny (ten sam ??) z jakim my mamy do czynienia - migająca kontrolka świec żarowych, piszczy komp , krótki komunikat na wyświetlaczu a po nim końcowy "DEFEKT" - ASO VW zdiagnozował problem z immobilaiserem i proponują wymianę kolumny kierownicy za 2900 zł - może ktoś podpowie serwis z okolic Torunia ? Z góry dziękuję

 

W Polsce nie ma zbyt dużo magików, którzy potrafią załatwić ten problem. Ja śmigałem z Warszawy na Śląsk, bo nie miałem specjalnego wyboru (teraz na forum już kilka osób deklaruje, że jest w stanie pomóc). W moim przypadku opłaciło się jechać i tracić ponad pół dnia, bo problem rozwiązałem "od ręki" za zdecydowanie niższą cenę niż poprzez serwis. Proponuję ci zorientować się na któryś z adresów podanych na forum. Ja mogę polecić Michała z Rybnika (Redułtowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doswiadczenia dodam, ze ten problem jest na 99% procent zwiazany z zasilaniem. Zima co drugie odpalanie auta bylproblem i zabawa, jak przyszla wiosna to do sprzedazy auta ( pare dni temu) usterka wystapila raz jak byl bardzo slaby akumulator podlugim postoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

naprawa blokady kierownicy w warszawie - skutecznie 1,5 godz.

604862041

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam ten sam problem z VW, czy ktoś na forum ma namiary na jakiegoś magika w okolicach trójmiasta, ażeby nie trzeba było odwiedzać serwisy

Witam. Jestem z Trójmiasta i szukam także kogoś takiego. Czy znalazłeś kogos kto naprawił ów problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam namiaru na kogoś w Krakowie kto potrafi coś takiego naprawić.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam rowniez problem z blokada kierownicy. 3 razy w ciagu kilku tygodni przy odpalaniu auta pojawila mi sie informacja "defekt blokady kierownicy"+piszczenie komputera. Nie mam jednak problemu z odpalaniem auta. Po przeczytaniu forum nie wiem już czy lepiej jechac z tym do serwisu czy po prostu stosowac do porad na forum i tylko odpowiednio pozostawiac kierownice by blokada załapała. Czy to może mieć jakies groźne następstwa? np.zablokowanie sie kierownicy w ciagu jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu nei odpalisz auta, w czasie jazdy nic sie nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak w B6 wogóle działa blokada kierownicy?? Bo nie moge tego obadać :(

Edytowane przez gniochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak w B6 wogóle działa kierownica?? Bo nie moge tego obadać
Jak krecisz kierownica w lewo, przednei kola zaczynaja sie wychylas w ta strone w zaleznosci od tego o jak duzy kat wykonasz obrot kolem kierownicy, analogicznie tak samo jest w prawa strone... w ustawieniu neutralnym czyli po srodku ( kola nie sa skrecone ani w lewo ani w prawo) auto porusza sie na wprost i jest to najczestsze ustawienei kierownicy

 

 

Sorry ale nie moglem sie powstrzymac ;) a tak powazniej to o co Ci chodzi kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ze zmeczenia źle napisałem sorki :( chodziło mi o blokade kierownicy :) nie moge ogarnąć jak ona działa tzn jak ja właczyc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmujesz kluczyk i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale delikatnie można ja przekręcic
WIdze, ze chyba pierszwe auto:) Zawsze mozna delikatnei skrecic kiere zanim zlapie blokada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśmie ja moge kręcic i krecic i blokada nie lapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności