Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

no właśmie ja moge kręcic i krecic i blokada nie lapie

No to wygląda jakby ktoś grzebał przy blokadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przkrecisz kiere na wjet klczyku, obrocisz kawalek( 5-10 cm) i powinna juz zlapac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakich polożeniach ona się blokuje??
Jeżeli koła masz na wprost i wyciągniesz kluczyk ze stacyjki następnie lekko pociągniesz kierownice w prawo lub w lewo powinieneś poczuc lekkie pyknięcie w kolumnie kierownicy to oznacza ze blokada zadziałała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie u mne jest coś nie tak ponbieważ jej nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga...uwaga...uwaga...

drodzy posiadacze B6 ze słynna usterką.

czy możemy usystematyzować kto, pod jakim nr telefonu,gdzie, ile czasu ...i i za ile napraiwa ten fatalny błąd blokady ???

serdeczna prośba..

użytkowinicy PASSATA B6 zmobilizujmy siły !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adekwita

Witam wszystkich ja rozwiazałem ten problem u Michała w Rybniku i jestem z okolic Rzeszowa trwało to około godziny i mam po problemie, tak więc polecam zawsze można zwiedzić śląsk, a jak ktos jest wygodny to serwis też to naprawia za około 4000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

naprawa kolumny w warszawie 100% skuteczności -1,5 godz. czas naprawy

gwarancja

 

604862041

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawa kolumny w warszawie 100% skuteczności -1,5 godz. czas naprawy

gwarancja

 

Skolko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma ktoś problem z zapalaniem passata b6 ,to jest mój nr tel.793019125-ja naprawiłem to sobie w tamtym tygodniu,a mianowicie moduł blokady kierownicy i stacyjki- koszt naprawy 300 zł, a nie wymiana kolumny za 4000 zł!!!!!!!!!!

 

---------- Post added at 07:39 ---------- Previous post was at 07:35 ----------

 

do wymiany moduł blokady kierownicy i stacyjki koszt 300 zł - ja to samo miałem - teraz super pali

Witam. Nawiazując do tematu niesławnej kolumny kierownicy rozumiem, że kolega juz to przeżył? Ile miał ów Passat lat i ile przejechane? Jestem z trójmiasta i zaczyna się u mnie również "sypać" ów element. Czy jest kolega zadowolony i ile juz mineło od wymiany? Czy kiedyś , choć na chwilę usterka wróciła? Gdzie dokładnie w Warszawie jest ów cudotwórca? Z góry za wszystkie odp. dziękuję. Z poważaniem Zbigniew z Rumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problemy z odpalaniem, opisalem swoj problem m.in. TU, ale moze tez mam cos z kolumna. VAG nie zglasza zadnego bledu, gdy sprawdzam sekcje kola kierownicy. W jakis sposob zdiagnozowac uszkodzana kolumne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuci odpowiednie bledy w immo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem, jak odebralem auto od lakiernika i podlaczylem VAG, to byl blad, ale jak go wykasowalem to od tamtego momentu nic sie w sekcjach dotyczacych immo i kierownicy nie pokazuje, a auto nadal ma problem z odpalaniem i czasami odpali dopiero po 10-15 probach, juz nie wiem co robic

Edytowane przez Lcf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w moim egzemplarzu po raz pierwszy przy odpaleniu auta zobaczyłem słynny już napis "steering column lock visit workshop" poprzedzony sygnałem dźwiękowym. Nie zapaliła się przy tym kontrolka kierownicy czy to na zółto czy na czerwono, samochód odpalił, ruszył jakby nigdy nic. Zatrzymałem sie zgasiłem silnik, odpaliłem jeszcze raz i nic podobnego się nie pojawiło. Przez cały dzień sporo jeździłem i wielokrotnie odpalałem auto ale błąd nie wyskoczył. Czyżby powoli sie zaczynało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez na początku bylo niewinnie , minelo pare miesiecy i auto nie odpalalo

 

mozesz zaczekac az zacznie sie sypac na powaznie - w koncu czekanie to pewna forma oszczednosci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KALI(PL)

Wielkie dzięki dla forumowiczów za kontakt i przede wszystkim dla Pana Michała z Rybnika za naprawienia Passata mojego ojca w zeszłym tyg. Warto było podjechać ten kawałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak kluczyk jest w pozycji zapłonu to pali się przez chwile czerwona kontrolka kierownicy a potem gaśnie czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko jak kluczyk jest w pozycji zapłonu to pali się przez chwile czerwona kontrolka kierownicy a potem gaśnie czy nie??

 

Najpierw się pali krótko na czerwono, po chwili na pomarańczowo i dopiero gaśnie, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli się chwilkę pali to dobrze bo ostatnio na to zwróciłem uwagę i nie byłem pewien czy tak ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności