Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chris19

jeżeli ma ktoś problem z odpalaniem b6 i blokadą kierownicy to dzwońcie po nr telefonu

793019125 - ja za nie wielkie pieniądze poradziłem sobie z tym i wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomne ze jak cos mam taka kolumne z modulem dopasowyanym do sprzedazy i regenracji w super atrakcyjnej cenie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn kolumna z komfortem?kolumna trzeba zregenerowac?jaki indeks na blokadzie?za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł 3C0 959 433H

 

Kolumna: 3C1 419 501 G

oznaczenie L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam jeszcze zakład który mi to naprawił ja z okolic poznania zasuwałem do szczecina trzy godzinki i usterka jak ręką odjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak długo można wytrzymać z komunikatem "steering column lock"?

komunikat pojawił się kilka dosłownie razy i od czasu, gdy zacząłem stosować się do rad z forum (kierownica swobodna) nie wystąpił ani razu.

czy jeżeli błąd zaistniał, to wcześniej czy później..... no właśnie, co będzie i czy na pewno???

 

ps. w lipcu podobno mam zrobić jakieś 3 tys. km. poza Polską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie bedzie, po prostu bedzie Cie wkurzalo przy odpalaniu auta, jeszcze nie bylo u nas przypadku zeby zblokowalo na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W późniejszych etapach występują problemy z odpaleniem. Po odlaczeniu klemy z akumulatora sporadyczny błąd znika. Niemniej nie jest to wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękowania dla Krzysztofa i |Sławka za kontakt.

I oczywiście dla Michała za rozwiązanie "nierozwiązywalnych" dla serwisu problemów. W moim serwisie podobno wymieniono już ok 10 kolumn (to jest pół nowego samochodu!!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękowania dla Michała za profesjonalne załatwienie problemu. Od dwóch dni ani śladu usterki. Niby nic, ale przed naprawą mój pasek był już naprawdę nieznośny. Częściej nie odpalał niż udało sie uruchomić silnik. Idiotyczna sytuacja, gdy człowiek po zatankowaniu 10 minut stoi przy dystrybutorze i nie może odjechać ze względu na "steering column lock". Przy okazji przestrzegam wszystkich zwlekających z naprawą usterki - częstotliowść występowania awarii i czas jej trwania narasta dość szybko. W moim przypadku od pierwszego pojawienia się błędu do stanu z 15 minutową próbą skutecznego odpalenia silnika minęły jakieś 5-6 tygodni. Aż boję się myśleć, co by było gdybym czekał jeszcze ze dwa tygodnie.

Pozdr. Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnei na szczescie to dosc rzadkie, najgorzej bylo zima, teraz moze raz na tydzien to jest wiec jeszcze poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michi

kolego mozesz podac numer do goscia w belchatowie który to naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seb25

Witam, mam ten sam problem z VW, czy ktoś na forum ma namiary na jakiegoś magika w okolicach trójmiasta, ażeby nie trzeba było odwiedzać serwisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego mozesz podac numer do goscia w belchatowie który to naprawia.

501 830 664 (Michał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seb25

Byłem dziś u Michała, kolega w porządku, po prostu kozak, naprawił mi auto w ciągu godziny, a nie jak w serwisie chcieli 4200 zł i na trzy dni, wie co robi i się na tym zna. Nie szukajcie jakiś baranów jak macie pod ręką fachowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ta przypadłość dopadła mojego paska.

Cztery miesiące temu po raz pierwszy i dwa dni temu po raz drugi .

Czy na Dolnym Śląsku jest fachowiec, który poradzi sobie z tym problemem?

Jeśli pojadę do serwisu VW i zasugeruję wymianę samego modułu blokady kieronicy będą wstanie to zrobić, czy raczej zaproponują wymianę całej kolumny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wymieniasz modul wystepuje jako jedna czesc z kolumną i musisz wymienic komfort,jesli wymieniasz komfort (z pewnym nr kolumny)czasem musisz wymienic rowniez kolumne....(lecz nie zawsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mogę naprawić blokadę kierownicy B6 -100% skuteczności

warszawa-praga pn

604862041

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zna ktoś dobrego specjalistę we wrocławiu????

Moja siostra boryka się już drugi miesiąc z blokadą kierownicy.

 

Pozdrawiam Kodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności