Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ,mam przyciemnione wszystkie,ale sam wiesz czasem stres jest jak pały jadą:)

J@cek przecież nie jesteś taki brzydki żebyś przód przyciemniał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ,mam przyciemnione wszystkie,ale sam wiesz czasem stres jest jak pały jadą:)

J@cek przecież nie jesteś taki brzydki żebyś przód przyciemniał:)

 

No ja się też zastanowie nad przednia ale jaśniejszą, jak sam piszesz za duże stresu jakbym przód zrobił taka jak tył ;) Ale lampeczki przód masz kozackie, też będę chciał żeby zuse mi w Gdańsku takie zrobił bo Szczecin to jednak zadupie:]

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się ruszyło w sprawie szybek ??? Był ktoś ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jadę zrobić w przyszłym tygodniu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zauważyć, że powiedziałem właścicielowi że jesteśmy porządnym forum i że osoby które się zapisały pojawią się na szybkach. Terminy oczywiście tak jak pisaliście koniec września początek października. Jeśli się tak nie stanie ( a właściciel ma mnie o tym poinformować), to ja za wszystkich się wysłucham i będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje. To tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy wynegocjowana cena jest super, bo np. w Goleniowie musiałbym zapłacić 500 za 5 szyb w kombi , a tu 380 jest sporym upustem (całe 120 zł). A wrażenia niesamowite. Dodam że za sedana jest 280zł.

Chciałbym tylko zauważyć, że powiedziałem właścicielowi że jesteśmy porządnym forum i że osoby które się zapisały pojawią się na szybkach. Terminy oczywiście tak jak pisaliście koniec września początek października. Jeśli się tak nie stanie ( a właściciel ma mnie o tym poinformować), to ja za wszystkich się wysłucham i będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje.

Potwierdzam koleś się upewniał że telefon który dał Damian jest telefonem na który może się kontaktować.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 5 szyb w kombi a tu 380 jest sporym upustem

dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym tylko zauważyć, że powiedziałem właścicielowi że jesteśmy porządnym forum i że osoby które się zapisały pojawią się na szybkach. Terminy oczywiście tak jak pisaliście koniec września początek października. Jeśli się tak nie stanie ( a właściciel ma mnie o tym poinformować), to ja za wszystkich się wysłucham i będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje. To tyle z mojej strony.

 

Ja się zadeklarowałem i na pewno szybki zrobię:) I tak zamierzałem tam przyciemniać szyby po normalnych cenach, a ten rabacik ładnie się zszedł z planowanym terminem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel i gitara :ok: Pamiętaj hasło : Passat. A reszta z chętnych jakoś cichosza.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od znajomego który też chce przyciemnić ale nie ma kiedy podjechać. A tak wyglądają nasze szybkie autka po przyciemnianiu . Już wiem czemu przegrałem z tobą Damian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hyhy: dobry filmik :ok: Czemu :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hyhy: dobry filmik :ok: Czemu :confused:

Bo miałem otwarte okno i antenę na dachu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę musiał przesunąć nieco termin z przyczyn ode mnie (nie)zależnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy jest jakiś termin wolny - czy jest to ustalone tu czy trzeba z włascicelem zakładu się dogadac ??

czas by był już na przychromowanie szyb w "sałacie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ustalać z szefem zakładu hasło passat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie związane z moimi finansami, czy ktoś oprócz mnie i Damiana przyciemnił szyby? Pytam bo jeśli nie będziemy zmuszeni pojechać i dopłacić (nasze zapewnienia w stosunku do szefa firmy, musimy dbać o wizerunek forum). Przypomnę że załatwiliśmy zniżki na oklejanie naszych aut do października a nikt nic nie pisze czy przyciemnił czy nie.

Że tak powiem interesuje mnie to bo dostałem 1/2 wypłaty. Firma mi pada a ja zamiast na chleb muszę dopłacić bo cała ekipa która się zadeklarowała wywaliła..... A myślałem poważnie o zennonach.

 

Właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...

 

ja nie przyciemniłem i póki co się na przyciemnianie nie zanosi :(

być może będę musiał kupić taśmę od esp i odebrać film z wesela więc prawdopodobnie po nowym roku odświeżę kotleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariel i gitara :ok: Pamiętaj hasło : Passat. A reszta z chętnych jakoś cichosza.

 

a co mam krzyczeć ??

jestem chętny nadal - u mnie w "sałacie" to ze ścinków pokleją ... to co zostanie po passatach porzykleją na moich szybach - może jakaś mozaika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja się dziś umówiłem:) We wtorek na 8 jadę przyciemnić swoje szybki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo a ty kiedy i Artmin ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności