Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny zarówno combi jak i sedan. Tak wyciągali bo ładnie je musieli całe umyć aby żadnego piasku i syfu tam nie było. Pozostałe szyby które nie pracują oklejali oczywiście na aucie. Rozkręcanie i skręcanie mają opanowane do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny zarówno combi jak i sedan. Tak wyciągali bo ładnie je musieli całe umyć aby żadnego piasku i syfu tam nie było. Pozostałe szyby które nie pracują oklejali oczywiście na aucie. Rozkręcanie i skręcanie mają opanowane do perfekcji.

 

no to czekamy na fotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Jacek wróci bo on pstrykał, ja swojemu zrobię wieczorem jak wrócę do chaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qutwa a ty skąd już w domciu? Potwierdzam full profesjonalizm. Firma warta swojej reklamy. Już wrzucam foty.

Jak Damian przyjechał mój passior już był przygotowywany.

obraz1204lh6.th.jpg

Szybko zabrano się za autko Damiana

obraz1205he6.th.jpgobraz1206ez3.th.jpg

Każde autko miało swoje stanowisko

obraz1207gs5.th.jpg

I już idzie tylna szyba w kombi.

obraz1208jd0.th.jpg

a tak chłopaki przygotowywali szyby do klejenia tu folia przyklejona z zewnątrz aby nabrała kształtu,

obraz1209vn6.th.jpg

Profesjonalnie rozebrany boczek drzwi Damiana,

obraz1210hw3.th.jpgobraz1211sc8.th.jpg

Pierwszy raz widzę Grilla Damiana,

obraz1212fv3.th.jpg

Po chwili spaceru już u Damiana się przyciemniło,

obraz1218gp5.th.jpg

Moje autko gotowe.

obraz1219pt9.th.jpgobraz1220or4.th.jpgobraz1221lo1.th.jpg

Damiana auto jeszcze na warsztacie

obraz1222ej7.th.jpgobraz1224ud8.th.jpgobraz1226pj1.th.jpg

Moje autko po powrocie do domciu.

obraz1227zu7.th.jpgobraz1229tt9.th.jpgobraz1230di6.th.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie panowie

a teraz pochwalcie się jakie folie wybraliście i ile % ściemniliście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ładnie ładnie panowie

a teraz pochwalcie się jakie folie wybraliście i ile % ściemniliście

Nie wiem czy dobrze powiem ale to jest folia 12 czyli 88% ściemnienia, ale jestem stary i mogłem coś pokręcić. Mnie się podoba a jak jadę i spojrzę we wsteczne wewnętrzne mam wrażenie jakby był już wieczór.

 

12 Jacku 12 ;)

Już poprawiłem

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy SunGard czy jak się to pisze. 12 czyli 88% przyciemnia jak dobrze zrozumiałem szefa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek a czemu Twój pies sika artminowi na opone??:D A autka ładnie się prezentują:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się Damian nie obrazisz ale wyjawię twoją słodką tajemnicę. Wiesz że jestem papla więc gadam. Jakże się z moją żonką zdziwiliśmy gdy ujrzeliśmy pięknego czarnego sedanika z czarnym grillem ciągnącego za sobą na sznurku coś takiego.obraz1215yo9.th.jpg Oniemiałem to Damian to coś przyciągnął za sobą, mówiąc że chce przyciemnić szybki. Mówił że to ma być prezent dla Aniuli :eek: Mówię mu chłopie czy ty jesteś pijany ? Ale nie, sprawiał wrażenie normalnego. Tylko okazało się że zapomniał załadować szybek. :D Ale jak zaczął gadać coś o xenonach zaproponowałem mu miejsce poza kolejnością w ośrodku Monaru. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oniemiałem to Damian to coś przyciągnął za sobą, mówiąc że chce przyciemnić szybki. Mówił że to ma być prezent dla Aniuli Mówię mu chłopie czy ty jesteś pijany ? Ale nie, sprawiał wrażenie normalnego. Tylko okazało się że zapomniał załadować szybek. Ale jak zaczął gadać coś o xenonach zaproponowałem mu miejsce poza kolejnością w ośrodku Monaru

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl: rozbawiłeś mnie Jacku do łez - dobra dobre :D

 

Ps. a tak na marginesie nie mam wlepy :eek: kazałem usunąć z szyby, żebyście nie drwili wciąż. Teraz będzie już koło rejestracji ;)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam wlepy :eek: kazałem usunąć z szyby, żebyście nie drwili wciąż. Teraz będzie już koło rejestracji ;)

A kto drwił Damianku ;). No w końcu męska decyzja, będziesz widoczny z tyłu a nie z lotu ptaka. :D Oklejać się chłopaki ciemną folią. Nawiasem mówiąc zaproponowałem znajomemu oklejenie passata jest też forumowiczem (synstar).

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian a jak robili z tylną szybą? Bo chyba jej nie wyciągali?:D Gimnastykowali się trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra są moje fotki na szybko teraz cyknąłem ;)

DSC03492.jpg

DSC03493.jpg

DSC03494.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że ładnie to wygląda:) To ja tył robię tą samą folią i przód najsłabszą jaka jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylnej nie wyciągali, mają wprawę chłopaki jak to już tyle late oklejają ;) We dwóch wzięli pach pach i już była :D Ariel powiem ci gdybym miał kasę tak się później zastanawiałem może też bym przód zrobił, Obok stał ich Opel Combo i właśnie tył tą folią co my a przód tą najjaśniejszą i rewelka to wyglądało a dla policjanta dużej różnicy nie ma z przednimi, pewnie by nawet nie zauważył ;)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że ładnie to wygląda:) To ja tył robię tą samą folią i przód najsłabszą jaka jest;)

Ariel są jeszcze kolory. Możesz zrobić to samo pod kolor lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariel są jeszcze kolory. Możesz zrobić to samo pod kolor lakieru.

Nieee pod kolor to już wiocha:D Nie podobają mi się kolorowe szyby;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione tak jak pisał J@ceq, tył zrobiony najczarniejszą folią a przód trochę jaśniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie panowie,zawsze to romantyczniej w aucie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie panowie,zawsze to romantyczniej w aucie:)

Już tak romantycznie jak w twoim to nie będzie. A ty chyba sobie przyciemniłeś wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności