Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam parę lat temu miałem Forda Scorpio (derlysy wie który) i miałem przyciemniane wszystkie szybki w tym aucie najprawdopodobniej ( bynajmniej tak mówił poprzedni właściciel) w tej firmie. Autkiem jeździłem parę lat i folie sprawowały się wyśmienicie. Folie były z atestem więc nie było problemu z badaniami technicznymi. Z zewnątrz nie było widać jak flaszkę rozpijamy w biały dzień a z wew. wszystko jak na dłoni. Poza tym z foliami nic się nie działo, żadnych wyblaknięć od słońca oraz pęcherzów co widać na niektórych szybach oklejonych marnymi jakościowo foliami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz moje kilka groszy w dyskusji ... moje szyby były przyciemniane w tej firmie (chrom) - z tylnej szyby po 2 tygodniach zaczeła złazić folia (chrom jest grubszy niż zwykła folia dlatego cena oklejenia jest wyższa ) - po 2 próbach podklejenia firma stwierdziła że w ramach gwarancji wymieni folię na tylnej szybie - wymienili i po miesiącu znowu to samo ... gwarancję mam do lutego - musze podjechac po nową folię na tylną szybę :D

 

poza tym reszta szyb przyciemniona profesjonalnie żadnych niedociągnięć - nie wiem czy mam felerną tylną szybę czy panowie nie bardzo potrafią sobie radzić z wypukłymi szybami - 2 razy ta sama wpadka to już nie przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy cen - ja u siebie tylne boczne i tył w sedanie (razem 5 szt. z małymi szybkami) zapłaciłem 280 zł. Nazwy folii nie pamiętam (jakaś amerykańska ze zwiększoną gęstością czy coś...). Mija miesiąc i jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się dopisuję do przyciemniania;) Zobaczymy ile opuszczą za masówkę, ja będę chciał zrobić wszystkie szyby prócz przedniej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy 5 chętnych (3 varianty i 3 już sedany).

Jutro podjadę i pogadam o zniżkach.

Może popytajcie znajomych kto by jeszcze chciał przy okazji załapać się na grupowe tańsze ściemnianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to teraz moje kilka groszy w dyskusji ... moje szyby były przyciemniane w tej firmie (chrom) - z tylnej szyby po 2 tygodniach zaczeła złazić folia (chrom jest grubszy niż zwykła folia dlatego cena oklejenia jest wyższa ) - po 2 próbach podklejenia firma stwierdziła że w ramach gwarancji wymieni folię na tylnej szybie - wymienili i po miesiącu znowu to samo ... gwarancję mam do lutego - musze podjechac po nową folię na tylną szybę :D

 

poza tym reszta szyb przyciemniona profesjonalnie żadnych niedociągnięć - nie wiem czy mam felerną tylną szybę czy panowie nie bardzo potrafią sobie radzić z wypukłymi szybami - 2 razy ta sama wpadka to już nie przypadek

bo może przykleili folię budowlaną,ale nie sądze że by tak zrobili a ona idzie do biur i budynków na okna i nie jest mocno elastyczna pod opalarką i jest grubsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo może przykleili folię budowlaną,ale nie sądze że by tak zrobili a ona idzie do biur i budynków na okna i nie jest mocno elastyczna pod opalarką i jest grubsza

 

Nie no nie przesadzajmy firma z 10 letnią tradycją. Właśnie jestem po rozmowie z paroma osobami jeżdżącymi rożnym autami i każdy polecił mi tą firmę.

 

 

z tylnej szyby po 2 tygodniach zaczeła złazić folia

 

Może za szybko jeździsz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniałem u chłopaków z FOLTECHa dwie przednie szyby (kierowcy i pasażera). Szybko i profesjonalnie. Naprawdę polecam. Tylko nie jedźcie wszyscy na raz bo to dłuuuuuugo schodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tothemoon

witam ja tez sie pisze na przyciemnienie szybek mam b3 sedana w nastepnym tygodniu przeprowadzam sie do szczecina! jak by co dawac cynk! kiedy?

pozdrowiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje dosyć szybką odpowiedź, bo mam urlop tylko do poniedziałku i później już nie będę miał czasu tam podjechać :/ Fajnie się właśnie złożyło z tym postem bo właśnie jutro miałem do nich jechać i się umówić na przyciemnianie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się definitywnie wypisuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzebuje dosyć szybką odpowiedź

 

Yyyy to będzie raczej lipa bo ja planuje te szybki na początku września..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może za szybko jeździsz

 

:P chyba na wstecznym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie odpadam. Dzisiaj się dowiedziałem że nie dostanę pełnej wypłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek a wrzesień? Bo ja planuje na drugą połowę września jak wrócę z wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moja firma będzie nadal istniała to :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to będzie raczej lipa bo ja planuje te szybki na początku września.

No dobra to ja czekam:) Jestem chętny na 100%, zobaczymy jak to się potoczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz określić jaka jest cena za szybę ... zastanawiam się nad oklejeniem arosy żony :723:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra trza zreasumować listę chętnych i w najbliższym tygodniu dzwonie do nich z zapytaniem jak będzie cenowo wyglądać przy większej ilości aut. Wysyłam pw do każdego. Chętni proszę napisać posta z opcja ile szybek i jakie nadwozie auta.

 

1. derlysy - sedan - 5 szybek

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. 4Ri3L - sedan - 5 tył + lekko 2 przód:)

 

Edit: Poprawiam Bo ja chcę też przód;) nie policzyłem małych trójkątów;)

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności