Skocz do zawartości
czarny0531

Montaż zabezpieczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce zamontować do mojego passata 2001r odcięcie zapłony z magicznym przyciskiem o ktorym będe wiedział tylko ja. Pod jakie kable mam sie wpiąć aby to działało odpowiednio. Magiczny przycisk ma być zwykły i tani byle by tylko utrudnil kradzierz, gdzie najlepiej sie podpiąć auby nie szło tego ominąć w prosty sposob.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak chcesz zrobic magiczny przycisk o ktorym bedziesz wiedzial tylko Ty skoro walisz takie pytania na forum ktore czyta setki osob??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro walisz takie pytania na forum ktore czyta setki osob??:)

i prawdopodobnie czytają też te skur...... złodziejaszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego jak chcesz zrobic magiczny przycisk o ktorym bedziesz wiedzial tylko Ty skoro walisz takie pytania na forum ktore czyta setki osob??:)

 

 

a kogo ma pytac? chyba nie ma sensu wysylac kazdego na PW, jezeli wiesz jak to zrobic to wyslij prywatna wiadomosc koledze i po klopocie

 

sam mam z tym problem i rece mi opadaja jak szukam tego na forum, zawsze sie znajdzie stary post gdzie nie dziala jakis link albo 10 postow w ktorych pisze "bylo juz na forum". ciezko tu cokolwiek znalesc bo forum ma zbyt duzo postow i nie ma tu segregacji na temat usterka czy pytanie z natury technicznej, moglby byc podzial na rodzaj silnika np AFN AHU itd albo przynajmniej opcja przy wyszukiwaniu, moze tez byc poczatek tematu zaczynany [AFN] itd. Szukalem dzisiaj jaki olej mam wlac do silnika bez pompowtryskow (kiedys znalazlem link do fajnej stronki z czytelnym opisem na temat norm) i zajelo mi to chyba z godzine, NIE ZNALAZLEM - bylo wszystko tylko nie o silniku bez pompowtyskow. wieoczrem poszukam dalej

 

to bylo tak na marginesie, wracajac do tematu:

 

napisalem posta z wiadomoscia zeby ktos wyslal mi informacje gdzie znajduje sie taki magiczny kabelek ktory po przecieciu zabezpiecza moje auto - informacji nie otrzymalem - ok.... jestem cierpliwy, poczekam. napisalem do pewnej osoby ktora prawdopodobnie zna sie na alarmach, zeby pomogla mi to zlokalizowac - osoba nie odpisala, na forum byla zalogowana, wiadomosci jakies tam wysylala ale to sprawa tej osoby.

podarowalem sobie szukanie, za pomoc bylem w stanie zaplacic bo na to nie szkoda mi pieniedzy, chociaz nie ufam mechanikom - w poniedzialek pojade do ktoregos i zaplace mu za te informacje i po problemie

 

Tomczak :) poza tym kolega nie pytal gdzie ma dac ten przycisk :) tylko o co inne. dobry zlodziej cala instalacje elektryczna naszych aut ma w jednym paluszku wiec tacy raczej forum nie czytaja zeby sie dowiedziec ktory kabel albo bezpiecznik za to odpowiada. to na marginesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chce zamontować do mojego passata 2001r odcięcie zapłony z magicznym przyciskiem o ktorym będe wiedział tylko ja. Pod jakie kable mam sie wpiąć aby to działało odpowiednio. Magiczny przycisk ma być zwykły i tani byle by tylko utrudnil kradzierz, gdzie najlepiej sie podpiąć auby nie szło tego ominąć w prosty sposob.

Pozdrawiam

:637:Wiedz sobie do jakiegos fachowca on ci zrobi to jak nalezy nie kosztuje to wiele napewno do 100 zł sie zmiescisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na priv poslalem Wam jedna z wielu mozliwosci, jest dobra i dziala skutecznie. milej zabawy, pozdrawiam

 

p.s. pamietajcie o dbrym ukryciu przewodow to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli można to również prosiłbym o PW ze sposobem odcięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja tez na priv prosil bym o wyslanie mi jak cos takiego zrobic zgory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja bym baaaardzo prosił o to co koledzy bo boje sie niesamowicie o mojego paska a mam tylko fabryczne zabezpieczenie a jak wiadomo jest o no nic nie warte tak jakby go nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za podpowiedż, gdzie schowam "magiczny przycisk" to ja już będe wiedział a takich passatów jak widać na drogach jest ful i złodziejaszki nie koniecznie trafią na tego co będzie napisane na forum. Ale dziękuje wszystkim, gdyby ktoś znał coś jeszcze ciekawego to prosze na priwa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to też bym bardzo prosił na "priv". Z góry wielkie dzięki ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:637:Wiedz sobie do jakiegos fachowca on ci zrobi to jak nalezy nie kosztuje to wiele napewno do 100 zł sie zmiescisz.

 

wtedy mechanik ma wszystko jak na dloni :) ja im nie ufam

kupilem zestaw kd2006 za 150zl - montaz 50-100zl u fachowca - ale samemu jest najlepiej, pomeczysz sie, popytasz, pokombinujesz ale wiesz ze nie ma fuszery i nikt nie wie co i jak

 

PS dzieki Tomczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radekiada

!!! Bardzo proszę o podpowiedź i informację dotyczącą zabezpieczenia - również na priv.

Z góry serdecznie dziękuję.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio_kwiatek

panowie ja tez szukałem wczoraj jakiegoś sposobu na zrobienie jakiegos przełącznika i nic nie znalazłem.u ojca w samochodzie zrobiłem kiedys odcięcie podpinajac sie pod przekaźnik od pompy wtryskowej i wszytko fajnie działało. a w passacie wyjołem wszytkie przekaźniki a samochód nadal odpala :P rece mi opadają ;) jesli ktoś ma jakis pomysł to prosze o opisanie w skrucie w co mozna się wpiąć.mozn na PW. z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtedy mechanik ma wszystko jak na dloni :) ja im nie ufam

kupilem zestaw kd2006 za 150zl - montaz 50-100zl u fachowca - ale samemu jest najlepiej, pomeczysz sie, popytasz, pokombinujesz ale wiesz ze nie ma fuszery i nikt nie wie co i jak

 

PS dzieki Tomczak

:( Nie wiem ja płaciłem za zrobienie tegowra z z przekaznikiem 100zł moze masz racje z tym ze do konca nie ufam tym mechanikom dlatego robiłem to nie u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( Nie wiem ja płaciłem za zrobienie tegowra z z przekaznikiem 100zł moze masz racje z tym ze do konca nie ufam tym mechanikom dlatego robiłem to nie u siebie.

 

 

sluchaj :) zamontowalem sobie KD2006 - dostepny na allegro - szczerze polecam

 

masz 2 (lub jedna - 50zl taniej) karty identyfikacyjne ktore wystarczy miec przy sobie. masz karte - odpalisz auto, nie masz - nie odpalisz. jest tez funkcja antynapadu ktora wylacza silnik jezeli oddalisz sie z karta na jakas odleglosc od auta

oczywiscie w razie zapomnienia karty jest tez magiczny guzik :)

mechanik za montaz powiedzial 50-100zl, nie szkoda mi kasy na to - pomeczylem sie popytalem i mam - i tylko ja wiem gdzie i co ukryte

 

aha jest tez funkcja stanu serwisowego - zalaczasz ja oddajac auto do mechanika albo pozyczajac komus - nie musisz wtedy zdradzac gdzie ukryty jest guzik albo dawac tej osobie karty :)

 

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jabym bardzo prosił o to co koledzy bo boje sie o mojego passta a mam tylko fabryczne zabezpieczenie a jak wiadomo to g... warte...

z gory dziekuje bardzo

pozdrawiam michal

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zabezpieczenie o ktorym piszemy czyli jakis wylacznik jest na tyle prostackie ze chyba szczere modlitwy o to aby auta nie skroili beda skuteczniejsze od tego, wiec zastanowcie sie czy jednak nie warto troszke zainwestowac a spac spokojnie.

Ja rozumie ze duza czesc osob musiala wziac jakis kredyt, splukali sie aby zakupic auto i nie kazdego stac na dobre zabezpieczenie, ale pomyslcie w innych kategoriach, auto nie splacone, na inne kasiorki nie ma, a to zabezpieczenie nie wiele dalo i auto zniknelo. Z ubezpieczenia guzik i dopiero jestsmy ugotowani...czy nie lepiej wydac pare stowek a spac spokojnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz cos wiecej co to jest za urzadzenie kd 2006 jakie ma dzialanie i gdzie pod jaka nazwa szukac tego na alegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, zabezpieczenie o ktorym piszemy czyli jakis wylacznik jest na tyle prostackie ze chyba szczere modlitwy o to aby auta nie skroili beda skuteczniejsze od tego, wiec zastanowcie sie czy jednak nie warto troszke zainwestowac a spac spokojnie.

Ja rozumie ze duza czesc osob musiala wziac jakis kredyt, splukali sie aby zakupic auto i nie kazdego stac na dobre zabezpieczenie, ale pomyslcie w innych kategoriach, auto nie splacone, na inne kasiorki nie ma, a to zabezpieczenie nie wiele dalo i auto zniknelo. Z ubezpieczenia guzik i dopiero jestsmy ugotowani...czy nie lepiej wydac pare stowek a spac spokojnie?

 

Tomczak, czy to Twoje zabezpieczenie w które trzeba zainwestować pare stówek jest też skuteczne na lawetę?:614:

 

Ogólnie wiadomo że nie ma idealnego zabezpieczenia i jak będą chcieli to i tak ukradną ale każde kolejne zabezpieczenie utrudnia złodziejowi robotę i go zniechęca bo im więcej czasu potrzebuje tym bardziej ryzykuje.

Nie będę tu się spierał czy skuteczniejsze jest rozwiązanie ogólno dostępne na rynku (a przez to znane także złodziejowi) czy magiczny przycisk, którego złodziej się nie spodziewa. O to trzeba by było zapytać kogoś kto kradnie auta. Ja uważam że przycisk jest skutecznym rozwiązaniem podobnie jak każde inne dodatkowe zabezpieczenie.

 

A tak wogóle to najpierw przesyłasz na privy sposób na magiczny guziczek a potem piszesz że jest nieskuteczny. I pewnie takowego guziczka u siebie nie masz?

 

powiedz cos wiecej co to jest za urzadzenie kd 2006 jakie ma dzialanie i gdzie pod jaka nazwa szukac tego na alegro

 

viking użyj googlarki w którą wpisz kd-2006, na Allegro świat się nie kończy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności