Skocz do zawartości
rainman777

[Archiwum] Spot 24-08-2008 Myślenice góra Chełm 632mnpm

Rekomendowane odpowiedzi

No ludziska ja sie również melduje :), było oczywiści SUPER :crazy:, Miłosz mnie nie uszczelił to nie było źle , ale to pewnie przez to że ani łyka sie nie napił Browara :piwo::rotfl::rotfl::rotfl:, natomiast dostałem od zwierzaka :576: ale już prawie nie ma śladu :hyhy:, poza ty oczywiści ludziska tryskali humorem :gathering: więc wielki szacunek dal Artura :padam:, foty za chwile dodam nie ma ich duzo ale jednak . Byle do nastepnego :D:D:D o którym już wiemy co nieco , reszte sie dowiemy później od Maćka :D

http://olko25.fotosik.pl/albumy/493423.html#e kilka fot

 

P.S Wielkie podziękowania dal Magdy za pomoc w odbamowaniu :588: :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowy spot zazdroszczę wam widoków tych pięknych gór. Pozdrowionka z zachodniopomorskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artuj ... fotka mojej a3 na tle gazu orleny jest the best ... teraz juz wszyscy wiedza ze tankuje mojego dieselka gazem :D i chyba to jest powod padajacej turbinki hihihihiihihih

 

 

a ilosc siniaków jak na dzis .... jeden na nodze i jeden na ramieniu ( tajniak bo boli a nie widac) ... a wiec wszystko ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

i ja sie melduje po mega spocie :).

 

Bylo naprawde swietnie, zabawa i ubaw jakich mało :), jak to mowia bylo: "cycuś glancuś" :P

 

Super ze sie nas tyle zjechalo ale to zasluga Artuja ktory wszystko elegancko pozalatwial i tym przyciagnal tak wielka zgraje. Wielki :padam: dla Ciebei Artuj.

 

 

 

Jasiu na nastepnym spocie myjesz mi autko :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasiu na nastepnym spocie myjesz mi autko
hahahhaha jasiu ma wprawe w myciu autek na spocie ... z moim pasie rok temu to przerabial :D

 

P.S. Kinia a bede mogla pomoc ci muflona ubrudzic ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wrzucam linka do fotek: http://picasaweb.google.pl/Artur.Wisniowski/SpotChelm

 

Jestem mile zaskoczony tym co czytam - nie sądziłem że zabawa uda się do tego stopnia. Na razie zapewne macie dosyć Myślenic, ale myślę że za jakiś czas wyskoczę z nie mniej ciekawymi propozycjami.

 

Ja też mam pamiątkę po Spocie - budzę się rano, idę do samochodu a mój Pasacik stoi na kapciu. Jako że przezorny zawsze ubezpieczony, w bagażniku mam pompkę elektryczną na 12V. Jakaś drzazga się musiała wbić albo ktoś mi w nocy spuścił powietrze :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tak mało tych fotek??:) Kto jeszcze nie wrzucił swoich ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedpremierowy pokaz filmu ze Spotu!

 

Występują: Miłosz oraz kilka żarcików, dialogi Magdy na CB oraz wiele innych!

 

Brakuje znaaacznej części materiału filmowego, na razie musicie obejść się smakiem. Jest tego sporo do zmontowania, może w tym tygodniu jakoś mi się uda.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Występują: Miłosz oraz kilka żarcików, dialogi Magdy na CB oraz wiele innych!
czy ty sie na te moje dialogi na cb uwziales ??

kolejny raz ja i cb ehhhhhh

 

hahhahha no tak dokladny rozmiar moich koleczek slychac na filmiie hihihhhi

 

 

Artuj fajnie fajnie wyszlo hihihhhi juz chyba nie bede meczyla cie przez tel :D dzis;)

 

czekamy na reszte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah dobry ten filmik ;) To Madzia ile masz tych cali...??:):crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie cale tylko pytanie ile ma promili we krwi:P:P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie cale tylko pytanie ile ma promili we krwi:P:P :P

0.00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo Madzia nie wiem,widzialam jak 'COŚ' sączylas wczoraj:) Na butelce bylo cos napisane ze TYskie czy cos tam....:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełnometrażowy film będzie za około tydzień. Dzisiaj kamerzysta nie zdąży mi zgrać materiału z kamery (przed momentem dał znać) a jutro rano będę już się urlopował nad naszym morzem tak więc go na wyjeździe nie zmontuje. Ale po powrocie biorę się do dzieła :D

 

Na forum sobie jednak ode mnie nie odpoczniecie - mam zboczenie zawodowe i zawsze taszczę przy sobie laptopa, do tego internet przez telefon ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szwejk

witam all :)

jestem tu nowy wiec to moj pierwszy poscik:)

jesli chodzi o spocik to bardzo mi sie podobalo, nawet nei wiedzialem ze tak milo mozna spedzic czas z ludzmi ktorych widzi sie pierwszy raz :) zdjeciatka i filmik neizle,ale czekam na filmik ze strzelanki. aa ksiezniczko bombelino dzieki ze mnie zabralas :P

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szwejk bo grupa maloslaska jest THE BEST bez porównania z innymi grupami ... zaraz mnie za to zabija wiec ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Ja niestety troszkę za późno was znalazłam, ale mam nadzieję na jakiś spocik, żeby was poznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :)

Ja niestety troszkę za późno was znalazłam, ale mam nadzieję na jakiś spocik, żeby was poznać :)

 

Izuś witamy ;-) Przedstaw się tutaj ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=327719#post327719 i zapraszamy na najbliższego spota ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=326525#post326525 Czyli jutro :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahha Madzia masz racje-bo grupa Śląsk jest the best:D:D:D: a tak powaznie to z nami (małopolska/śląsk) zawsze jest fajnie:D czekamy na kolejnego spota :D

Szweju nie ma za co:) Liczę że jeszcze z nami pojedziesz....Jasiu pewno tez liczy....:):crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Izuś witamy ;-) Przedstaw się tutaj ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=327719#post327719 i zapraszamy na najbliższego spota ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=326525#post326525 Czyli jutro :D:D:D

 

Z tego co wyczytałam to o 18:00 pod PKO, zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności