Skocz do zawartości
daffyx

Silnik 2.3 V5 170km

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie za post pod postem, ale mam kolejny problem. Padła mi pompa paliwa. Ktoś już przerabiał ten problem? Do wymiany jest cały moduł pompy czy można jakoś wymienić wkład, zregenerować starą pompe? Jest kilka rodzajów i nie bardzo mogę się w tym odnaleźć. Numer oryginalnej pompy to 8E0906087E.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam Passata 3BG 2001r. z silnikiem 2.3 AZX.

Od dłuższego czasu walczę z błędem 17748 P1340 Czujniki pozycji wału rozrządczego / korbowego (B2) - Incor. Colleration

Wymieniony został czujnik wałka rozrządu (jeden), czujnik temperatury cieczy, czujnik wału korbowodowego + wczoraj przepływomierz i przepustnica, bez rezultatów. Pojawiał się również błąd P0011 "Położenie wałka rozrządu, po stronie ssącej/po lewej stronie/z przodu, rząd cylindrów 1 - nadmierne przestawienie w kierunku "wczesny"/usterka w działaniu..." lecz po powrocie od dwóch mechaników którzy sprawdzali rozrząd o dziwno znikł. Ręce opadły dosłownie, chcę uratować ten motor bo jazda i dźwięk przepiękne.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wymiany rozrządu w 2.3 agz z łódzkiego Wlkp, mazowieckie. Słychać na zimnym łańcuch na ciepłym mniej znaczniej. Proszę o pomoc. Moj numer 519753748 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2016 o 09:20, mariuszmax napisał:

Dzieki serdeczne :D Takiej odpowiedzi konkretnej oczekiwalem. Dzis dzwonie do znachora niech wymienia caly rozrzad oraz niech sprawdzi dwumas.

A kolego ze jeszcze Ci zawroce glowe jaki dwumas tu pasuje ja to laik jestem w zakresie mechaniki I wgl bo gdy bylem na katalogu IC to widzialem tylko sztywne a to chyba kicha ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja właśnie zakupiłem passata B5 2.3vr5 i mam problem bo po nocy stania odpali ale na benzynie jakby nie pracował na wszystkich cylindrach, później po przełączeniu się na gaz trochę jest lepiej kable wymienione świece też cewki nie ruszam bo to kosztowna sprawa a błędów żadnych niema dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności