Skocz do zawartości
Gość Scorpiondh

Navi+DVD+Climatronic+Board-Wymiana Softa z USA na Polski b6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Scorpiondh

Witam, jestem bliski zakupu passata b6 2.0 TFSI z USA niezagłębiając się co i jak przejdźmy do problemu.

 

Wiem że napewno niebędzie działała mi nawigacja ani dvd oraz radio jak również climatronic będzie pokazywał farenaheity a komputer pokładowy po angielszczynie będzie domnie rozmawiał:cool:.

 

Zawracam się z Prośbą o łopatologiczne wyjaśnienie i pomoc czy mogę zmienić softa w navi i komputerze pokładowym oraz gdzie to najlepiej zrobić(małopolskie) (duża kolorowa) na polskiego ale nie w aso, oraz co zrobic z climatroniciem szukac z rozbitego całego panelu eurpejskiego? :confused:

 

Czekam na konstruktywne wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te fahrenheity da się pewnie zamienić na celcjusze za pomocą kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby zmienić w climatronicu na celcjusze musisz przycisnąć na raz przycisk econ i auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorpiondh

Dziękuje wsumie to jestem pełen podziwu że to takie proste z tym climatroniciem a reszta zagadnien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakoś dopiero załapałem czytając jeszcze raz :P że chodzi tu o b6 to z tym climatronikiem to nie wiem czy tak jest w b6 tak jak w b5 ze 2 na raz przyciskasz , musisz sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie radia i dvd to bedziesz musiał podjechac do speców od tych zabawek, poszukaj na allegro, duzo firm sie tam oglasza odnosnie dostosowania systemu nawigacji z usa na europe ... zapewne odrazu Ci odblokują możliwość oglądania dvd podczas jazdy

 

co do komputera gadającego po angielsku to nie spodziewaj sie ze bedzie Ci gadal po polsku, w polskich wersjach tych aut komputer po polsku nie gada ... jedynie odnośnie mil/h to mozesz poszukac licznika europejskiego ... wczesniej jednak warto zaczerpnąć info czy nie bedzie problemu przy zamianie i dostosowaniu

 

zmiana wyświetlanej temperatury to ustawienia za pomocą VAG-COMa lub poprzez naciśniecie dwóch przycisków na panelu Climatronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności