Skocz do zawartości
wafello29

wymiana lamp przednich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Proszę o wskazówki jak wymienić lampy przednie w Passacie z 97 r.Od czego zacząć http://hobby-elektronika.eu/migacz.html ? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Edytowane przez wafello29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmujesz kierunki ktore są na spręzynach. potem odkrecach przy reflektorze od góry dwie śruby (pod takimi zaślepkami) i z boku od strony kierunkowskau jedna śruba.. odpinasz wtyczke i wyciągasz reflektor.. ostrożnie zeby nie połamać zderzaka przy grilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wrzucić do faq - przejrzałem listę w tym temacie i wyszukiwarka nic nie pokazuje. Ale niech admini sami ocenią. Pomocny post kolegi Vince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest cała wymiana lamp ? udało się je wymienić ? mnie niedługo też będzie czekała wymiana lamp i jestem ciekaw czy tylko się zdejmuje i podpina wtyczki. jak wtedy z ustawieniem lampy ? można jakoś źle ją założyć ? oczywiście po własnej wymianie skieruję się na stację kontroli w celu poprawnego ustawienia żarówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle nie zalozysz

najwyzej krzywo bedzie spasowana z maska,ale to wyregulujesz sobie chyba ze masz ulepa (czyt. powypadkowego)to gorzej z pasowaniem

po zabiegu jak najbardziej regulacja swiatel

 

jesli wszystko bedzie ok to 30-60 min wystarczy w zupelnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj wymieniałem w B5 stare ori na soczewkowe Depo H7 + H7. Nigdy wcześniej tego nie robiłem ale wymiana okazała się stosunkowo prosta. Przekładka ori silniczków regulacji również nie sprawiła problemu. Wymiana zajęła mi ok 2 godzin ale z ciągłymi przerwami na łyk browaru :) Problem sprawiło mi niestety dokładne spasowanie lamp na aucie :( Teraz muszę wstawić gdzieś, żeby ktoś mi to spasował ładnie i ustawił. Generalnie jednak jestem zaj.... zadowolony. Żarówki dałem: na soczewki H7 Osram Cool Blue Intense a na długie H7 Osram Night Breaker plus. Jak ksenon! :) Może ktoś ma jakieś rady jak to spasować na aucie?? Dodam, ze mój nie wygląda na "ulepa" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ksenon!

Wierz mi ,że nie ma to nic wspólnego z tym owe żarówki owszem sa dobre choć ja preferowałem Tungsram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem. Napisałem bardziej o wyglądzie niż o samej skuteczności (nieporównywalnej zresztą). Jak patrze na nie jak świecą to bez kitu jak ksenon wygląda. Gdy parze na drogę to już jak ksenon nie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt wygląd auta jest całkiem inny ale na tym koniec

Posiadałem owe lampy a teraz mam ori xenon i nieuczciwe jest ich porównywanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

 

Mam takie pytanie::

Mowa jest o Passacie 3B 1999r

W fabrycznych Lampach mam Halogeny w "światłach długich", a zamierzam się do zakupu lamp DEPO http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-96-00-soczewki-h7-h7-black-depo-i3325823935.html i stąd moje pytanie, czy w tych lampach halogeny będa działały??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będą działać.

W ori lampach masz 2 żarówki / 3 żarniki.

W DEPO 2 żarówki / 2 żarniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie jakos to przerobic zeby dzialalo?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności