Skocz do zawartości
Gość fanatyk

wtyczka do sondy lambda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fanatyk

Witam

Wtyczka do sondy lambda ma 5 przewodów, 4 przewody są podłączone pod wtyczkę a jeden przewód jest luźny(jest on koloru czarnego).Czy wie ktoś może od czego jest ten przewód?:confused:

W razie potrzeby mogę wysłać zdjęcie bo tu coś wkleić nie mogę.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślijmy - ten czarny przewód o którym piszesz jest przewodem od sondy do jej wtyczki, którą potem wpinamy do wtyczki z instalacji samochodu ? opisz to dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatyk

ten przewód jest razem z wtyczką od instalacji samochodowej z której 4 przewody są podłączone pod wtyczkę a piąty przewód koloru czarnego który razem idzie z przewodem białym i żółtym odstaje luźno

 

Jeśli ktokolwiek wie do czego mógłby być ten przewód to proszę o jakąkolwiek podpowiedź

będę bardzo wdzięczny:padam:

55555uuuuuuuuuu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to ten przewód zakończony jest oczkiem i przykręcony do masy auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile mnie pamięć nie myli to ten przewód zakończony jest oczkiem i przykręcony do masy auta

 

 

Dokładnie TAK, nic dodać nic ująć.Sprawa rozwiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatyk

Dzięki bardzo za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatyk

Zamierzam kupić nową sondę lambda do swojego passata vr6. I tu moje pytanie.Jaką wybrać sondę? Niby BOSH jest najlepsza ,ale cena nie jest zbyt niska,proponowano mi również sondę firmy GETZ i tu ku mojemu zdziwieniu koszt o połowę niższy.Czy wiecie może czy posiadają one jakieś znaczące różnice?

Z góry dzięki za rady

 

// dokleiłem Twego posta do już zaczętego wątku

// kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam NGK/NTK , ale jeżeli Bosch był Ci za drogi to i ta będzie....wówczas nie ma co "środkować" tylko brać uniwersalne nawet z zarobioną wtyczką ( pseudo-oryginał )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatyk

Dzięki a co myślicie o tej firmy GETZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz.....to jakaś marka jakich mnogo powstaje nacodzień , ja mogę sobie wymyśleć też jakąś marke, Ty również....jakbyś zapytał o marke BOSCH czy NTK lub inne renomowane to owszem ....byłyby wysyp wypowiedzi,komentarzy.Są to tanie sondy tzw. uniwersalne do wszystkich marek z wtyczkami lub bez i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie ten przewod powinien byc polaczony z masa bo ja tez mam ten przewod ale jest obciety wyzej i zaizolowany wyglada na to, że fabrycznie czy cos zmienilo to podlaczenie go do masy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem silniczek krokowy firmy GETZ i nie narzekam. Co więcej, działa lepiej niż poprzedni, któr był z jakiejs takiej firmy SKV czy coś takiego, chyba z NRDefenu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powracając do tematu sondy uniwersalnej to kupiłem kiedyś taką do mojego paska i długo nie pochodziła,wytrzymała może rok a może nawet nie juz nie pamiętam dokładnie ile to było ale jak się zaczeła pierdz..... to dopiero pasek zaczął wariować,odłączyłem i się uspokoiło,tak że lepiej chodził bez sondy jak na tej uniwersalnej,więc ja bym nie polecał tych uniwersalnych,bo według mnie co uniwersalne to nic nie warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok jesli chodzi o firme sondy ale co z tym przewodem, o ktorym mowa wyzej podlączac czy nie do masy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności