Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Podjedź do ELCAR AUTO SERWIS na łeczycką 24

Bardzo Dobry fachowiec Pracował w ASO Zna się na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje pomocy.

Bylem niedawno na diagnostyce, bo Passat wpadał w notlauf powyżej 120km/h, raz na III biegu przy 90 km/h.

Na kompie wyskoczyły 44a3 - czujnik temp. paliwa (zwarcie do +) i 462d - czujnik ciśnienia doładowania.

Niby po przeczyszczeniu tegoż czujnika coś się poprawiło, ale ostatnio jadać ok 120 km/h znowu notlauf.

 

Jako, że mój ojciec stosuje wyłącznie PSJ nie zdziwiłbym się gdyby kierownice były zawalone sadzą. Nie mam dostępu do Vaga i nie mogę zrobić logów.

Nie mam też na razie warunków, żeby wleźć pod auto i sprawdzić czy sztanga się rusza.

 

Jest jakiś zakład w naszym Elblągu gdzie zdiagnozują czy to wina czujnika czy rzeczywiście turbina przeładowuje i podejmą się zdemontowania, wyczyszczenia kierownic i zamontowania turbosprężarki i nie zedrą skóry z człowieka?

 

Wiem, ze w Markusach mogą się tym zając, ale opinie są różne więc szukam alternatywy.

 

Za 2 tyg. Passata czeka wycieczka i nie chciałbym niepotrzebnych emocji przy wyprzedzaniu TIRa

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie w Olsztynie wytną mi kata za rozsądne pieniądze i zrobią to w miarę dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy gdzie w Olsztynie wytną mi kata za rozsądne pieniądze i zrobią to w miarę dobrze?

Na spocie takie, rzeczy od ręki robimy :P Jak zjawisz się na spocie to się dowiesz :P

...

...

...

Żartowałem :P Zadzwoń do Jana i się zapytaj.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23454

 

Na bank to zrobisz w Bimocie ale mogą trochę chcieć za to :(

http://www.bimot.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby Ci kata za frajer nie zabrali, bo one cenne są. No chyba, że w Dieslach inne były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, żeby Ci kata za frajer nie zabrali, bo one cenne są. No chyba, że w Dieslach inne były

Hehe :P Najlepiej by było aby w rozliczenie wzięli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, żeby Ci kata za frajer nie zabrali, bo one cenne są. No chyba, że w Dieslach inne były

Nie zabiorą nie zabiorą :) Dzisiaj będę u Jana, tzn. brat będzie to zapyta od razu o wycięcie. Dzięki chłopaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w okolicach Ełku (uwaga! Olsztyn to już nie okolice :D ) można w miarę spokojnie i ufnie postawić passata na ogólny przegląd (co trzeba by, co można by) z Vag-iem? oczywiście w konkurencyjnej cenie ;)

kilka osób odradza mi serwis skody w mieście bez konkretnego argumentu...sam nie wiem

poradźcie Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj kolegi Nikosia jest z EŁKU zapewne coś podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

teraz szukam jakiegoś elektryka w Elblągu, który ogarnie: wycieraczkę z tyłu, niedziałający sygnał dźwiękowy i mechanizm podnoszenia/opuszczenia szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek Małolepszy

Łukasińskiego 14

601 613 997

 

Pierwszy raz spotkałem się z tak uczciwym elektrykiem ;) Szybko pracuje i stosunkowo niedrogo robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marek Małolepszy

Łukasińskiego 14

601 613 997

 

Pierwszy raz spotkałem się z tak uczciwym elektrykiem ;) Szybko pracuje i stosunkowo niedrogo robi ;)

 

Do niego czasami są kolejki, ale naprawdę warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak Passat wróci z czyszczenia turbiny, zamelduje sie u niego.

Dzięki za namiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jestem z Olsztyna i szukam kogos kto kompleksowo wyczyscilby mi nastawnik pompy wtryskowej w 1.9 TDI 1Z- 90KM. Szukajac na A. znalazlem z naszego wojewodztwa ogloszenie goscia z miejsowosci Tuczki k. Działdowa, Nowego Miasta L. Czy ktos zna o nim jakies opinie, czy ma on pojecie? http://www.motoallegro.pl/item915052339_nastawnik_regeneracja_vw_seat_skoda_audi_1_9tdi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko za ile można zrobić dobre audio w pasku. Chodzi mi o całość drzwi też wygłuszonych nie mam. Ile by mi wyszło z robotą za takie żeby już w miarę grało. Jak ktoś zna miejsce gdzie dobrze robią to proszę o info.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek kup maty, przewody i pogadamy :) Arkady coś czuje, że pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie jestem z Olsztyna i szukam kogos kto kompleksowo wyczyscilby mi nastawnik pompy wtryskowej w 1.9 TDI 1Z- 90KM. Szukajac na A. znalazlem z naszego wojewodztwa ogloszenie goscia z miejsowosci Tuczki k. Działdowa, Nowego Miasta L. Czy ktos zna o nim jakies opinie, czy ma on pojecie? http://www.motoallegro.pl/item915052...di_1_9tdi.html

 

Kolego wal do niego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=921415064

Kolega Adam z forum golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie odnośnie REGENERACJI WTRYSKIWACZY w elblągu lub okolicach. Tylko żeby było dobrze i w miare nie drogo??????????????:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli cie to jeszcze interesuje to daj znac na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponawiam pytanie o regeneracje wtrysków bo tak naprawde nikt sie nie wypowiedział a zalezy mi na tym zeby to zrobic nie lubie jak cos nie działa tak jak nalezy w PASKU:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności