Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

 

dokładnie AUTO SZLIF, do poprzedniego autka głowicę mi super splanowali i było Ok, a wszyscy już życia jej nie dawli ;) No i całkiem w cenie są i warranty jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , prośba , pytanko ...

Gdzie mogę sprawdzić zawieszenie ... byłem na stacji diagnostycznej ... byłem "U Jana" .. i powiedzieli mi, że jest wszystko OK.

A mi cały czas stuka i puka coś , przejeżdżając przez "POLICJANTA" to mam wrażenie , że mi silnik wyskoczy .. Może to poduszki ? ale na zwykłych nierównościach mam stuki i póki . Podobnie miałem w golfie .. tam padła guma pod amortyzatorem .. tutaj jest troszkę inaczej z tego co mówił Jan . Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy czuć jakby w nogi walił silnik?

Jak tak to poduchy pod silnikiem i skrzynia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie wrażenie jakby cały przód był luźno ... podskoczył na przeszkodzie bezwładnie do góry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mogą być poduszki od skrzyni biegów ja miałem tak kiedyś w B4 waliło jakby miał cały silnik wyskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkie te wielkie mrozy palił mi normalnie. Dziś z rana wsiadam zapalił normalnie a po 6 sekundach zgasł. Znowu odpalam no i pracuje na 3 cylindrach ale tez gaśnie. Dodam że niedawno miałem problem z kluczykiem (rozkodował się) no i miałem odcinę paliwa kręcił na sucho. Wygląda mi znowu na to ale teraz paliwo jest podawane bo pali. Może ma ktoś jakieś pomysły no i podpowie mi gdzie się z tym mogę udać w Olsztynie i okolicach. Ja jestem z Olsztyna. Proszę o szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego stawiam na paliwo a na sam początek wymień filtr zobaczysz oszałamiającą różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez polecam u jana gdyz zna sie na tych klockach a przede wszystkim o kosztowniejsztych wymianach pier poinformuje telefonicznie, co by nie byklo zdziwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadnij w poniedziałek na spota to wspólnie coś się wymyśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem normalnie po 15 minutach po tym jak nie chciał. Nie pisałem bo byłem w trasie i dopiero wróciłem. Chyba coś jest z immo bo zdarza się to nie tylko przy pierwszym odpaleniu. A co do paliwa to chyba nie jest złe bo tankuję w shellu na Jarotach. Filtr Paliwa mam nowy. Przejadę się jutro na zamenchoffa do elektronika bo słyszałem że tam się facet na tym zna. Do Palmowskiego więcej nie jadę, po ostatniej wizycie kodowania kluczyka rozwalili mi wkładkę w zamku drzwi kierowcy i jeszcze się kłucili że to moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Zemenhofa to oni się może i znają ale uważaj bo cfaniaki jakich mało. Aby tylko zedrzeć kasę. Czystej surówki klucza nie sprzeda bo to przestępstwo. Sprzeda tylko z docięciem za 100zł. Gdzie sama surówka warta 5-10zł a dorobienie max 30zł. On nie wie ile weźmie za zakodowanie kluczyka może 50zł może 400zł. Jak telefonicznie usłyszałem za zakodowanie kluczyka 300zł do deawoo nexia to odmówiłem. Godzinę później dzwoni, że na 50zł zrobi. Gościu jest dziwny i wkurzający. Do tego myśli, że jest panem i wszystko z robi tak jakby z łaski. Eh... szkoda pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Krzysztofie co do kodowania kluczyków i innych tam związanych czarów z vagiem polecam naszego forumowicza LUKISIA wejdź z nim w kontakt a będziesz bardzo zadowolony z jego usług. Pozdrawiam i zapraszam na cotygodniowe spoty Olsztyńskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Muszę dorobić kluczyk i rozprawić się z jeszcze jednym problemem. Jak sprowadziłem z Holandii Paska to oddałem go na przegląd do Palmowskiego. no i wszystko było ok oprócz poduszek pod silnikiem i skrzynią. No to wymieniłem. Przy odbiorze samochodu patrzę a tu jest gorzej niż było. Silnik sztywno jest ale drgania są przenoszone na kierownicę jak i na cały samochód. Dotykasz go jak jest odpalony no i czuć wszystko. W środku samochodu czuć jak wszystkie plastiki chodzą. Proszę o poradę gdzie się z tym wybrać, nie jest to związane z silnikiem czyli mogą być wstawione źle lub złe poduszki.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki chłopaki. Muszę dorobić kluczyk i rozprawić się z jeszcze jednym problemem. Jak sprowadziłem z Holandii Paska to oddałem go na przegląd do Palmowskiego. no i wszystko było ok oprócz poduszek pod silnikiem i skrzynią. No to wymieniłem. Przy odbiorze samochodu patrzę a tu jest gorzej niż było. Silnik sztywno jest ale drgania są przenoszone na kierownicę jak i na cały samochód. Dotykasz go jak jest odpalony no i czuć wszystko. W środku samochodu czuć jak wszystkie plastiki chodzą. Proszę o poradę gdzie się z tym wybrać, nie jest to związane z silnikiem czyli mogą być wstawione źle lub złe poduszki.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

jesli robiles to u Palmowskiego to na reklamacje do nich. Zrobili fuszerke badz zla diagnoza wiec niech dalej robia nie po to placiles kase bys mial gorzej. A co do poduch to wiem ze chwile trzeba pojezdzic zeby sie troche ulozyly.

 

Poduszki wstawiles jakies zamienniki?

Jesli tak to kup jakieś lepsze a problem minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę dorobić kluczyk

Daj znać. Mogę załatwić docięcie i a zakodować na spocie można nawet gdy nie masz pinu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostane gdzieś w Olsztynie anteny do radia (zwykłego nie CB :P) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Np w inter-chipie, media, inter-cars, gordon, ASO, na partyzantów w sklepie AUDIO-VIDEO, w BUD-WILLu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie gdzie mogę kupić lakier do VW najlepiej cała puszkę nie w spray'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mieszalni lakierów

 

"Palinal-Autolakiery"

al. Grunwaldzka 2bud. 14f

82-300 Elbląg

 

i jeszcze na Legionów w domkach, gdzieś mniej więcej pośrodku pomiędzy Pizzerią Aduś a burdelem :) Sikkens czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiecie moze gdze u nas w regionie jest jakis dobry mechanik ktory jest w stanie podjac sie zmiany skrzyni w moim pasku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności