Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak planuje przyciemnić szyby... i byłem ostatnio w jednej Olsztyńskiej firmie "ULAFOL".. ktoś miał z nimi do czynienia i ma jakieś zdanie na ich temat ??? Rozmawiałem z jednym Panem, który tam pracuje(chyba szef).. to całkiem z sensem mówił..... na stronie w galerii widać, że nawet fajne furki jeżdżą z ich foliami ... Czekam na wasze opinie ...

 

witam ja mialem dwa auta z ciemnymi szybami,,,sa plusy jak i minusy ,do plusow nalezy ze nikt ci nie zaglada do srodka i jak jedzie auto za toba nie swieci ci do srodka auta,,minusem jest fakt ze na parkingach na ktorych jestes pierwszy raz musisz zdac sie na tylko lusterka chodzi mi oczywiscie po zmroku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeś wyciągnął trupa z szafy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie o dobrego lakiernika. Ktoś coś może polecić? Macie jakieś złe/dobre doświadczenia z Kuńczikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie o dobrego lakiernika. Ktoś coś może polecić? Macie jakieś złe/dobre doświadczenia z Kuńczikiem?

 

Malowałem kiedyś coś u niego. Pomalować dobrze pomalowane było ale rdza wyszła po roku czasu w tych miejscach i farba zaczęła odpadać.

Kiepsko oczyszczone i przygotowane podłoże musiało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a masz kogoś innego godnego polecenia? W sumie nie musi być najtańszy bo idzie i tak z ubezpieczenia.

Kiedyś podobno w Toyocie robili dobrze. z tych co kojarzę to jeszcze Ruch na jarotach ale nie wiem jak robią albo Stempień na zielonej górce. Cięzki wybór nie znając ogólnie żadnego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów z Olsztyna ... mam pytanie do Was... a może któryś z kolegów ma dojście do części bądź gości z serwisu vw/ audi seat bądź skoda ... dlaczego o to pytam iż potrzebuję napinacza wałków rozrządu łańcucha i uszczelek oryginał do 1.8t awt... zawsze mógłby ktoś zarobić ... jak by coś to priv poproszę... pozdrawiam

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

rosa polecam Ci lakiernika z gutkowa ... poniewierka się nazywa... robiłem u niego opla i byłem bardzo zadowolony ale gość nie jest tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś dzwoń 694220005 pomożemy z tymi gratami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pora na porządki w piwnicy.

 

Jeśli ktoś miałby pomysł na użycie starego kompletu wahaczy i końcówek drążków do B5 to zapraszam do kontaktu.

Zdjęte z auta w 2010r leżą i się kurzą. Z tego co pamiętam to kilka jest ori, kilka trw i innych zamienników. Niby dobite na amen były tylko dwa czy trzy ale nie przypomnę sobie już które.

Osobiście, ze względów bezpieczeństwa i roboty związanej z próbami które się mogą nadawać a które nie, nie zdecydowałbym się na montaż tego na aucie. Ktoś kiedy pytał o gumki ze sworzni itp. - może coś się przyda.

Edytowane przez pioters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może komuś gdzieś przypadkiem zalega żółta plastikowa rurka w którą wchodzi bagnet? Wlasnie swoja polamalem i jakby sie udalo wczesniej niz w poniedzialek to zalatwic to by było miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz takie dwie to chętnie jedną przygarnę. Nie mogę się zmotywować, żeby to kupić. Zawsze jakoś zapominam :) a że zrobione na wąż i się trzyma to i ciśnienia do zakupu nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak znajdziesz takie dwie to chętnie jedną przygarnę. Nie mogę się zmotywować, żeby to kupić. Zawsze jakoś zapominam :) a że zrobione na wąż i się trzyma to i ciśnienia do zakupu nie ma :)

wziąłem wczoraj na szybko w interpartsie, bo do ASO mi nie po drodze, zamiennik Hans Pries za całe 6,50 ale ogólnie lepiej wziąć oryginał. Pewnie przy drugim lub trzecim wyciągnięciu bagnetu rozleci się to na kawałki. Górny plastik bagnetu wchodzi w to aż za ciasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wziąłem wczoraj na szybko w interpartsie, bo do ASO mi nie po drodze, zamiennik Hans Pries za całe 6,50 ale ogólnie lepiej wziąć oryginał. Pewnie przy drugim lub trzecim wyciągnięciu bagnetu rozleci się to na kawałki. Górny plastik bagnetu wchodzi w to aż za ciasno.

w aso chyba coś koło 15 zeta to kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj miałem mały przypadek swoim :provw: Kobita we mnie wjechała :krzeslem Auto ma ubezpieczone w Compensie. Nie chcę na tym zarabiać, bo nie mam na to czasu. Chciałbym zeby było zrobione to przede wszystkim solidnie. Lekko wgięty jest przedni lewy błotnik, uszkodzony zderzak i połamane zaczepy reflektora ( z tego co zauważyłem).

Do rzeczy. Ubezpieczyciel zaproponował mi naprawę w jego partnerskim warsztacie w Ełku. P.H.U. ZIBI GLAS 2 . Czy jest ktoś w stanie wyrazić swoją opinię o tym warsztacie? Do jutra rana muszę się zdecydować, czy przekażę im swoje auto do naprawy. U siebie w mieście nie mam dobrej opinii o żadnym warsztacie...

POMYŁKA. Warsztat to Auto Marko, też w Ełku. Ktoś, coś...?

P.S. Nie jest to auto z opisu. To golf z 2003 r.

PozdroVWionka

Edytowane przez Remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wczoraj miałem mały przypadek swoim Kobita we mnie wjechała Auto ma ubezpieczone w Compensie. Nie chcę na tym zarabiać, bo nie mam na to czasu. Chciałbym zeby było zrobione to przede wszystkim solidnie. Lekko wgięty jest przedni lewy błotnik, uszkodzony zderzak i połamane zaczepy reflektora ( z tego co zauważyłem).

Do rzeczy. Ubezpieczyciel zaproponował mi naprawę w jego partnerskim warsztacie w Ełku. P.H.U. ZIBI GLAS 2 . Czy jest ktoś w stanie wyrazić swoją opinię o tym warsztacie? Do jutra rana muszę się zdecydować, czy przekażę im swoje auto do naprawy. U siebie w mieście nie mam dobrej opinii o żadnym warsztacie...

POMYŁKA. Warsztat to Auto Marko, też w Ełku. Ktoś, coś...?

P.S. Nie jest to auto z opisu. To golf z 2003 r.

PozdroVWionka

 

Zadzwoń do Nikosia zapewne coś ci podpowie ja zadzwonię do swoich niebieskich możne coś będą wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może wakuometr do pożyczenia/ sprawdzenia vac pompy na miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam .... 502 266 168

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ulafolu przyciemnialem szyby. niby ok ale byly male nie dorobki. to przeszakaszalo ze wiazka na klapie byla lutowana wiec zgrubienie usuneli to nie grzala wiazka to w miejscu "kropek" na szybie male rurcheliki na szybie. nie wiem czy to tak mialo byc ale mi sie nie do konca podobalo bo wygladalo jakby folia nie do konca przylegala. niby mogli to poprawiac albo samemu docisnac ale nie mialem czasu. druga sprawa za przyciemnialem na jesieni. najlepiej w lato :) wtedy folia jest najbardziej plastyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w ulafolu przyciemnialem szyby. niby ok ale byly male nie dorobki. to przeszakaszalo ze wiazka na klapie byla lutowana wiec zgrubienie usuneli to nie grzala wiazka to w miejscu "kropek" na szybie male rurcheliki na szybie. nie wiem czy to tak mialo byc ale mi sie nie do konca podobalo bo wygladalo jakby folia nie do konca przylegala. niby mogli to poprawiac albo samemu docisnac ale nie mialem czasu. druga sprawa za przyciemnialem na jesieni. najlepiej w lato wtedy folia jest najbardziej plastyczne

 

Popracuj troszkę nad interpunkcją, ciężko się to czyta. Trochę mnie zastanawia ten post jakby wyrwany z kontekstu wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuję kogoś z kompem :) chętnego by pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja poszukuję kogoś z kompem :) chętnego by pomóc :)

 

a co chcesz konkretnie robić z VAGiem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności