Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem na Krysgumie przy realu :P 99zł + myjka gratis :P I blisko Jarot :P. Ewentualnie na KTS (Kolumna Transportu Sanitarnego) baza karetek na Synów pułku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem na Krysgumie przy realu 99zł + myjka gratis I blisko Jarot . Ewentualnie na KTS (Kolumna Transportu Sanitarnego) baza karetek na Synów pułku

 

oni urzedują za tym laskiem od paintball jadąc od miasta ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oni urzedują za tym laskiem od paintball jadąc od miasta ???

dokładnie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak

 

no i git majonez ;D ;) jak umyją samochód to jade do nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tam przegląd robiłem. Polecam.

 

Ale z innej beczki. Szukam dobrego fachowca od tiptronica (w Olsztynie).

 

Jakieś doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Passat po przeglądzie... powiem że mają konkretnych pracowników... A no i mycie czeka jeszcze Paszczaka ;)))) polecam Krysgum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z innej beczki. Szukam dobrego fachowca od tiptronica (w Olsztynie).

 

Jakieś doświadczenia?

Jest dobry spec od automatów na Dywitach. Jutro ja lub Arek numer poda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów

 

czy ktoś może się z was orientuje ile będę musiał wyłożyć za części do wymiany rozrządu ( komplet wraz z popma wody )?

 

za kilka dni będę w pl a ze za kilka tysiączków km powinienem go wymienić to postanowiłem to zrobić wcześniej niż za późno

 

pacjent to passolot 2.0 b6 2006r - 140 kucyków pod maska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów

 

czy ktoś może się z was orientuje ile będę musiał wyłożyć za części do wymiany rozrządu ( komplet wraz z popma wody )?

 

za kilka dni będę w pl a ze za kilka tysiączków km powinienem go wymienić to postanowiłem to zrobić wcześniej niż za późno

 

pacjent to passolot 2.0 b6 2006r - 140 kucyków pod maska

 

Jak poszukasz na alledrogo to znajdziesz moze za ok 700 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś dobrego diagnostyka z naszego województwa polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jechać smiało na pierwszą lepszą stacje diagnostyczną. W Olsztynie dla przykładu jedziesz np. na KTS na Pstrowskiego i tam nawet za free na szarpaku itp sprawdzą Ci co jest nie tak z Twoim autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos z Was jest w stanie polecic kogos kumatego i niedrogiego kto wyczyscil by nastawnik + VAG w okolicah Olsztyna. Mam 1 Z i nastapilo juz apogeum "trzesawki"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ktos z Was jest w stanie polecic kogos kumatego i niedrogiego kto wyczyscil by nastawnik + VAG w okolicah Olsztyna. Mam 1 Z i nastapilo juz apogeum "trzesawki"...

 

Jesteś pewny, że to nastawnik? A sprzęgło w jakim masz stanie? Mi szarpało na 4 i 5 przy przyspieszaniu od 1500 do 2000 obrotów, wymieniłem sprzęgło i już nie szarpie. Jak wyczyścić nastawnik masz opisane tutaj. Z logami pewnie pomoże ktoś z Olsztyna, ja mieszkam 70km od Olsztyna więc w tej kwestii nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Warmii i Mazur.

Mam pytanie: Czy, któryś z Was mógłby mi pomóc z uruchomieniem nawigacji MFD bo mam z tym problem. Czyściłem już laser co zaowocowało ładowaniem się map (pasek postępu na ekranie) ale potem znowu prosi o włożenie oryginalnej płyty VW. Nagrywałem mapy zgodnie z instrukcjami. Może ktoś z Was ma już wprawę? Pytanie kieruję do kolegów z Olsztyna gdyż czasem tam przyjeżdżam w związku z niezakończonymi studiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów z Warmii i Mazur.

Mam pytanie: Czy, któryś z Was mógłby mi pomóc z uruchomieniem nawigacji MFD bo mam z tym problem. Czyściłem już laser co zaowocowało ładowaniem się map (pasek postępu na ekranie) ale potem znowu prosi o włożenie oryginalnej płyty VW. Nagrywałem mapy zgodnie z instrukcjami. Może ktoś z Was ma już wprawę? Pytanie kieruję do kolegów z Olsztyna gdyż czasem tam przyjeżdżam w związku z niezakończonymi studiami.

 

A na jakiej firmy plytkach nagrywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm próbowałem na rożnych ale z naciskiem na te tanie. Przeglądając miliony postów na ten temat koledzy stwierdzali, że plytka chyba nie ma znaczenia (nagrywarka owszem). Robilem to na LGku z 2002 moze '03 roku wiec chyba powinna być ok... Szczerze to nie mam siły na kolejne pruby ale mieć navi i jej nie uruchomić z lenistwa to też nienajlepszy pomysł. Chętnie bym sprawdził na jakiejś oryginalnej (bądź po prostu działającej u kogoś) płytce ale takowej nie posiada nikt z mojego otoczenia.

 

A może, któryś z Was taką płytke posiada???

Edytowane przez z1mone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego z tego co kojarzę na verbatimach z prędkością nagrywania x4 idzie ładnie. Coś mi się kiedyś o uczy obiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuuuugiej przerwie koledzy :-)

Niebawem będę zamawiał filtry ( MANN ) + olej MOTUL z allegro pewnie i mam pytanko - ktoś chętny na wspólne zamówienie ? Ja już dawno zrobiłem 15k km ale brak kasy na wymianę , szczególnie że zawieszenie się sypie ;/

 

Gdzieś za tydz max dwa składam zamówienie , zainteresowanych na PW zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jak coś można zamówić od Marcina z forum ze Szczecina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chłop sprawdzony sam miałeś od niego ostatnią oliwę a myślę że taniej będzie u niego niż na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności