Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że co najlepiej robi umie to kasę wyciągnąć od klienta. Kolego zapraszamy na spota to pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jak robia w tym zakładzie!!

Mi tylko chodziło o tego goscia tego lukaszkulfi

to on jest taki jak pisalem wczesniej ten oszust chyba tam nie pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwek

Witam! potrzebuję pilnie informacji o jakichś profesjonalnych i sprawdzonych warsztatach gdzie przekładają passaty b6 na wersję europejską. Właśnie przejechałem 400km jak się okazało nadaremnie, bo warsztat w którym mieli mi przełożyć okazał się jakaś dziuplą. Jakieś dzieci siedziały w samochodach, a w około leżało pełno butelek po piwie i tanich winach... Także proszę - pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest jakiś fachowiec od manualnych skrzyń biegów w naszym województwie? Skrzynia mi chrobocze i zastanawiam się czy naprawiać czy szukać drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jest jakiś fachowiec od manualnych skrzyń biegów w naszym województwie? Skrzynia mi chrobocze i zastanawiam się czy naprawiać czy szukać drugiej.

Jest gościu, który naprawia tylko skrzynie biegów. Zajmuje się tylko tym. Jest bardzo dobry w tym co robi bo robi tylko to a nie 100 innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gościu, który naprawia tylko skrzynie biegów. Zajmuje się tylko tym. Jest bardzo dobry w tym co robi bo robi tylko to a nie 100 innych rzeczy.

 

Łukasz, gdzie i kto i za ile? :) Podaj jakiś namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz czekam też na namiary na temat spawania wydechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz czekam też na namiary na temat spawania wydechu

 

stuku jedz do bimotu tam ci pospawają ten twój wydech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! potrzebuję pilnie informacji o jakichś profesjonalnych i sprawdzonych warsztatach gdzie przekładają passaty b6 na wersję europejską. Właśnie przejechałem 400km jak się okazało nadaremnie, bo warsztat w którym mieli mi przełożyć okazał się jakaś dziuplą. Jakieś dzieci siedziały w samochodach, a w około leżało pełno butelek po piwie i tanich winach... Także proszę - pomocy!

 

 

 

Kolego poszukaj na googole ja bazowałem na tym forum http://www.angliki.fora.pl/ ale niestety wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam ekipę która przekładała B5 i muszę przyznać że piękna robota... ale z tego co się orientuję to B6 nie zechcą nawet palcem tknąć:/ pewności nie mam, zapytać mogę ;)

życzę powodzenia w poszukiwaniach... i zanim zostawisz komuś auto to trzy razy się zastanów... a przy odbiorze sprawdź po kolei całą instalację elektryczną.. klimę.. szyby, lusterka, siedzenia... podłącz VAGa i sprawdź czy wszystkie błędy z czujników się skasują... bo niestety instalacja brytyjska do europejczyka słabo pasuje i albo fachowcy będą lutować (sprzedaj szybko auto) albo wymienią pajęczynę na ori z europejczyka... choć i tu często i gęsto trzeba kombinować z kablami... nie daj się zwieźć pozorom... bo długo będziesz żałował i bujał się po specach od elektryki... to taka moja rada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - kolega Bogdan może powiedzieć dużo w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jest jakiś fachowiec od manualnych skrzyń biegów w naszym województwie? Skrzynia mi chrobocze i zastanawiam się czy naprawiać czy szukać drugiej.

Jest gościu, który naprawia tylko skrzynie biegów. Zajmuje się tylko tym. Jest bardzo dobry w tym co robi bo robi tylko to a nie 100 innych rzeczy.

 

Koledzy orientuje się ktoś o kim mówi lukisio? Pytałem go o to ale jakoś nie mogę się z nim porozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - zna ktoś może w Radomiu jakiegoś kumatego mechanika?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - zna ktoś może w Radomiu jakiegoś kumatego mechanika?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - zna ktoś może w Radomiu jakiegoś kumatego mechanika?

 

Pozdrawiam

 

Krzychu zobacz tutaj albo zapytaj tutaj. Tak poza tym to nie w tym regionie zapytałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj sorrry - dzieki za wyprostowanie mnie - jestem od niedawna i jeszcze sie gubię :) ... pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę pomóżcie! Wczoraj niestety mój passat odmówił posłuszeństwa w Waszych okolicach między Nidzicą a Szczytnem. Potrzebuję namiary do dobrego, polecanego mechanika w tej okolicy który mi ściągnie samochód i naprawi.

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc!

Arek

Edytowane przez ArekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dołączam do pytania kolegi gdzie znaleźć tego gościa od skrzeń.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie znajdę jakąś stację diagnostyczną w okolicach Jarot ??? Przegląd kończy się w piątek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDI ja polecam PKS na końcu Towarowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności