Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Potrzebuję przewód od taśmy do poduszki. Jak ktoś by latał po szrotach. U mnie w regionie aktualnie nie mają na alledrogo po 40-55 zł ale przesyłka 20-30.

kostka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ktoś może pomóc? Potrzebuję dobrego mechanika w Elblągu najlepiej od passacika b5 :) generalnie chodzi mi o wymianę oleju (bo już czas wg ksiązki serwisowej) i prawdopodobnie przegubu w lewym kole. To tyle z bierzących spraw. Chodzi mi też o kogoś(firmę) u kogo będę mógł serwisować auto bez strachu, że odwali fuszerkę.

Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos moze wie czy alternator od 1.8t pasuje do 1.6 ALZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję prawego plastiku zabudowy wewnętrznej słupkado paska 3BG / przy pasie bezpieczeństwa/ w kolorze antracyt. Najlepiej używki.

Dla jasnego obrazu aukcja z allegro tylko chyba wszystkie to w kolorze czarnym.

Jeśli ktoś morze pomóc to proszę o pw

http://allegro.pl/oslona-slupka-vw-passat-b5-1-9-i1581894403.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał Isice viewpost.gif

Kupię radio używane do passata b5 rok 1997, podświetlenie zielone. Moje kenwooda się spaliło i nie opłaca się robić a chwilowo nie mam kasy na nowe dobre radio. Jestem otwarty na wszelkie propozycje aby miało rds i odtwarzało mp3.

Pozdrawiam

Krzysiek

 

witam, jak jeszcze aktualne to u mnie w LPelektronik Olsztyn pl.Pulaskiego 6 kupisz radyjka z MP3 od 120zl Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ktoś może pomóc? Potrzebuję dobrego mechanika w Elblągu najlepiej od passacika b5 :) generalnie chodzi mi o wymianę oleju (bo już czas wg ksiązki serwisowej) i prawdopodobnie przegubu w lewym kole. To tyle z bierzących spraw. Chodzi mi też o kogoś(firmę) u kogo będę mógł serwisować auto bez strachu, że odwali fuszerkę.

Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam!!!

 

Znalazłeś już mechanika :?:

Może spróbuj na Ogólnej. Dobry mechanik i kolejki spore do niego chyba, ale warto. Jak jedziesz od Carrefoura pod górę to na końcu Ogólnej po prawej.

Olej możesz wymienić na Piłsudskiego w Danie. Szybko i bezboleśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

mam pytanie odnośnie bardzo dobrego lakiernika.

Dzis dostalem strzala w zderzak od goscia i i bede chciał polakierowac. potzrebuje kogos kto bardzo dobrze sie zna na tym. prosze o porade. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.

 

mam pytanie odnośnie bardzo dobrego lakiernika.

Dzis dostalem strzala w zderzak od goscia i i bede chciał polakierowac. potzrebuje kogos kto bardzo dobrze sie zna na tym. prosze o porade. pozdrawiam

Jak na OC sprawcy to jedź do Stępnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o kuńcziku... moze tam warto wsadzic. bo chce pomalowac zderzak maske i listwy na dzwiach i zderzakach... ale musi byc to ktos kto sie zna na tym zajebiscie i mi nie spitoli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał Kubi1986elb viewpost.gif

Witam wszystkich! Ktoś może pomóc? Potrzebuję dobrego mechanika w Elblągu najlepiej od passacika b5 :) generalnie chodzi mi o wymianę oleju (bo już czas wg ksiązki serwisowej) i prawdopodobnie przegubu w lewym kole. To tyle z bierzących spraw. Chodzi mi też o kogoś(firmę) u kogo będę mógł serwisować auto bez strachu, że odwali fuszerkę.

Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam!!!

 

Znalazłeś już mechanika :?:

Może spróbuj na Ogólnej. Dobry mechanik i kolejki spore do niego chyba, ale warto. Jak jedziesz od Carrefoura pod górę to na końcu Ogólnej po prawej.

Olej możesz wymienić na Piłsudskiego w Danie. Szybko i bezboleśnie ;-)

 

Zależało mi na czasie i zdecydowałem się pojechać na łęczycką do mechanika. Nie wiem czy drogo mają czy tanio ale wszystko naprawili i olej też zmienili :) Więc narazie mogę szukać na spokojnie. W dalszym ciągu czekam co możecie polecić. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o kuńcziku... moze tam warto wsadzic. bo chce pomalowac zderzak maske i listwy na dzwiach i zderzakach... ale musi byc to ktos kto sie zna na tym zajebiscie i mi nie spitoli..

To tym bardziej Stępień. On ma chyba najnowocześniejszego robota lakierniczego. Kunczyk nie wiem czy aż taki ekspert ale za dużo woła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na czasie i zdecydowałem się pojechać na łęczycką do mechanika. Nie wiem czy drogo mają czy tanio ale wszystko naprawili i olej też zmienili Więc narazie mogę szukać na spokojnie. W dalszym ciągu czekam co możecie polecić. Pozdrawiam

A gdzie na Łeczyckiej robiłeś auto?? U Krzyśka? Jeśli tak to trafiłeś dobrze i nie jest wcale taki drogi jak będziesz u niego robił auto to za każdym razem będzie taniej potrafi docenić stałego klienta. W tamatach VW jest bardzo dobry o czym świadczą kolejki do niego. Kilku chłopaków z forum u niego robi autka i nie narzekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś , gdzie można zmierzyć ciśnienie pompy wspomagania kierownicy i ile kosztuje usługa ? Najlepiej z Olsztyna lub okolic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych forumowiczow,szukam kogos z interfejsem do lpg elpigazu chce poprzestawiac kilka ********k ale tam gdzie jezdze to mnie wyganiaja i robia po swojemu.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie na Łeczyckiej robiłeś auto?? U Krzyśka? Jeśli tak to trafiłeś dobrze i nie jest wcale taki drogi jak będziesz u niego robił auto to za każdym razem będzie taniej potrafi docenić stałego klienta. W tamatach VW jest bardzo dobry o czym świadczą kolejki do niego. Kilku chłopaków z forum u niego robi autka i nie narzekają
jeżdżę do tego ''Marudy'' :) a poważnie, to jest jak najbardziej ok, jeżdżę do niego od prawie trzech lat i nie zdarzyło mi się narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję firmy która zregeneruje szybko,a najlepiej tanio :dobrzemaglownice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji wprowadzenia do naszej oferty olejów MOTUL. Zapraszam do skorzystania z promocji. Ceny internetowe!:zeco!

 

Dana ul. Piłsudskiego 15a ELBLĄG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr to jest prawdopodobnie taka sam jaką masz w aucie zamiennik oryginału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rawdopodobnie taka sam jaką masz w aucie zamiennik oryginału

tylko cholera wie czy wtyczka taka jak trzeba. Na stronie intercarsu pokazuje 2 pompki z różnymi wtyczkami jako zamiennik tego samego numeru VW. Dlatego prawdopodobnie moja była podcinana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności