Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Hehheheheh powiem Heniowi bo o niego chodzi

no byłem dziś u niego :P

po świętach mam dzwonić

 

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

 

tak btw to fajne fury tam u niego na placu stoją:P

ten nissan biały:mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś Bentleya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widziałeś Bentleya?

ano chyba tak i buick fajny stał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis skrzyń automatycznych poszukuje w okolicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serwis skrzyń automatycznych poszukuje w okolicy

Te samo miejsce co kleko mówi tylko nie Henio a Krzyś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łukassz , zapomniałem się zapytać ..a do której tam otwarte ? orientujesz się może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjedź koło 18 a zapewne ktoś będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek tam mieszka więc będzie na miejscu cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , co sądzidzie o uszczelkach elring lub goetze (pod dekiel zaworów)? Z tego co się orientuję to oryginalną uszczelkę to sobie mogę kupić.... razem z deklem. No chyba, że ktoś byłby w stanie wspomóc BARDZO dobrą ceną na ori zestaw, nr chyba 038 103 469 AJ. 450pln za, de facto, uszczelkę to trochę sporo :)

 

I jeszcze jedno. Gdzie w Olsztynie dobrze i bezpiecznie umyją mi silnik? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyli jednak Goetze? Trzeba będzie taką w takim razie zakupić ;)

 

Na Westerplatte umyli silnik i nawet odpalił

ta myjnia pierwsza mi na myśl przeszła, w sumie jest jeszcze myjnia przy KTS, Łezka lub czyścioch na Bałtyckiej ale w sumie ta na Westerplatte najbardziej profi wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja silnik myłem sobie sam płyn tylko dobry kupiłem i karcherem na działeczce, godzinkę postał na słońcu i cyknoł od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej , co sądzidzie o uszczelkach elring lub goetze (pod dekiel zaworów)? Z tego co się orientuję to oryginalną uszczelkę to sobie mogę kupić.... razem z deklem. No chyba, że ktoś byłby w stanie wspomóc BARDZO dobrą ceną na ori zestaw, nr chyba 038 103 469 AJ. 450pln za, de facto, uszczelkę to trochę sporo

Na nie których uszczelkach jest wybity numer ori i jeśli ma się numer takiej uszczelki to można ją kupić w oryginale samą tylko trzeba mieć numer uszczelki. Zamienniki typu elring są lipne lepiej zainwestuj w pastę uszczelniająca jeśli nie masz dużego wycieku to powinno pomóc i zaoszczędzić nerwów. Często zdarza się że te zamienniki są gorsze od starej ori uszczelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Elring jest lipny??:zeco heh

Uszczelka Reinza to koszt 39zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elring jest lipny?? heh

Uszczelka Reinza to koszt 39zł

Jeśli chodzi o uszczelkę pokrywy zaworów do 1.9TDI to rewelacją nie jest. Zamiennik nie są idealnie zrobione jak powinny być i często wyciek pojawia się w tych samych lub innych miejscach niż przy starej uszczelce. Znam osoby które zakładały zamiennik a i tak wracały do starej uszczelki plus pasta uszczelniająca i pozbywały się problemu nawet sporo mechaników poleca to rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no was proszę na starą uszczelkę nigdy, i kto tak stosuje??

Pasta jak najbardziej ale w zastosowaniu z uszczelką nową gdy wszystko jest ładnie umyte i wyczyszczone. Nie zapominajmy że producenci samochodów nie robią sami uszczelek tylko inna firma np Elring, Victor Reinz.

Dobra Nowa! uszczelka i pasta to najlepsze rozwiązanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie planuję podjechać do mechanika wymienić uszczelkę na nową - mam nadzieję, że wszystko będzie grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o uszczelkę pokrywy zaworów do 1.9TDI to rewelacją nie jest. Zamiennik nie są idealnie zrobione jak powinny być i często wyciek pojawia się w tych samych lub innych miejscach niż przy starej uszczelce. Znam osoby które zakładały zamiennik a i tak wracały do starej uszczelki plus pasta uszczelniająca i pozbywały się problemu nawet sporo mechaników poleca to rozwiązanie.

 

ja tak mam .. zmarnowałem kasę tylko .. na 3-4 zamienniki jakiś czas temu już ... wróciłem do ori plus silikon i już mi nic nie cieknie ... nawet nie wywalajcie kasy na zamiennik jak chcecie dać silikon też bo najzwyczajniej to marnotractwo kasy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiu,

Kable zapłonowe, świece NGK jednoelektrodowe, palec, kopułka, Passat B3, rok 91, silnik 1.8, kod RP

za wiele takie coś :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, potrzebuję części do SEAT IBIZA 95r. auto siostry wjechało w astrę i się z przodu popsuło ( macha błotniki zderzak pas z chłodnicą lampy) obleciałem szroty u mnie w okolicy i nic, może by się koledzy rozejrzeli u siebie w regionie na szrotach za w/w częściami. Z góry dzięki, czekam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności