Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie

mozecie polecic mi dobrego mechaniora od silnikow diesla w Elblagu?

w golfiku ojca 1.9td (75KM) wydmuchalo uszczelke pod glowica i plyn chlodzacy znalazl sie w misce olejowej:(

Dzieki z gory...

 

Pogadamy na spocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka .Pilnie potrzebuje PRZEPŁYWOMIERZ DO 2.0 2E numer 037 906 301 .Moze ma ktos lub wie gdzie zakupic niedrogo.Nowy nie musi byc wazne zeby byl w pelni sprawny uzywany.POZDRO.Prosze o pomoc PILNA SPRAWA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka .Pilnie potrzebuje PRZEPŁYWOMIERZ DO 2.0 2E numer 037 906 301 .Moze ma ktos lub wie gdzie zakupic niedrogo.Nowy nie musi byc wazne zeby byl w pelni sprawny uzywany.POZDRO.Prosze o pomoc PILNA SPRAWA!!!

 

Jutro dam Ci znać co i jak. Powinien być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanko może ma ktoś zwas taki zawór n75 to jest od turbiny potrzebny i do golfa ojca 1,9 TDI 66KW 90 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! mam pytanie do ludzi z Elbląga chodzi mi konkretnie o: u kogo najlepiej wymienić płyny i filtry ?? (najlepiej szybko i nie drogo) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! mam pytanie do ludzi z Elbląga chodzi mi konkretnie o: u kogo najlepiej wymienić płyny i filtry ?? (najlepiej szybko i nie drogo) z góry dzięki

Kolego samemu :D Możesz wierzyć lub nie to naprawdę prosta robota. Tylko do filtru paliwa trochę ropki świeżej potrzeba aby zalać filtr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tego co wiem to część firm przy zakupie płynów i filtrów wymianę robi gratis. Musisz podzwonić i popytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam jeszcze raz tu, bo w kategorii 'Szukam Usług' nikt nie odpowiada.

 

Szukam dobrego mechanika najlepiej z komputerem, bo muszę też parę błędów wykasować lub choć by tylko kogoś kto się zna na VAG-COM (a mianowicie trzeba mi nowy kluczyk zgrać z immo i dołożyć domykanie szyb z pilota i zrobić pełną diagnostykę).

Oraz serwis klimy też przydałoby się zrobić. Do tego dochodzi jeszcze zrobienie wydechu.

Najchętniej Ełk lub okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do Olsztyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, ale jak dla mnie jest za daleko. Jak trzeba będzie coś poważniejszego do zrobienia to nie mam nawet jak go zostawić, bo inaczej do domu nie wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ełku chyba żadnego mechanika Ci nie polece wiekszość z nich już mam za soba i żaden nie zabłysł .... Jeśli masz trochę wiecej kasy i szanujesz furacza polecam servis Palmowskiego w Olsztynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo? aż nie chce mi się wierzyć. jadę teraz poszukam zakładu który sprawdzi mi klimatyzacje, bo słabo chłodzi, może wystarczy czynniki uzupełnić.

 

 

edit

 

co do klimatyzacji to jestem na jutro rano umówiony w Car-Biz w Nowej Wsi Ełckiej na sprawdzenie szczelności, odgrzybianie, nabicie i wymianę filtrów.

Edytowane przez krisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam troche mechanikow w elku i sa naprawde logiczni i nie trzeba gnac do olsztyna od razu,a wystarczy porozmawiac konkretnie z samymi mechanikami chociazby ze skody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis klimy mam już za sobą. Wymieniony osuszacz, filtr kabinowy i odgrzybianie - koszt 200pln plus 180pln części. W sumie cena chyba jest dobra. A chłodzi teraz jak diabli :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena może i dobra... ale nie rewelacyjna... my w Olsztynie w renomowanej firmie robiliśmy odgrzybianie i wymianę czynnika za 165zł... ja nawet za 160zł bo nie miał jak wydać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jestem w trakcie poszukiwania blacharza w Olsztynie ... Doradzi ktoś w miarę dobry zakład ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - jestem w trakcie poszukiwania blacharza w Olsztynie ... Doradzi ktoś w miarę dobry zakład ??

 

Daszuta - Honda Olsztyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daszuta - Honda Olsztyn

Marcinie :D Znając Stuka to chodziło mu o dobry i tani serwis blacharsko-lakierniczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszkulfi

ja proponuje warsztat w Dywitach kolo cpn-u Pro-car SERWIS jest szybko i tanio i skutecznie ..potrafia zrobic wszystko!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności