Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Jeżeli ktoś z Was ma jakies pytanie odnośnie wyżej wymienionych rzeczy, to pytac w tym temacie i nie robić bałaganu w innych tematach :)

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak planuje przyciemnić szyby... i byłem ostatnio w jednej Olsztyńskiej firmie "ULAFOL".. ktoś miał z nimi do czynienia i ma jakieś zdanie na ich temat ??? Rozmawiałem z jednym Panem, który tam pracuje(chyba szef).. to całkiem z sensem mówił..... na stronie w galerii widać, że nawet fajne furki jeżdżą z ich foliami ... Czekam na wasze opinie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulafol jest OK!!!!Robione tam byly wlepy VSV dla klubu i sa naprawde dobre i trwale.Swietnie sie nadaja na klejenie na zewnatrz i wewnatrz.Wiec mysle ze warto zwlaszcza ze tez cenowo nie sa drodzy.A przy wiekszych zamowieniach,koszty maleja.POLECAM !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj (< klik), można sprawdzić (orientacyjnie) ceny w ASO.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po dłuższej przerwie.

 

Pytanko.

 

Co sądzicie o warsztacie na ul. Towarowej (przy stacji diagnostycznej na PKS) "U Piotra"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renomowani mechanicy lecz nie tacy tani. Ja osobiście polecam pana Henia z Dywit pracuje u Palmowskiego oraz chłopaków z SKODEX ul. Poprzeczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście polecam pana Jana warsztacik na gutkowie.

solidny, tani, konkretny i najwazniejsze tez ma paska b5fl wiec wie co w nich piszczy.

Tyle ze mowimy o sprawach mechanicznych bo do kompa i elektryki sie nie dotyka

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście polecam pana Jana warsztacik na gutkowie.

solidny, tani, konkretny i najwazniejsze tez ma paska b5fl wiec wie co w nich piszczy.

Tyle ze mowimy o sprawach mechanicznych bo do kompa i elektryki sie nie dotyka

pozdrawiam

 

tak jak Kolega wyzej napisał... ja robie mechanike u pan Jana (bo u Jana trzeba czekaj w długiej kolejce ;)a czasem U Piotra) a reszte pierdół u znajomego w serwisie Bosch na wojtowie. A czesci kupuje od Kolegi z forum HHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam naprawiałem tu auta i jeszcze raz namawiam naprawiajcie auta u pana Henia z Dywit pracuje u Palmowskiego oraz chłopaków z SKODEX ul. Poprzeczna. Jak coś to nr tel do pana Henia na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić Wachonin Auto Service. W końcu pewne elementy w silniku działają jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

możecie polecić mi jakiegoś dobrego, sprawdzonego gazownika w Olsztynie?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko polecić ci Cargaz na ul. Lubelskiej tam gdzie kiedyś było VOLVO. Trzeba dość długo czekać na termin ale jak robią to porządnie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawsja

Witam serdecznie !

Jestem z Elbląga i chciał bym podłączyć mojego passacika pod komputer w celu przebadanie co mu dolega.(opis dolegliwości tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=379058#post379058) Gdzie w Elblągu albo okolicach doradzacie dokonanie takiej czynności . A może ktoś ma możliwość samemu przebadania auta i nie wziął by za dużo za pomoc ?

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mozesz sprobowac w Boschu na Leczyckiej. Na 99% maja sprzet potrzebny do podlaczenia go pod komputer. Kasowali mi z laptopa kontrolke po wymianie oleju wiec raczej to maja :)

Edytowane przez walekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego udaj sie na ulice Morszyńska do Dominika on Ci doradzi i napewno powie wszystko co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Miło się czyta o spotkaniach i powiększającej się grupie. Niestety nie mogłem być dotychczas na żadnym spotkaniu, ale to się zmieni.

PANOWIE Z ELBLĄGA mam do Was nietypowe pytanie czy jest u Was jakiś punkt sprzedaży z używanymi częściami do radia CB, a w szczególności do anten. Dzisiaj w nocy "pociągnęli" mi BAT od anteny SIRIO ML - 145 zastała tylko podstawa. Szkoda wyrzucać. Przepraszam, że nie na temat.

Z góry dziękuję za każdą informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie!

Miło się czyta o spotkaniach i powiększającej się grupie. Niestety nie mogłem być dotychczas na żadnym spotkaniu, ale to się zmieni.

PANOWIE Z ELBLĄGA mam do Was nietypowe pytanie czy jest u Was jakiś punkt sprzedaży z używanymi częściami do radia CB, a w szczególności do anten. Dzisiaj w nocy "pociągnęli" mi BAT od anteny SIRIO ML - 145 zastała tylko podstawa. Szkoda wyrzucać. Przepraszam, że nie na temat.

Z góry dziękuję za każdą informację.

 

Możesz spróbować w TACHOSERWIS na Warszawskiej na wylocie na Malbork po lewej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bikerepublik

Gdzie mógł bym kupić w E-gu czujnik od wstecznego, bo dziś mi padł a byłem na królewieckiej i nie mieli.(znaczy jakiś tam mieli ale takiego jak ja potrzebuję to nie znaleźli) Proszę pilnie o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować w ASO Gajos na Nowodworskiej albo w InterCarsie na skrzydlatej (vis a vis McDonalda) lub w FOTA na Grunwaldzkiej (koło E.Leclerca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bikerepublik

:) autko usprawnione :) i polecam Fote koło leclerca, o 18 zamówiłem czujnik i na drugi dzień rano o 8 był i cena była dobra bo 38 zł a jak zamawiałem to mi powiedzieli, że 47 :)

zdun_VW Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności