Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmagam się z podobnym problemem, tyle że w B6. Mi VAG pokazał 2 babole (silniczek klap v71 i v103). Kupiłem je na allegro i w tym tygodniu będę wymieniał u gościa na Dąbrowskiego. Sam próbowałem ale poległem przy tym od str. pasażera za taką paskudną osłonką. Podłącz pod kompa i zobaczysz czy pokaże Ci jakieś babole, chodź pewnie tak jak w B6 da się to zrobić bez pc (kombinacja klawiszy klimatronika)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zmagam się z podobnym problemem, tyle że w B6. Mi VAG pokazał 2 babole (silniczek klap v71 i v103). Kupiłem je na allegro i w tym tygodniu będę wymieniał u gościa na Dąbrowskiego. Sam próbowałem ale poległem przy tym od str. pasażera za taką paskudną osłonką. Podłącz pod kompa i zobaczysz czy pokaże Ci jakieś babole, chodź pewnie tak jak w B6 da się to zrobić bez pc (kombinacja klawiszy klimatronika)

 

dzieki za odpowiedz

a u kogo vagowałes auto? napisz coś wiecej o tym goścu z Dąbrowskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje stary wahacz , obojetnie jaki moze byc polamany nawet. Interesuje mnie tylko oslona gumowa na trzpi3n w wahaczu, moja pekla i piszczy wahacz.

 

 

Pilne !! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje stary wahacz , obojetnie jaki moze byc polamany nawet. Interesuje mnie tylko oslona gumowa na trzpi3n w wahaczu, moja pekla i piszczy wahacz.

 

 

Pilne !!

 

 

który

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolny prosty ale w sumie nie ma znaczenia. Bo chodzi o tą gumę, osłonę trzpienia. Pękła , dostaje się brud i piszczy ....

 

Chyba na kązdym wahaczu są takie same osłony gumowe. One są zdejmowalne ale jak szukałem to nigdzie nei można tego dostać w sklepie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa ja mam jakis stary wahacz z b5 (kwestia poszukania w piwni), jak mialbys chwile to do 16 w poniedzialek jestem w Olsztynie (przy Knosaly)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gitara ....

ja akurat jeżdżę w pon po olsztynie , także można się zgadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja gdzies za godzine zejde do piwni go poszukac ;)

 

---

 

mam;) te ten chyba najwiekszy

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosty czy banan ? w sumie bez różnicy ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podpowie ktos czy przy wymianie swiec w 1.9 BXE trzeba wymieniac uszczelke pod zaworami (tak mi powiedziano)? Jak tak, to czy faktycznie z erlinga jest taka tania:

 

- http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3019353430200-EL266060-O18728-uszczelka-pokrywy-zaworow.html (ten wg. opisu jest do BXE, BKC - i teoretycznie ten powinienem kupic)

 

- http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3214202213350-EL542000-O18728-uszczelka-pokrywy-zaworow.html (a ten do BLS)

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany , wymieniał ktoś może szczotki w alternatorze ?

Wiem , że są połączone z regulatorem napięcia ale podobno są "magicy" co potrafią wlutować szczotki ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, podpowie ktos czy przy wymianie swiec w 1.9 BXE trzeba wymieniac uszczelke pod zaworami (tak mi powiedziano)? Jak tak, to czy faktycznie z erlinga jest taka tania:

 

- http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3019353430200-EL266060-O18728-uszczelka-pokrywy-zaworow.html (ten wg. opisu jest do BXE, BKC - i teoretycznie ten powinienem kupic)

 

- http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3214202213350-EL542000-O18728-uszczelka-pokrywy-zaworow.html (a ten do BLS)

 

nie ma pojecia po co wymieniac uszczelke pod glowica przy wymianie swiec zarowych?!

Moze ktos chcial zarobic? :)

ponizej z ELSY opis wymiany w BXE i nic nie ma w tym temacie, wiec nie trzeba.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Pany , wymieniał ktoś może szczotki w alternatorze ?

Wiem , że są połączone z regulatorem napięcia ale podobno są "magicy" co potrafią wlutować szczotki ....

 

A nie prosciej dac do serwisu i za okolo 250PLN wymienia na zregenerowany caly alternator?

Masz nowe szczotki? Czy jest sens sie w tym babrac, moze masz problem tez z regulatorem?

swiece.pdf

Edytowane przez dszyszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za okolo 250PLN wymienia na zregenerowany caly alternator?

 

mam tylko delikatnie mniejsze ładowanie podczas obciążenia ... cała reszta jest ok

 

 

za okolo 250PLN wymienia na zregenerowany caly alternator

 

a szczotki z 10-20pln ? robocizna może z 50 pln ? jest różnica ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany , wymieniał ktoś może szczotki w alternatorze ?

Wiem , że są połączone z regulatorem napięcia ale podobno są "magicy" co potrafią wlutować szczotki ....

Nie magicy... zwyczajni ludzie :P Daj mi alternator to Ci przelutuje :P A pewny jesteś, że szczotki nie na wsuwki są??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie magicy... zwyczajni ludzie Daj mi alternator to Ci przelutuje A pewny jesteś, że szczotki nie na wsuwki są??

 

Nie jestem pewny. Nie odkręcałem regulatora, tylko info z forum, że w passkach są "na stałe".

 

Cały alternator ? Nie wystarczy sam regulator ? Bo regulator chyba jest na 3 z tyłu przykręcony to by się obyło bez demontażu altka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam regulator też może być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja turbo gdzie w regionie najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz do roboty z turbiną ? czyszczenie kierownic czy pełna regeneracja ?

 

jak pełna to polecam raczej pewną używkę niż bawić się w regenerację ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regeneracja turbo gdzie w regionie najlepiej?

 

Mam sprawdzoną używkę na sprzedaż jak reflektujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale chodzi o turbo z innego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności