Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Resma - Fiat ul. Obrońców Tobruku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a dzwoniłeś do chłopaków z Kiersztanowa?? U nich może być tylko problem z autem zastępczym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek be 7? :D

 

taaa, B7 to oberwało hehe ;) Trzeba zrobić, żebym za roczek jak odkupię, miał profi zrobione ;)

 

 

Piotrek a dzwoniłeś do chłopaków z Kiersztanowa?? U nich może być tylko problem z autem zastępczym

 

Ty, to może lepiej u Ciebie pod domem wyklepiemy :D W sumie drzwi w kombiaku B6 i B7 takie same, to użyczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dw-auto.com.pl/

 

oni też dobrze robią i mają dobry sprzęt oraz lakierników, widziałem kilka ich prac i nie było się czego przyczepić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie znajdę ofertę opon bieżnikowanych? Chodzi mi o Olsztyńskie "Myki" czy jak to tam zwał. Wiele o nich słyszałem ale nie mogę nigdzie znaleźć.

Szukam nalewek 14" na zimę do swojego Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o Olsztyńskie "Myki"

jak sama nazwa wskazuje w MYKACH, maja tam produkcję ale raczej u nich nie kupisz bo w kraj wysyłaja, zadzwonić wypada może cos się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sama nazwa wskazuje w MYKACH, maja tam produkcję ale raczej u nich nie kupisz bo w kraj wysyłaja, zadzwonić wypada może cos się zmieniło.

Arek kupisz. Znajomy kupował rok temu u nich oponki :) i sobie chwalił. Nie wiem czy miał wejście czy nie. Ale kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić bez problemu. Myślałem, że mają jakąś stronę/oferty na Allegro/sklep internetowy etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gold Gum ... kiedyś jeździłem na nalewkach zimowych przez 4 sezony i było OK .... nawet 17" mają zimowe na bieżniku michellin alpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś warsztat w stylu Smart Repair w okolicach Elbląga by naprawić małe wgniecenie na drzwiach? Kupiłem drugą furę i jest wgniotka i myślę że da radę to zrobić bez malowania i szpachli itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadam pytanie trochę z innej beczki, ale mieszczące się w tym temacie...

 

Czy ktoś posiada pożyczyć klucz dynamometryczny w zakresie 5-25 Nm (mniej więcej) dokręcić potrzebuję dekiel zaworów i nie chciałbym pozrywać nowych śrub, no i może ktoś się orientuje z jakim momentem je dokręcać. ja mam klucz od 19 Nm do 110Nm i zerwałem starą śrubę, a nawet nie poczułem oporu. Mój silnik APU 1.8T i teraz nie wiem, czy to kwestia śruby jest, czy jednak za duży moment.

 

Gdzieś na forum znalazłem, że 15Nm, może ktoś wie dokładnie z jakim momentem no i ewentualnie ten klucz w tym niskim zakresie

Edytowane przez tadw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

mam pytanie odnośnie wymiany sprzęgła.

czyli standardowe co gdzie i za ile:D:chytrus

z moim sprzęgłem oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 u kolegi z aso vw palmowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum znalazłem, że 15Nm, może ktoś wie dokładnie z jakim momentem no i ewentualnie ten klucz w tym niskim zakresie

 

hmm ja też gdzieś tego szukałem po forum bo mnie też to czeka :)

i wyczytałem że jest to 10Nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzięki.

 

Wymieniłem dokręcałem "na czuja" i na razie się nie poci, ale dużo km nie zrobiłem jeszcze... jak będę miał dostępny klucz dynamometryczny to sprawdzę, czy dobrze podokręcane jest wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko:)

ja jestem szczęśliwym posiadaczem b5 w VARIACIE od 2 tyg także będę nawiedzał i zadawał "głupie" pytania

jak i pomagał na tyle na ile będę mógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także wymiana poczyniona :D

zamiast dwumasa mam jednomase:D pasek kula się do przodu aż miło

sprzedam mazde:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukacie dobrego mechanika ... polecam na starej bazie pksu... mariusz.. (w porządku gość dobrze szybko i solidnie)

szukacie dobrego lakiernika... polecam poniewiarka na gutkowie (robiłem tam auto może nie najtaniej ale solidnie)

 

jakby ktoś potrzebował części mam zniżki w gordonie... zawsze można sie dogadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poniewiarka

Poniewierka, nie wiarka :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności