Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, ostatnio na spocie poruszyłem temat warsztatu.... Chyba Rosa polecił Jana z Redykajn, jak dobrze pamiętam?

Proszę o jakiś namiar, dokładny adres, numer telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Jana w gutkowie ;)) to jeden warsztat drugi na tracku obok gazety olsztenskiej - U p.Henia ;)) . Jak chcesz z tymi hamulcami podzialac to mozesz tez do mnie zawitac do garazu. Wymienimy co trzeba , na koniec plyn i odpowietrzymy ;))

p.s. jakbys potrzebowal mam rowniez dosyc dobre dojscia na czesci ;))

Edytowane przez Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem na spocie chciałbym najpierw jechać na przegląd zawieszenia, układu kierowniczego, żeby ktoś mi to dobrze sprawdził i powiedział co jest do wymiany, dlatego myślałem podjechać do tego Jana... a po pierwszym czeka go warsztat;) także pomyślimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poczekaj jak wroci Sero z finlandii . Chyba w pon to sprawdzi wszystko dokladnie . Kazda czesc dotk.ie pomaca u bedziesz wiedzial co masz do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodziło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może kontakt tel do ww Sero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry zapomnialem odp na tamtego PW, wroce do domu to Ci napisze ;)) tylko nie wiem czy juz wrocil bo podobno przedluzyl mu sie pobyt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po ostatniej burzy nie mogłem odpalić auta:( zaciągnąłem je do mechanika a on dziś poinformował mnie że mam auto do odbioru(jeżdżące) i że musze szukać sobie wałka rozrządu bo moj jest wytarty:(

Czy możliwe jest że auto nie odpaliło z powodu wytartego wałka? Czy moge jeździć tym autem?

Prosze o namiar do forumowego mechanika to podjade zweryfikuję ww. diagnoze

Dzieki i pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a tak z ciekawosci kto Ci taka diagnoze wystawil ?? ;)) i co zrobil ze auto odpalilo skoro wg niego przez walek nie odpalil wczesniej ? ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm a tak z ciekawosci kto Ci taka diagnoze wystawil ?? ;)) i co zrobil ze auto odpalilo skoro wg niego przez walek nie odpalil wczesniej ? ;))

diagnoze wystawił mechanik-kolega poznany wczesniej na forum audi a4 a co zrobił że odpaliło tego nie wiem, jutro odbieram auto to wszytkiego sie dowiem i napisze

ale czy jazda takim auetm z taka usterką nie spowoduje wiekszych zniszczen w silniku?

ponawiam prośbę o kontakt do dobrego mechanika z forum z Olsztyna to sprawdzę te diagnoze

pzdr

 

auto odebrane, mechanik powiedział ze dmuchnął sprężonym powietrzem w skrzynke z bezpiecznikami i po tym zabiegu auto odpaliło:)

a co do wałka to po odpaleniu usłyszał dzwięk dobiegający z silnika ktory wskazuje na wytarty wałek, po tym zdjął pokrywe i naocznie potwierdził diagnoze:(

zaproponował wymianę na wzmocniony wałek i wzmocnione szklanki za 1400 zł z robocizną

na razie wstrzymam sie z wymianą bo pare złoty to kosztuje ale zastanawiam się co było przyczyną nie odpalenia auta czyżby faktycznie była to wilgoć w elektyce jesli tak to mam nadzieje ze sprężone powietrze załatwiło temat

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy znajomy szuka kogos w olsztynie co ogarnie przerobke k-jetronica w 9a na digi,jest u nas w regionie ktos kto to juz robil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pompowtryski do mojego autka. Sero mówił że rozsypują się w ręku i nie mógł nawet ich wyjąć. Jutro poda mi numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leżą u mnie BA w garażu od 130 :) 3 na 100% w idealnym stanie , jeden albo trzepnięty albo źle zamontowany przez Jana , co wg mnie na 90% jest bardziej prawdopodobne niż to że padł z dnia na dzień ...

 

rozsypują się w ręku i nie mógł nawet ich wyjąć.

 

dziwnie troszkę to brzmi ... nawet bardzo dziwnie ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak numer by pasował to byśmy pogadali. Piotr a Ty nie masz etki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ... jeżeli chodzi Ci. co siedziało w 130 to o ile się nie mylę w Twoim roczniku albo AL albo AA ... i biorąc pod uwagę hamowanie na agmie i te dobre wyniki w serii obstawiam ALki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź luknij WVWZZZ3BZ1E037116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam VIN mi nic nie da potrzebuje jeszcze TYP HANDLOWY ... cokolwiek to znaczy :(

 

masz go na wlepie pod VINem i tak raczej mi konkretnie nie wskaże numeru bez połączenia z "bazą danych" ;/

 

tak na przyszłość jak ktoś potrzebuje :

 

http://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php

 

ETKA online ...

 

---------- Dodano o 20:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:45 ----------

 

tak jak pisałem , nic to nie dało pokazuje mi cały czas AL i BA .... bez połączenia z bazą danych nie pokaże co konkretny model ma. Przynajmniej moja wersja .. :(

Edytowane przez Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki poczekam na tel. od Sera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli coś pomoże , to mogę jutro rano zajechać do Palmpowskiego i spróbować u nich sprawdzić. Chociaż też nie jestem do końca pewny żeby bez dowodu rejestracyjnego(czyt. właściciela) podali mi co konkretny model zawiera. Teoretycznie można spisać z każdego przecież vin :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sero sprawdzi jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności