Skocz do zawartości
Gość DoktorPio

Olej 505.00 zamiast 505.01

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zrobię wymianę na valvoline VR1 5W50 bo o ten ci chodziło prawda?rzeczywiście jest bardziej korzystny cenowo bo za Edge 4L płace 130zl.Mam nadzieje że chociaż trochę pomoże.Dzięki za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście Paweł!

Zastosuj i czekamy na info o ile spadło zużycie.

Pozdrówki

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.W poniedziałek sobie wymienie bo jednak zamowie na allegro bo kosztuje srednio 90zl za 4l a u mnie obdzwonilem 4 sklepy i kazdy ponad 140 nie wiemczemu taka roznica.Dam znać co się będzie działo ale każda poprawa będzie mile widziana

Edytowane przez kermit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź zagadaj z chłopakami z forum to Ci pewniaka sprzedadzą. Allegro to nigdy nie wiadomo z tymi olejami jak tak tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kogoś może to daj namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.W poniedziałek sobie wymienie bo jednak zamowie na allegro bo kosztuje srednio 90zl za 4l a u mnie obdzwonilem 4 sklepy i kazdy ponad 140 nie wiemczemu taka roznica.Dam znać co się będzie działo ale każda poprawa będzie mile widziana

Jak tam olej zmieniłeś?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalałem wczoraj Valvoline ale przez nieuwagę z normą 50500 i się zastanawiam czy latać do następnej wymiany czy lepiej zmienić na 50501 od razu? Nie ukrywam że jest kicha w biznesie i nie bardzo jest z kasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj pan.  Napęd pompowtryskiwacy nie bez powodu wymagał opracowania własnej normy. Nie ma co ryzykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Mobil 5W50 spełnia normę 501.01??

Jeżeli zmienię na Olej VW VAG Special D 5W40 505.00/505.01 to mu bardzo zaszkodzę, aktualnie 350tys. na budziku, szykuje się wymiana dwumasy więc pasuje jeszcze trochę pojeździć (tak z 5lat) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

501.01? CHyba chodziło Ci o 505.01

Nie spełnia, nie ma oleju 5W50 z normą 505.01

 

Lej obojętnie jaki, aby spełniał 505.01, zmieniał co 10 000km  i będzie śmigał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności