Skocz do zawartości
bimbol

Info:Nowy opiekun + nowa grupa!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ zrobiło się tutaj ciekawie w ostatnim czasie :)

 

Powiem Wam wszystkim, że jest to dużo ciekawsze niż to co dzieje się w polskim rządzie :D

 

Od dzisiaj gazety i tv polsat na bok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci-w-piaskownicy.jpg

Jestem za tym aby ani Tunikowi ani Dawidowi belki nie zabierać bo bądź co bądź oni najlepiej wiedzą jak ruszyć ten region :)

Edytowane przez f@zi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem za tym aby ani Tunikowi ani Dawidowi belki nie zabierać bo bądź co bądź oni najlepiej wiedzą jak ruszyć ten region

 

W ostatnim półroczu na pewno to pokazali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ostatnim półroczu na pewno to pokazali
Po prostu im się nie chce i ja się nie dziwię,widząc ten wątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu im się nie chce i ja się nie dziwię,widząc ten wątek :)

 

No z taką grupą malkontentów to faktycznie ciężko cokolwiek zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu im się nie chce i ja się nie dziwię,widząc ten wątek

 

No tym akurat nie potwierdzasz swoich poprzednich słów. Skoro im się nie chce tak tak jak pewnie zauważyłeś czas by to zmienić, na osoby, którym się chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No z taką grupą malkontentów

Co do tego opisu to znam osoby, które z forum lepiej pasują i ciągle szukają dziury w całym. Ja akurat jestem pozytywnie nastawiony do życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tego opisu to znam osoby, które z forum lepiej pasują i ciągle szukają dziury w całym. Ja akurat jestem pozytywnie nastawiony do życia :)

 

Nie mówiłam o Tobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze proszę o konstruktywne wypowiedzi. Nie ma znaczenia kto kogo bardziej czy mniej lubi. Konkrety prosimy. Co i dlaczego. A nie tylko "nie zgadzam się bo nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadajcie na śląsk. U nas robi się imprezy a nie kwasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadajcie na śląsk. U nas robi się imprezy a nie kwasy :)

 

Co prawda to prawda ;) :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz dorzucę głos tego co się mało udziela ;) Ciężko niestety (jak ktoś już tu powiedział) dzielić czas na wiele rzeczy a mój czas na "forumowe udzielanie się" niestety pochłania inne forum. Odnosząc się jednak do tematu... Zdecydowano o zmianie władz - ok. Zdecydowano, że odbędzie się to na zlocie wyborczym o którym było wiadomo od jakiegoś czasu - ok. Na zlocie dokonano wyboru - ok. To nad czym teraz dyskutować? O tym czy zmian dokonywać poprzez głosowanie na zlocie czy ankietę o znacznie szerszym dostępie również był czas dyskutować, ale skoro stanęło na zlocie to chyba z ankietą zawczasu nie było siły przebicia. Jestem z tej grupy ludzi, którzy wyznają zasadę, że "nieobecni głosu nie mają". Nie byłem na zlocie wyborczym, szanuję jednak wybór osób które głosowały i nic mi do tego. Mam tylko nadzieję, że wiedziały gały co brały a nie głosowały na zasadzie, że się trafił ktoś kto nie zaprotestował przeciwko swojej kandydaturze ;) Skoro wybór został dokonany to chyba nie ma co teraz dyskutować bo nie ma nad czym. Ot taki slogan - "na wybory trza chodzić" ;)

 

Co do samej zaś dyskusji... Jestem vice prezesem New Beetle Club Poland i bardzo dobrze z autopsji wiem jak taka dyskusja będzie wyglądała. Będzie tutaj dyskutowało te 10 osób na krzyż, które teraz dyskutuje i zainteresowania znacznie większego też nie będzie - nie liczcie na to. 10 osób z ilu w regionie? No właśnie... O głosowaniu za pomocą ankiety też nie myślcie, że by było tak różowo a głosujący w znacznej mierze głos oddawali by na avatar lub na chybił trafił niż z racjonalnych pobudek. Nie wiem więc czy jest o co kruszyć kopie. Zwróćcie uwagę, że to jest forum a nie jakaś wielka korporacja obracająca miliardami dolarów. Tu się nie ratuje świata, czy wymyśla leki na nieuleczalne choroby. Posada opiekuna to nie życiowa misja mająca zapewnić dobrobyt i pokój na świecie. Potraktujcie więc to wszystko lite'owo, posada opiekuna to naprawdę nie jest coś o co trzeba się kłócić.

 

A wybranemu opiekunowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz dorzucę głos tego co się mało udziela ;) Ciężko niestety (jak ktoś już tu powiedział) dzielić czas na wiele rzeczy a mój czas na "forumowe udzielanie się" niestety pochłania inne forum. Odnosząc się jednak do tematu... Zdecydowano o zmianie władz - ok. Zdecydowano, że odbędzie się to na zlocie wyborczym o którym było wiadomo od jakiegoś czasu - ok. Na zlocie dokonano wyboru - ok. To nad czym teraz dyskutować? O tym czy zmian dokonywać poprzez głosowanie na zlocie czy ankietę o znacznie szerszym dostępie również był czas dyskutować, ale skoro stanęło na zlocie to chyba z ankietą zawczasu nie było siły przebicia. Jestem z tej grupy ludzi, którzy wyznają zasadę, że "nieobecni głosu nie mają". Nie byłem na zlocie wyborczym, szanuję jednak wybór osób które głosowały i nic mi do tego. Mam tylko nadzieję, że wiedziały gały co brały a nie głosowały na zasadzie, że się trafił ktoś kto nie zaprotestował przeciwko swojej kandydaturze ;) Skoro wybór został dokonany to chyba nie ma co teraz dyskutować bo nie ma nad czym. Ot taki slogan - "na wybory trza chodzić" ;)

 

Co do samej zaś dyskusji... Jestem vice prezesem New Beetle Club Poland i bardzo dobrze z autopsji wiem jak taka dyskusja będzie wyglądała. Będzie tutaj dyskutowało te 10 osób na krzyż, które teraz dyskutuje i zainteresowania znacznie większego też nie będzie - nie liczcie na to. 10 osób z ilu w regionie? No właśnie... O głosowaniu za pomocą ankiety też nie myślcie, że by było tak różowo a głosujący w znacznej mierze głos oddawali by na avatar lub na chybił trafił niż z racjonalnych pobudek. Nie wiem więc czy jest o co kruszyć kopie. Zwróćcie uwagę, że to jest forum a nie jakaś wielka korporacja obracająca miliardami dolarów. Tu się nie ratuje świata, czy wymyśla leki na nieuleczalne choroby. Posada opiekuna to nie życiowa misja mająca zapewnić dobrobyt i pokój na świecie. Potraktujcie więc to wszystko lite'owo, posada opiekuna to naprawdę nie jest coś o co trzeba się kłócić.

 

A wybranemu opiekunowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;)

 

Nie wiem skąd się wziąłeś, ale brawo za mądrość, lepiej całej sytuacji nie można było opisać :ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd się wziąłeś, (...)

;)

 

Aż mnie zmusiłaś bym zerknął i sprawdził kiedy tu zawitałem i aż się przeraziłem, że za 4 miesiące minie już... 10 lat.

Jako "prehistoryczny obiekt zabytkowy" rzadko wychodzę już ze swojej jaskini ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe, że bywają również "prehistoryczne obiekty zabytkowe", które wychodzą po to, żeby powiedzieć coś konstruktywnego, a nie tylko zasiać ferment i podnieść ciśnienie innym użytkownikom ;)

Pozdrawiam również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś ta dyskusja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija tydzień od rozpoczęcia debaty.

Jako że sam wystawiłem się na wszelki możliwy hejt, to też i proponuję podsumowanie zebranych dotąd "za i przeciw".

Po kolei proszę, nie przepychać się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że jeszcze raz każdy ma się wypowiedzieć?

Ja jestem za tym, żeby dpz został nowym opiekunem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuję podsumowanie zebranych dotąd "za i przeciw".

Po kolei proszę, nie przepychać się

Tomuś, wybór padł, belki poleciały :P

Faktycznie może przyda się powiew świeżości w regionie , ciekawe pomysły na rozkręcenie itp.

Wojtek sam zrezygnował , Dawid też oddał belkę ( jeszcze ją ma :P )

Więc po co tu ciągnąć temat ?

Szkoda tylko że nie było głosowania i zgłaszania kandydatów , może wtedy by nie było całej spinki :P

Mam tylko nadzieje że uda się grupę ruszyć do pisania postów , bo zawsze fajnie było popisać i poczytać wasze posty na forum .

Kiedyś klimat był świetny , częste spoty i oczekiwanie dniami na następne :P Kilka stron dziennie nabazgranych w ogólnym temacie nie koniecznie tylko " Dzień dobry " pisząc itp. :D Wtedy byliśmy prawie jak jedna Familia . Większości zmieniły się priorytety, a innym po prostu się nie chce . Czas miną i pewnie nie powróci. Jednak mam nadzieje że jak się ociepli klimat i na forum regionalnym i za oknem , będę mógł wpaść na spota grillowego moim Focusem w TDDI i nikt mnie nie wygoni :P

Pozdrawiam Załogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Dominika:brawo

Oby belka Cię nie przygniotła swoim ciężarem jak już zdążyłeś się przekonać nie czeka na ciebie lekki kawałek chleba.

Teraz tylko duża miotła w ręce i wymieć te wszystkie grupowe kwasy.

Powodzenia:kciuki

 

Deszczowy skoro zmieniłeś nosiciela belki za jego zgodą wyklikaj krótkie info typu:

" Od 1.12.2015 dpz jest .... ."

 

P.s.

Dziękuję dotychczasowym opiekunom za 8 lat dobrej zabawy

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności