Skocz do zawartości
bimbol

Info:Nowy opiekun + nowa grupa!!!

Rekomendowane odpowiedzi

3. zignorowali ostatni spot.

 

Asia Ty nadal nie rozumiesz że spoty nie są obowiązkowe i nie możesz do nich zmusić nikogo? więc myślę że to co napisałaś jest nie na miejscu twierdząc że ludzie który jak już Grinch, Dawid i ja napisaliśmy nie mogli przybyć zingnorowali spot

 

A co do wypowiedzi Gricha - w życiu jeszcze nie czytałem bardziej sensownej wypowiedzi pisanej przez niego :kumple

 

tyle ode mnie - już się nie odzywam w tym temacie bo zostanę znowu zrównany z ziemią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia Ty nadal nie rozumiesz że spoty nie są obowiązkowe i nie możesz do nich zmusić nikogo? więc myślę że to co napisałaś jest nie na miejscu twierdząc że ludzie który jak już Grinch, Dawid i ja napisaliśmy nie mogli przybyć zingnorowali spot

 

A co do wypowiedzi Gricha - w życiu jeszcze nie czytałem bardziej sensownej wypowiedzi pisanej przez niego :kumple

 

tyle ode mnie - już się nie odzywam w tym temacie bo zostanę znowu zrównany z ziemią

 

Wybiórcze odpowiadanie na argumenty, to nie jest dyskusja.

Mogę się zgodzić, że spoty nie są obowiązkowe... ale skoro Was na nim nie było, to również nie powinniście deprecjonować tego co się podczas nich wydarzyło i mówić, że była tam "mała grupka osób", która zadecydowała za pozostałych...

Twoje zdanie na temat grupy kujawsko-pomorskiej już znamy, pozwolę sobie skopiować Twoją wypowiedź z 3 listopada br.:

"Zorganizowanie grupy i jej najlepszy czas już minął wraz ze spotem w Chełmnie - to był jeden z ostatnich naprawde udanych spotów - ludzi przyjechało tyle ze sie nie mieścili w pizzerii. Od tamtej pory było coraz gorzej, coraz mniej ludzi przyjeżdzało i coraz rzadziej.

Czasy w których wracało się ze spotów 3-4 w nocy już minęły.

Wątpie żeby się udało wskrzesic grupę. Zobaczcie ile osób ze starej dobrej grupy (przepraszam jesli ktoś poczuł się dotknięty tym co napisałem) już się nawet nie udziela na forum.

Szkoda.

 

Dziękuję. Amen"

 

Postawiłeś krzyżyk na grupie... nawet na osobach, które przyjechały na sobotni spot. Po co chłopie ta cała dyskusja? ;) Z Twojej wypowiedzi wynika, że grupa umarła, po co siejesz ferment? Pozwól innym się pobawić i spróbować zrobić coś dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybiórcze odpowiadanie na argumenty, to nie jest dyskusja.

Mogę się zgodzić, że spoty nie są obowiązkowe... ale skoro Was na nim nie było, to również nie powinniście deprecjonować tego co się podczas nich wydarzyło i mówić, że była tam "mała grupka osób", która zadecydowała za pozostałych...

 

bo denerwuje mnie to że cały czas uważasz że jak kogoś nie mogło być to ignoruje spoty jakby to był obowiązek.

 

 

Postawiłeś krzyżyk na grupie... nawet na osobach, które przyjechały na sobotni spot. Po co chłopie ta cała dyskusja? Z Twojej wypowiedzi wynika, że grupa umarła, po co siejesz ferment? Pozwól innym się pobawić i spróbować zrobić coś dobrego

po drugie nie postawiłem na grupie krzyżyka tylko napisałem że najlepszy czas już minął.jak będzie nie wiem. przekonamy się

 

a pisząc "mała grupka" chodziło mi o całą grupę kujawsko - pomorską która liczy podobno 97 userów - http://forum.vw-passat.pl/threads/138068-Kujawsko-Pomorskie-ilu-nas-tu-jest?p=2306116#post2306116

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a jesli chodzi o moją obecność na spotach, jeśli tylko będzie mi pasowałoi nie będę miał innych ważniejszych rzeczy lub już umówionych sesji na dany dzień to chętnie się zjawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie mam siły się przepychać na argumenty. Ile z tych 97 osób loguje się regularnie na konto, ile się regularnie odzywa, a ile z tych osób widziałeś kiedykolwiek na żywo? Teraz będziemy musieli się zastanowić kto ma prawo wypowiadać się na temat opiekuna grupy, a kto nie? Jakieś kryteria podziału? JakiCMG - z całym szacunkiem, ale szukasz dziury w całym.

Napisałam, że mogę się zgodzić, że spoty nie są obowiązkowe... ale Ty nadal podkreślasz, że mała garstka zadecydowała. Nie ma w Tobie za grosz dobrej woli do konsensusu.

Dyskusja dla samego dyskutowania mnie nie interesuje.

A tak właściwie JakiCMG to o co Ci chodzi? Jakie są Twoje oczekiwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile z tych 97 osób loguje się regularnie na konto,

 

tego nie wiem

 

 

ile się regularnie odzywa

 

tego również

 

 

a ile z tych osób widziałeś kiedykolwiek na żywo

 

na pewno więcej niż TY :)

 

 

Nie ma w Tobie za grosz dobrej woli do konsensusu.

 

nie znasz mnie więc nie możesz tak o mnie pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz przeczytaj jeszcze raz to co właśnie napisałeś... i pokaż mi gdzie jest Twoja dobra wola? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i pokaż mi gdzie jest Twoja dobra wola?

 

we mnie siedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
we mnie siedzi :P

 

Pozdrów ją, szkoda, że nie pozwalasz jej wychodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o konstruktywne wypowiedzi.

Yeyey, do Ciebie dwie prośby... A w zasadzie jedna: przeczytaj opis kolegi Gr****

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrów ją, szkoda, że nie pozwalasz jej wychodzić.

 

bo zimno i nie chce zeby zmarzła

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Proszę o konstruktywne wypowiedzi.

Yeyey, do Ciebie dwie prośby... A w zasadzie jedna: przeczytaj opis kolegi Gr****

Dziękuję

 

dzięki eltom właśnie uświadomiłes mi coś na swój temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że Dawid nie poczuwa się do tego żeby ustąpić. Wojtek potrafił powiedzieć wcześniej przed spotem że rezygnuje. Ja w każdym razie teraz tego nie odpuszczę. Sorry Dawid, ale zachowaj się honorowo.

 

Tomek po pierwsze to napisałem już wyżej prośbę o zdjęcie belki i przekazanie jej Dominikowi i ten temat jest dla mnie już zakończony.

 

Jeśli chodzi o Twoją osobę, to jak najbardziej pokazałeś w tym momencie się z takiej strony jakiej Ciebie widzieć nie chciałem nigdy. Było mnóstwo sytuacji burzliwych z udziałem Twojej osoby (ok było minęło), godziłeś się ze mną zarzekając, że nie będziemy robili sobie wokół pióra za plecami i co? Ty w dalszym ciągu to robisz i robiłeś to przez bardzo długi czas, możesz mi powiedzieć dlaczego? Ponieważ byłem neutralny, nie postępowałem tak jak Ty chciałeś?

 

Aaaa i honorowo to Ty się zacznij zachowywać bo ja bynajmniej potrafiłem i starałem się nie gadać na Ciebie na lewo i prawo (co potwierdzi kilka osób, które same nie wierzyły w to co mówiłem, ale chciałem być wobec naszego ustalenia ok). Możesz sobie nie odpuszczać, ale ja honorowo potrafię się zachować, rozmawiałem już z Dominikiem telefonicznie - ja z tego żadnych korzyści nie miałem poza możliwością współpracy z Grupą przez kilka lat na tym stanowisku. A Tobie proponuję dobrze zastanowić się nad swoimi zachowaniami, bo na siłę próbujesz zmienić całą Grupę wedle swoich widzi mi się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że macie jakieś nie do końca zażegnane spory z zamierzchłych czasów. Nie wiem o co chodzi i nawet nie jestem zainteresowana.

Ten wątek nie powstał po to, żeby każdy dał sobie tutaj "po mordzie", tylko po to, żeby ustalić kto jest przeciwko nominacji dpz na nowego opiekuna grupy.

Bardzo Was proszę o rozsądek i zachowanie spokoju. Nie wiem jakim ArroW był kiedyś opiekunem, pewnie dobrym, bo za coś tę belkę musiał dostać. Widocznie obowiązki domowe i inne zadania ograniczyły jego możliwości opieki nad grupą na stałym poziomie.

Marudzenie dla samego marudzenia też nie jest konstruktywną dyskusją (to głównie do Ciebie JakiCMG) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, jak najbardziej dziękuję za opinię, ale niestety jest to tylko Twoje subiektywne odczucie. Powiedziałem już że nie mam zamiaru opowiadać "nowym" na temat naszych zażyłości i konfliktów. Z tego właśnie względu wysunięta została także kandydatura Dominika - bo się z nikim nie pokłócił. I tu uwaga, nie był to mój pomysł. W każdym razie Dominik o naszych dotychczasowych konfliktach nie wie i lepiej niech tak zostanie dla dobra grupy. A tak na marginesie to przyspawany do stołka nie jesteś, a ja się nie wstydzę tego, że poparłem Asię która nie bała się odezwać. Wiedziałem że mi to zarzucisz, nawet nie mam żalu. I dla jasności, napisałem że ostatnio byliście beznadziejni jako opiekunowie. Wojtek nawet się o to nie obrazi. Mogę jedynie ubolewać, jeśli Ciebie prawda w oczy kole.

To kiedy zdejmują tą belkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia jak jie zauwazylas ja juz skonczylem jak to Ty nazwalas marudzic wiec prosze mnie juz nie wspominac juz w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia jak jie zauwazylas ja juz skonczylem jak to Ty nazwalas marudzic wiec prosze mnie juz nie wspominac juz w tym temacie.

 

:ok spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawid, jak najbardziej dziękuję za opinię, ale niestety jest to tylko Twoje subiektywne odczucie. Powiedziałem już że nie mam zamiaru opowiadać "nowym" na temat naszych zażyłości i konfliktów. Z tego właśnie względu wysunięta została także kandydatura Dominika - bo się z nikim nie pokłócił. I tu uwaga, nie był to mój pomysł. W każdym razie Dominik o naszych dotychczasowych konfliktach nie wie i lepiej niech tak zostanie dla dobra grupy. A tak na marginesie to przyspawany do stołka nie jesteś, a ja się nie wstydzę tego, że poparłem Asię która nie bała się odezwać. Wiedziałem że mi to zarzucisz, nawet nie mam żalu. I dla jasności, napisałem że ostatnio byliście beznadziejni jako opiekunowie. Wojtek nawet się o to nie obrazi. Mogę jedynie ubolewać, jeśli Ciebie prawda w oczy kole.

To kiedy zdejmują tą belkę?

 

Z tym odczuciem to by można podyskutować...Również nie mam zamiaru opowiadać tego co było itd., ale robisz podchody pod ludzi i nie jedna osoba o tym już się przekonała o tym mówię, lecz wolałbym gdyby to ustąpiło, bo nie rozumiem po co w ogóle to jest robione. Dominik jak już mówiłem według mnie jeśli ma chęci niech zostanie opiekunem, ja do stołka przyspawany nie byłem i nigdy tak nie twierdziłem ;). Nie zarzucam po prostu przestaje milczeć na Twoje zachowania, a szkoda bo wolałem Ciebie w akcji godzącego się i rozmawiającego ze wszystkimi. Nie boli, nie boli, ale zakończmy już tę dyskusję ponieważ lata pokazały, że pewne kwestie i tak się nie zmienią a ja już napisałem prośbę o przekazanie belki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kolejną Twoją subiektywną opinię. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie mam siły się przepychać na argumenty. Ile z tych 97 osób loguje się regularnie na konto, ile się regularnie odzywa, a ile z tych osób widziałeś kiedykolwiek na żywo? Teraz będziemy musieli się zastanowić kto ma prawo wypowiadać się na temat opiekuna grupy, a kto nie? Jakieś kryteria podziału? JakiCMG - z całym szacunkiem, ale szukasz dziury w całym.

Napisałam, że mogę się zgodzić, że spoty nie są obowiązkowe... ale Ty nadal podkreślasz, że mała garstka zadecydowała. Nie ma w Tobie za grosz dobrej woli do konsensusu.

Dyskusja dla samego dyskutowania mnie nie interesuje.

A tak właściwie JakiCMG to o co Ci chodzi? Jakie są Twoje oczekiwania?

 

Czytając Twoje dyskusje stwierdzam że jesteś w błędzie bo nie widziałem Cię na żadnym spocie regionalnym, ogólnopolskim i międzyregionalnym a wypowiadasz się na temat grupy jakbyś należała do niej od początku, a praktycznie jej nie znasz. Sam nie jestem święty, nie bywam na każdym spocie, mam swoje obowiązki, ale kiedy tylko mogę zjawiam się na spotkaniu i boli mnie gdy ktoś kto nie zna ludzi, grupy w stopniu zaawansowanym tak jak ja, udziela się na ich temat w sensie negatywnym.

Widzę że szykuję się tutaj rewolucja za przymrużeniem oka władzy, za którą nie jestem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytając Twoje dyskusje stwierdzam że jesteś w błędzie bo nie widziałem Cię na żadnym spocie regionalnym, ogólnopolskim i międzyregionalnym a wypowiadasz się na temat grupy jakbyś należała do niej od początku, a praktycznie jej nie znasz. Sam nie jestem święty, nie bywam na każdym spocie, mam swoje obowiązki, ale kiedy tylko mogę zjawiam się na spotkaniu i boli mnie gdy ktoś kto nie zna ludzi, grupy w stopniu zaawansowanym tak jak ja, udziela się na ich temat w sensie negatywnym.

Widzę że szykuję się tutaj rewolucja za przymrużeniem oka władzy, za którą nie jestem!

 

Dobra, napisałam tu elaborat, ale właśnie go skasowałam.

Tematem nie jest to kim jest yeyey i dlaczego bierze udział w dyskusji.

Tematem jest przyznanie belki opiekuna Dominikowi (dpz).

Pozdrawiam.

Edytowane przez yeyey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności