Skocz do zawartości
bimbol

Info:Nowy opiekun + nowa grupa!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak pewnie zauważylście nowym i pierwszym opiekunem świeżej grupy kuj-pom został Tuniek

 

Przyjęcie do grupy spotowej jest możliwe po zaakceptowaniu zgłoszenia(kliknij,aby się przyjąć) przez opiekuna regionalnego.

 

Pzdr

P>

 

P.S.

Miłych i niezapominanych spotów Wam życze ;)

Edytowane przez dpz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitał

:czapa Dostałem informację , że na Walnym zgromadzeniu stali bywalcy spotów ustalili , iż nastąpi zmiana opiekuna grupy kuj - pom na kolegę:

dpz -> http://forum.vw-passat.pl/members/176142-dpz

Czy jest ktoś , kto ma coś przeciwko by Dominik objął opiekę nad grupą ?

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitał

:czapa Dostałem informację , że na Walnym zgromadzeniu stali bywalcy spotów ustalili , iż nastąpi zmiana opiekuna grupy kuj - pom na kolegę:

dpz -> http://forum.vw-passat.pl/members/176142-dpz

Czy jest ktoś , kto ma coś przeciwko by Dominik objął opiekę nad grupą ?

 

Jednemu została już zdjęta belka, uważam, że Dominik jeśli wyraża takowe chęci to jak najbardziej może objąć to stanowisko. Dominik ma zostać sam czy z moim wsparciem? Takie sprawy uważam, że powinni "stali bywalcy" + grono tych, którzy nie byli (nie mogli) decydować, tak samo jak o utracie pozycji Wojtka "Tuniek"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisal Dawid.

Moze reszta grupy by sie wypowiedziala w tej sprawie a nie mala grupka ktora byla na spocie podjela decyzje za wszystkich.

 

I ogolnie od pewnego czasu widac ze osoby spoza regionu chyba za bardzo ingeruja w grupe kujawsko - pomorska (ciekawe dlaczego od niedawna tak bardzo sie interesuja) - ciekawe kiedy za prawde dostane bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik ma zostać sam czy z moim wsparciem?

 

Jest plan na świeżą krew :provw:

 

+ grono tych, którzy nie byli (nie mogli) decydować,

 

 

 

Dokładnie i taki był plan "Walne zgromadzenie" o spocie było wiadomo od dawna , jak ktoś wykazał trochę chęci to zaplanował sobie min 15 minut by wpaść choćby się przywitać. Ciebie niestety Dawid zabrakło , a generalnie ty powinieneś grać tu pierwsze skrzypce , to od ciebie powinna wyjść wszelaka inicjatywa "Co zrobić by to i to naprawić". Nie ma się co dziwić , że taka reakcja spotowiczów.

 

 

Moze reszta grupy by sie wypowiedziala w tej sprawie a nie mala grupka ktora byla na spocie podjela decyzje za wszystkich.

 

Grupka podobno mała nie była i po to moje zapytanie w tym temacie , żeby ludzie mogli sobie po debatować :D

 

 

I ogolnie od pewnego czasu widac ze osoby spoza regionu chyba za bardzo ingeruja w grupe kujawsko - pomorska (ciekawe dlaczego od niedawna tak bardzo sie interesuja)

 

Po co te tajemnice :D .Byłem na 9 zlotach ogólnopolskich , więc świetnie się integruję z wszystkimi grupami :alko :D . Generalnie opieka nad regionem ostatnimi czasy daleka była od ideału stąd taka reakcja. Michał czy ja to robię dla siebie ?

 

 

ciekawe kiedy za prawde dostane bana...

 

Bana nie no co ty , za prawdę :) ,ale zarobisz zaraz krechę za brak polskich znaków :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest plan na świeżą krew :provw:

 

Tak jak już napisałem wyżej, nie mam nic przeciwko Dominikowi

 

Dokładnie i taki był plan "Walne zgromadzenie" o spocie było wiadomo od dawna , jak ktoś wykazał trochę chęci to zaplanował sobie min 15 minut by wpaść choćby się przywitać. Ciebie niestety Dawid zabrakło , a generalnie ty powinieneś grać tu pierwsze skrzypce , to od ciebie powinna wyjść wszelaka inicjatywa "Co zrobić by to i to naprawić". Nie ma się co dziwić , że taka reakcja spotowiczów.

 

Nigdy nie uda się zrobić tak by wszyscy stali bywalcy mogli się pojawić na spocie. Nie było mnie i nic na to nie poradzę, że tak się dzień potoczył, a nie inaczej. Z tą reakcją spotowiczów to nie od dziś ciężko się uporać, ale pozostawmy ten problem "świeżej krwi" ;).

 

Grupka podobno mała nie była i po to moje zapytanie w tym temacie , żeby ludzie mogli sobie po debatować :D

 

Jakoś nie widać tu za dużej debaty, stąd mój post, aczkolwiek się dziwię skoro tyle było ale...a żadnego posta w tym temacie pod Twoją sugestią.

 

Ps. Proszę o zdjęcie mojej belki i przekazanie jej Dominikowi skoro ma być jedna osoba i tak rzekomo zostało zagłosowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widać tu za dużej debaty, stąd mój post, aczkolwiek się dziwię skoro tyle było ale...a żadnego posta w tym temacie pod Twoją sugestią.

Może dlatego, że pytanie Deszczowego dotyczyło osób, które mają coś przeciwko by Dominik objął opiekę nad grupą ;) Widocznie skoro nikt się nie odzywa, to nikt nie ma nic przeciwko :)

 

O przepraszam, JakiCMG chce o tym podyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego, że pytanie Deszczowego dotyczyło osób, które mają coś przeciwko by Dominik objął opiekę nad grupą ;) Widocznie skoro nikt się nie odzywa, to nikt nie ma nic przeciwko :)

 

O przepraszam, JakiCMG chce o tym podyskutować.

 

Ja się o posadkę przepychać nie mam zamiaru, a także o to czy Dominik ma zostać czy nie. Nie oszukujmy się większość osób nie była na spocie więc debata to debata, ale mi nic do tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem rozruszajcie tę debatę i niech ludzie, których nie było na spocie, wypowiedzą się.

Jak możemy ich zachęcić do debaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raiman specjalnie dla Ciebie napiszę z polskimi znakami choć na telefonie zajmie to chwile dłużej.

 

To apropo polskich znaków.

 

Jestem na forum jakiś czas i nie zauważyłem przez te lata takiej Twojej aktywności w naszym rejonie co ostatnio.

 

Co do pojawiawienia się na spocie, nie jest to chyba obowiazkowe. Chyba że coś się zmienilo.

 

Co do gĺosu ludu i wyboru nowego opiekuna (z całym szacunkiem do Dominika, którego nie miaĺem okazji jeszcze poznać) może powinna być przeprowadzona ankieta w której mogliby się wypowiedzieć (zagĺosować za lub przeciw) osoby jtróre z wielu przyczyn nie mogły zjawić się na spocie

 

Tyle ode mnie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

PS. Niektórzy nie sa codziennie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie już prawo demokracji. Kadencja się skończyła, władza przestała się sprawdzać, czas na zmiany. Świat idzie do przodu ;) Było oficjalne spotkanie, przedyskutowaliśmy i decyzja była jednoznaczna. A z osób zainteresowanych jedynie Michał napisał, że nie da rady w tym terminie. Ankieta z pytaniem "czy uważasz że mamy beznadziejnych opiekunów" nie wniesie nic nowego. W zasadzie to od dawna nie było tajemnicą. I sorry że piszę tak bezpośrednio, ale trzeba uciąć czczą dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja też się wypowiem, debata, debatą ale ankieta jednak by się przydała niech każdy zagłosuje ma w końcu do tego prawo :)

 

jeżeli ktoś nie mógł się zjawić na spotkaniu niech teraz odda głos tak będzie sprawiedliwie wobec wszystkich członków grupy

 

ankietę zamykamy 1.12.2015 20:00

 

 

do tego czasu każdy powinien dać radę zagłosować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sprzeciw. Jaka ma być ankieta? Wszyscy widzą że dotychczasowym opiekunom nie zależy. Czas najwyższy...

Edytowane przez eltom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam czuć smrodek...

 

w takim wypadku nie chce być opiekunek koniec kropka i nie wracajmy do tego tematu z udziałem mojej osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że ankieta to tylko niepotrzebne odsuwanie w czasie tego co nieuniknione.

Dpz jest świeży, niezamieszany w żadne spory, nie jest z nikim skoligacony, więc nikt mu nie zarzuci kumoterstwa :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

zaczynam czuć smrodek...

 

w takim wypadku nie chce być opiekunek koniec kropka i nie wracajmy do tego tematu z udziałem mojej osoby

 

Jaki smrodek? O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że Dawid nie poczuwa się do tego żeby ustąpić. Wojtek potrafił powiedzieć wcześniej przed spotem że rezygnuje. Ja w każdym razie teraz tego nie odpuszczę. Sorry Dawid, ale zachowaj się honorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram to co napisal Dawid.

Moze reszta grupy by sie wypowiedziala w tej sprawie a nie mala grupka ktora byla na spocie podjela decyzje za wszystkich.

 

Sorry Michał, ale nie wiem kiedy byłeś na spocie więc dla Twojej informacji grupa była naprawdę spora, a decyzja jednogłośna.

 

Dokładnie i taki był plan "Walne zgromadzenie" o spocie było wiadomo od dawna , jak ktoś wykazał trochę chęci to zaplanował sobie min 15 minut by wpaść choćby się przywitać. Ciebie niestety Dawid zabrakło , a generalnie ty powinieneś grać tu pierwsze skrzypce , to od ciebie powinna wyjść wszelaka inicjatywa "Co zrobić by to i to naprawić". Nie ma się co dziwić , że taka reakcja spotowiczów.

 

Nic dodać nic ująć :ok

 

Nie było mnie i nic na to nie poradzę, że tak się dzień potoczył, a nie inaczej.

 

Spotkanie trwało od godz. 16tej do 23ej w Twojej miejscowości ;)

 

Nie oszukujmy się większość osób nie była na spocie więc debata to debata, ale mi nic do tego

 

Wypadałoby się pojawić na spocie. Wtedy moglibyśmy porozmawiać kto z aktywnych użytkowników był, a kogo nie było ;)

 

PS. Niektórzy nie sa codziennie na forum.

 

Informacja o "walnym" widniała na forum dobre dwa tygodnie ;)

 

Takie już prawo demokracji. Kadencja się skończyła, władza przestała się sprawdzać, czas na zmiany. Świat idzie do przodu

 

P I S u władzy i wszystko w tym temacie :lol

 

Dpz jest świeży, niezamieszany w żadne spory, nie jest z nikim skoligacony, więc nikt mu nie zarzuci kumoterstwa

 

:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojoj dawno Mnie tu nie było...

Niestety ale, nie Mogłem być 21-go na spocie.

Gdyż Niestety ale Moim zdaniem rainman777 Twoja teoria o "15 minutach" jest dla Mnie trochę nietaktowna.

 

Jeden z powodów jest taki, że gdy ktoś nie jest dostępny dla swojego szefa przez 24h/d to jutro Może nie przychodzić do pracy. A jak wiadomo w pracy grafik zmienia się nie raz kilka razy na dzień. Do tego dochodzą sprawy życia codziennego i inne obowiązki

 

To, że dawno nie było ruchu w grupie, spotów itp - to nie Wina tylko i wyłącznie Opiekuna ale i też mentalności forumowiczów. Praca - dom - kino - sex itp. nie każdemu Chce się codziennie siedzieć na komputerze a jeszcze inni nie mają na to po prostu czasu. Każdy z Nas Ma masę innych spraw. A Ci którzy spędzają tylko i wyłącznie czas na forum to chyba mają bardzo nudne życie prywatne.

 

Widzę, że Wojtek zrezygnował z pełnienia funkcji opiekuna - Nie wnikam nie drążę Miał swoje powody i trzeba Je uszanować.

 

Wojtek - Ja ze swojej strony dziękuje Ci za pełnienie tej odpowiedzialnej funkcji przez tyle czasu i użeranie się np. ze Mną :) To samo Tyczy się Dawida, Było wiele zaj****ch spotów które już nigdy nie wrócą - powrotów do domu o 03-04 nad ranem i masę wspomnień Dzięki Tym Dwóm osobom w roli opiekunów grupy kujawsko-pomorskiej.

 

Nie podoba Mi się naskakiwanie i traktowanie tak Naszego Kolegi.

A najgorsze jest to, że ktoś się Poskarżył Opiekunowi Grupy Śląskiego który jak widzę jest również moderatorem i stąd to całe bagno. Bardzo nie Lubię kablowania kogoś do kogoś innego.

 

Czy Jestem za Tym aby Wojtek i Dawid zrezygnowali z funkcji opiekuna ? Nie!

 

Od razu zostały rzucone zarzuty. Wiem, że nie ma w tej chwili lepszych kandydatur w tej grupie! Patrząc na To, że To Wojtek Oddał Grupę pod opiekę Dawida i to właśnie wtedy był największy rozkwit to chyba świadczy samo o sobie! Jednak Wojtek zrezygnował i trzeba to uszanować, teraz została tylko i wyłącznie kwestia Dawida.

 

Co do Nowego Opiekuna Jestem w stosunku do Niego neutralny. Nie jestem "ani za ani przeciw" ponieważ nie Miałem opcji z Nim porozmawiać oraz Go poznać dlatego nie Ma o Nim wyrobionego jakiegokolwiek zdania.

Tyle Ode Mnie w tej sprawie. Jak komuś się Chcę edytować fragment mojej wypowiedzi cytować i przyp****ać się do wyjętych słów z kontekstu to proszę bardzo...

Ja już w tej kwestii Napisałem Wszystko.

Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak. Jestem tu nowa. Chciałam ruszyć grupę. W końcu udało się zorganizować spot, w którym rotacyjnie uczestniczyło ok. 20 osób. Żaden z opiekunów nie przyłożył do tego ręki! Ba, dopiero po przysłowiowym "szturchnięciu łokciem", Arrow założył temat o spocie.

Teraz, kiedy kilka aktywnych osób zabrało się za wprowadzanie zmian, aby ożywić grupę, nagle odzywają się malkontenci, który po 1. rzadko zaglądają, po 2. incydentalnie się odzywają, po 3. zignorowali ostatni spot.

Jakie to jest bez sensu, że stawiacie "kontrę" tylko po to, żeby zrobić na złość.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ojoj dawno Mnie tu nie było...

 

Czyli generalnie nie masz pojęcia co się dzieje w regionie ? To by się zgadzało , bo jakbyś poczytał to byś wiedział gdzie się heca zaczęła :). Pomogę Ci od tego się zaczęło :

 

Czy w grupie kujawsko-pomorskiej istnieją jacyś opiekunowie ? Jeden ostatni raz dostępny 12 lica -> ostatni post w grupie regionalnej 27 kwietnia , drugi ostatni post w grupie regionalnej 25 lipca. Chyba coś nie tak jest

 

 

A najgorsze jest to, że ktoś się Poskarżył Opiekunowi Grupy Śląskiego który jak widzę jest również moderatorem i stąd to całe bagno. Bardzo nie Lubię kablowania kogoś do kogoś innego.

 

Kto ci takich pierdół nagadał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności