Skocz do zawartości
tom_asiol

Montaż dodatkowych głośników do tyłu - Passat B5 kombi - wielkość i sposób montażu

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam instalację oraz wbudowane głośniki w przodzie mojego paska. Chciałbym się zapytać ponieważ chciałbym zamontować głośniki z instalacją do tyłu i nie wiem czy są to takie same głośniki jak do przodu zarówno wielkością jak i montażem. Z góry dziękuję za podpowiedzi i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to dokładnie to samo ja robiłem to u siebie oryginalne z przodu przełożyłem na tył a do przodu zakupołem coś mocniejszego no i oczywiście pozostaje pociągnąć instalacje jeżeli nie było głośników:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę czy masz kratkę czy zaślepkę kratki od głośników w tylnych drzwiach. częśto tak bywa, ze jest zaślepka i dodatkowo trzeba kupić kratkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Konrados. Właśnie sprawdziłem że mam zaślepki i będę musiał kupić kratki. Natomiast zauważyłem że na wysokotonowych tzw. gwizdkach nie ma zaślepek tylko normalnie kratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego bo tak jest, siatki na twetery sa normalnymi siatkami natomiast na woferach sa cale zaslepki, musisz wiec wymienic je na siatki, przepuscic przewody nowe na tyl, poniewaz jesli nie ma tam maskownic siatkowych to i oryginalnie nie bylo glosnikow wiec i instalacji nie ma.

Jak kolega poddal pomysl, przerzuc przednie glosniki na tyl a na przod kup cos konkretnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

wyrzuc glosniki na tyl na przod wrzuc cos mega dobrego, kup dobre radio, niech Ci ktos do tego zrobi zwrotnice, wygłusz drzwi i bedzie dobrze.

glosniki z tylu wlaczaj tylko jak ktos jedzie z tylu

a jak nie, to kup coś do pyrkania i już

 

wakacyjne pozdro z morza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności