Skocz do zawartości
jamal_2005

Zmiana tapicerki - pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem że pomiędzy sedane a kombi są róznie i dlatego patrzyłęm na te od CC i są dosć podobne do kombika, pytanie tylko czy pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem że pomiędzy sedane a kombi są róznie i dlatego patrzyłęm na te od CC i są dosć podobne do kombika, pytanie tylko czy pasują?

zapytaj sprzedajacego a jak masz nie daleko to lepiej podjechac, obejrzec , przymierzyc i dobic targu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka widać, że siedzisko od cc, jak i sedana jest jednoczęściowe, a od kombi dzielone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamal, masz jakies foty z przekładki? Mógłbyś zrobić jakąś fotorelacje dla innych jak coś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdemontować przednie fotele ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz siedzenie jak najdalej do przodu, wykręcasz dwie śruby które trzymają z tyłu prowadnice fotela. Ustawiasz siedzenie jak najdalej do tyłu po czym przesuwasz siedzenie ok. 4 cm do przodu. Dla bezpieczeństwa lepiej teraz odłączyć akumulator. Usuwasz osłonę plastikową osłonę która znajduje się po lewej stronie siedzenia obok prowadnicy na dole, odłączasz wiązki przewodów siedzenia od kostek. Odstawiasz max siedzenie max tyłu i wykręcasz dwie śruby z przodu co mocują prowadnice. I teraz delikatnie powinieneś wyjąć cały fotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpinam kostki pod wykładziną podłogi.

Śruby odkręcamy tak jak bimbasz napisał.

Najpierw tylne, później przednie.

W przeciwnym wypadku fotel obali się do tyłu.

Jak jest elektryka foteli to aku odpinamy po wykręceniu śrub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam odswieze kotleta mianowicie mam do kupienia fotele kanape z b6 sedan anglik sport line i chce wcisnac je w kombi trendline czy jest to mozliwe koles ktory sprzedaje mowi ze 100% beda pasowac ale w ciemno nie chce jechac po nie .

i czy jest opcja podlaczenia fotela elektrycznego.

pare lat minelo wiec ktos moze juz to zrobil a nowego tematu nie moge zakladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda pasowac. Tylko elektryke bedzie mial pasazer a nie kierowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy trudno jest podlaczyc takie fotele mam wersje trendline b6 kombi i zapewne jak to vw robi nie bedzie wiazki. I czy mozna je podpiac na "krotko" bez modulu komfortu?

Czy jest jakis temat o tym szukalem nie znalazlem

Podpinajac sie do tematu czy bedzie pasowac podlokietnik z tunelem z anglika sedana do kombi?

Edytowane przez kris_memories

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest mozliwosc wymiany foteli i kanapy z passka b7 do b6? I czy tapicerka drzwi rowniez by pasowala?

Szukalem kanapy i foteli z cc ale puki co te ktore widzialem maja profilowane dwa miejsca na tylniej kanapie a zalezy mi na 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy jest mozliwosc wymiany foteli i kanapy z passka b7 do b6? I czy tapicerka drzwi rowniez by pasowala?

Szukalem kanapy i foteli z cc ale puki co te ktore widzialem maja profilowane dwa miejsca na tylniej kanapie a zalezy mi na 3.

Fotele pasują, boczki tez wchodzą po drobnych przeróbkach blachy.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do wymiany wnętrza na skórzane w B6 sedan w wersji Trendline i mam parę konkretnych pytań:

 

- czy zamki z tylnej kanapy można przełożyć żeby używać swojego kluczyka?

 

- z tyłu mam korbki których nigdy nawet nie otworzyłem, więc nie chcę się bawić w montaż elektrycznych szyb

 

i zastanawiam się czy można z tyłu przełożyć samą skórę na boczki tak, żeby zostały dziury na korbki i nie bylo niedziałającego przycisku na klamce

 

- i czy panel sterujący na 2 szyby można założyć do boczka który miał fabrycznie 4?

 

to dla mnie dość ważne, z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel sterujący z powodzeniem przelożysz z czterech elektrycznych na dwie szyby. Tapicerke także można założyć i wyciąć otwory na korbki opuszczania szyb bo od wewnętrznej jej strony będziesz miał zaznaczony otwór na korbkę. Ddodatkowo możesz założyć do tylnego boczna swoje rączki zamykania drzwi. Wystarczy je wykręcić.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności