Skocz do zawartości
Gość patarek

elektryczne szyby.

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem przecie Przemo parę fot z przewodami i opisałem gdzie czerwony odpiąć ;) (a reszta będzie na filmiku :P)

Na przekaźniku zrobiłem podświetlenie (panelu środkowego i szyb), bo podpiąłem się pod plus po włączniku od świateł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie.

 

Bo ori wiązka jak idzie to jest wtyczka, idzie przewód i w pewnym momencie jest on dzielony tak jak by bezpiecznikiem. To jest bezpiecznik czy co to ? :D ( chodzi mi o gruby czerwony zasilający )

Bo mam teraz pociągnięte z akumulatora właśnie i się zastanawiam czy zabezpieczyć to jeszcze jakimś dodatkowym bezpiecznikiem czy nie ma to większego sensu.

 

I jeszcze jedno. Czy szybę się jakoś ustawia ? Bo jak mi idzie do góry to nie idzie równo tylko się przekrzywia w pewnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw bezpiecznik.

Ustawia się. Luzujesz śrubki pomiędzy mechanizmem a szyną, dociągasz do góry przełącznikiem i dokręcasz. Może się jednak okazać że masz zużyty - uszkodzony mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mechanizmy da się jakoś naprawić / zregenerować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obadaj co mu dolega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja zadam pytanie z innej beczki.

 

Da się zaprogramować jakoś szyby w pasku b4? Chodzi o to że po kliknięciu same się opuszczają ale już przy zamykaniu muszę trzymać cały czas i pytanie takie czy da się to zaprogramować tak żeby same się podnosiły?

 

Dodam że mam domykanie szyb i otwieranie z kluczyka, lecz np żeby zamknąć szybę bądź otworzyć z kluczyka muszę trzymać cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się zaprogramować jakoś szyby w pasku b4?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to będziesz miał tak samo jak w B3. Czyli tylko otwieranie i zamykanie z kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W b3 nie ma otwierania szyb z kluczyka. Jest tylko domykanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. A da się w B3 zrobić otwieranie z kluczyka?

 

I jeszcze jedno. Jako, że zasilanie do wiązki mam bezpośrednio z akumulatora + poprowadzony to jaki bezpiecznik tam wsadzić ? 15A ?

Edytowane przez przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A da się w B3 zrobić otwieranie z kluczyka?

Pewnie się da ale dłubania i zabawy byłoby sporo...

jaki bezpiecznik tam wsadzić ? 15A ?

20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności