Skocz do zawartości
zefir

MCD: Jak wyłączyć info na Fis'ie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie czy można tak ustawić MCD, żeby wyświtlało informacje tylko na radiu?

Teraz mam tak ustawione, że wyswietla mi się i w radiu i na fis'ie. Myślę, że jest takie ustawienie, ale nie dokopałem sie jak to zbrobić. Bardzo proszę o jakąś wskazówkę

 

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie chcesz wogóle oglądać prowadzenia na fisie to mozna przekodować radio vagiem, ale jest inna opcja i wydaje mi się, że najlepszym wyjściem jest wyłączanie wyświetlania "z ręki".

przyciskiem na prawej manetce, tym od przełączania funkcji komputera pokladowego, trzeba go przytrzymac parę skund w pozycji "góra" i włączy się menu wyświetlacza (status, mfa, navi i wyłączenie całkowite wyświetlacza), wybierasz opcje MFA (również tym przyciskiem) a zatwierdzasz tym od spodu manetki (reset) i masz wyłączone wyświetlanie prowadzenia navi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie chcesz wogóle oglądać prowadzenia na fisie to mozna przekodować radio vagiem, ale jest inna opcja i wydaje mi się, że najlepszym wyjściem jest wyłączanie wyświetlania "z ręki".

przyciskiem na prawej manetce, tym od przełączania funkcji komputera pokladowego, trzeba go przytrzymac parę skund w pozycji "góra" i włączy się menu wyświetlacza (status, mfa, navi i wyłączenie całkowite wyświetlacza), wybierasz opcje MFA (również tym przyciskiem) a zatwierdzasz tym od spodu manetki (reset) i masz wyłączone wyświetlanie prowadzenia navi.

Pozdrawiam

Też mnie to denerwowało a nie wiedziałem jak to wyłączyć i sprawę olałem.Teraz już wiem i dzięki za info.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjacekkx,

bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Dopiero dzisiaj mogłem to sprawdzić. Rewelacja, proste i skuteczne. Potestowałem czy jest to trwałe wyłączenie, okazuje się, że po ponownym włączeniu info z navi pojawia się na fis'ie tradycjnie. Czyli jeśli chcemy znowu to wyłączyć, powtarzamy operację.

 

Jeszcze raz dzięki...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączenie trwałe można zrobić przez przekodowanie radia vagiem i wtedy zginie opcja wyświetlania wszelkich informacji na fisie przez radio i nawigację- na stałe (tylko komputer i np: VAG), sposób wyłączenia z "ręki" pozwala na powrót w dowolnej chwili wyświetlania informacji z nawigacji itp.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,

jeszcze raz bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pełny fis i oryginalnie wpakowane radio mcd. 1/3 fis nie działa po włączeniu radia, przy rezerwie  czy braku płynu spryskiwaczy działa, jakieś informacje czy da się to uruchomić? Przy radiu to ta czerwona kostka? idą tam 2 przewody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności