Skocz do zawartości
harry

PASSAT V6 2.5tdi 180ps kilka pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biedrona

kuczlaw mnie bardziej dziwi cena - 30tyś za "unikatowy" wręcz model to chyba nie dużo, zważywszy na fakt, że auta z tego rocznika chodzą średnio po 27 - 28 tyś. Tekst o "dokumentacji" słyszałem za każdym razem, gdy jechałem oglądać auto, a prawda jest taka, że polscy handlarze mają gotowe czyste dokumenty wraz ze wszystkimi potrzebnymi pieczęciami - więc w to także bym nie wierzył. Pozostaje chyba tylko sprawdzanie historii samochodu bezpośrednio w niemieckim serwisie ew. bezpośrednio u właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
A więc tak gadałem z gostkiem i mówił że Auto jako nowe zostało doposażone w AUDI MOTORSPORT w elementy silnika Audi A6 180ps. i Ma na to dokumentację jak i z zakupu tak i całego serwisowania .Hmmm....

 

I tak jest to bardziej silnik 2,5 TDI 150KM z podkręceniem. Dużo mniej ma ten silnik z motorków typu BAU i BDH

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli mam naprawdę problem.Zobzczę jeszcze jutro jak to będzie wyglądać to auto silnik całą dokumentacja no i będę musiał jechać na komputer.Myślę że wtedy dowiem się prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja to generalnie bym sobie odpuścił ten temat. Nie wiadomo do czego był uzywany taki Passat po kuracji w Audi Motorsport. Wszelkie auta po kuracjach tuningowych bywają naprawdę ostro używane. Nie wiem czy takie zamówienie miało sens.

Dla mnie jedyny tuning jaki jest wart czegokolwiek to auto od fabrycznego tunera typu AMG i inne lub usportowione modele wychodzace z fabryki.

 

Passat z ogłoszenia niestety mi na żaden z powyższych nie wygląda.

Pozatym do takiego auta kiedyś będzie trzeba coś kupić z tajli.

Wtedy można trafić na problem i będzie zonk.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeszcze jedno. Auto, jak gostek pisze jest doposażone w serwisie, co pewnie nieźle kosztowało. Jakoś zabrakło mu szmalcu choćby na ESP, czy wielofunkcyjną kierownicę. Cos tu nie passuje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość max77

Auto ma zapewne boxa. Pozatym jest dość ubogo w środku jak na szwajcarskie warunki. Przy tiptronicu robi się nie ciekawie jeżeli AKN(150ps) ma czipsa na więcej niż 180ps. Te silniki sa zwykle mokre z (pokrywy zaworów przy wtryskach) musi pracować równo jezeli bedzie postukiwał na ciepłym to wałki sa już wytarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. A więc byłem oglądałem autko .Na to żeby coś było kombinowane z motorem raczej nic nie wskazywało .Naklejka była w bagażniku i wszystko się zgadzało .tylko że na niej pisało że silnik ma 110kw .Na silniku jedynie była obudowa że jest to VW Motorsport więcej nic nie uznałem .Po za tym bardzo dziwnie nie równo chodził ten silnik i jakieś dziwny dzwięk,sasmarkany olejem.Po za tym było to auto chyba jakieś firmowe strasznie zniszczone plastiki bagażnika.Co do kilometrów gostek chyba pomylił 1 z 3-ką.Strasznie skrzypiące zawieszenie.Dałem sobie spokuj i za podobną kasę kupiłe m dość wypasionego 1.9TDI 90ps i z papierami i pierwszej ręki z niemiec. Teraz jestam zadowolony pomimo małego motorka.Dzięki za rady gdzie szukać i jak.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności