Skocz do zawartości
darekguma

Przyciemniane szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chcę u siebie wymienić szyby na ciemne lub okleić zwykłe.Z tego co czytałem to te oklejane są podatne na zarysowania.Co zrobić może ktoś z forumowiczów przeprowadzał taki zabieg(wymiana na ciemne-fotochromy).gdzie kupić i na jaki koszt mam się przygotować:) Passat Varint.Dziękuję za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń tutaj i spytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

char wymieniał na fotochromy przed zlotem....dorwał szybki na jakimś szrocie za pół darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorka0
char wymieniał na fotochromy przed zlotem....dorwał szybki na jakimś szrocie za pół darmo :)

Jedyny fotochrom w passacie o jakim wiem to lusterko wstecznego o szybach to pierwsze słyszę. Wiem że passki wychodziły z szybami białymi, zielonkawymi albo ciemnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac
Witam.Chcę u siebie wymienić szyby na ciemne lub okleić zwykłe.Z tego co czytałem to te oklejane są podatne na zarysowania.Co zrobić może ktoś z forumowiczów przeprowadzał taki zabieg(wymiana na ciemne-fotochromy).gdzie kupić i na jaki koszt mam się przygotować:) Passat Varint.Dziękuję za odp.

 

Rysowac to sie rysuja folie za 15zl. Mialem takie po czym pojechalem do profesjonalnego zakladu. Niebo a ziemia. Zero rysowania itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rysowac to sie rysuja folie za 15zl. Mialem takie po czym pojechalem do profesjonalnego zakladu. Niebo a ziemia. Zero rysowania itp.

Witam. to jak oklejane to na co zwrucic uwagę przy wyborze foli żeby nie zrobili mnie w konia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Wlasnie mnie olsnilo ze jestes z chorzowa a koles ktory mi robil mieszka wlasnie w chorzowie. Napisz do mnie na priva to podam ci namiary na kolesia. Zazwyczaj jest dosc zajety ale napewno znajdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może http://www.technicolor.pl/ tak

 

do naszego Passata ---> ok 1400 zł

!

Edytowane przez radas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

A ja chciałem zapytać cy wszystkie passaty (mój 2004 r) które wychodziły w tych latach miały fabrycznie coś przyciemniane? Ja zastanawiam się nad oklejeniem (delikatnym) wszystkich szyb we firmie folią. Mam wrażenie ze moje szyby są w 100 % czyste. Możliwe to czy jednak złudzenie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylne możesz sciemniac ile chcesz, ale przednie są zabronione. A co do twojego pytania to o ile dobrze pamietam to przednie sa juz fabtycznie sciemnione cos ok 30% i juz ich nie mozna ruszac. Ale jak jest każdy wie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy po roku przeczyta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee jaki rok, 2 tyg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K... coś mi się cyferki poprzestawiały :D :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
K... coś mi się cyferki poprzestawiały :D :hehe

nie chlej !!!!:mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje czy są jakiś folie "odbijające ciepło"? Nie potrzebuje przyciemniać bardziej mi chodzi o to żeby słońce tak nie grzało przez szybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przyciemniane szyby to mega fajne rozwiazanie i warto zainwestowac w to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przyciemniające i nie nagrzewające wnętrza? chyba nie ma takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie to ogarnąć, nie lubię jak ktoś mi zagląda do auta (chociaż sam to notorycznie robię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może LA7T z przyciemnionymi szybami? Zastanawiam się jak to by wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można przyciemnić boczne, przednie szyby? Czy jest mandat za coś*takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności