Skocz do zawartości
balcer

przyciemnianie tylnich lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale ani jeden ani drugi nie przedstawia tego czego szukam. nie chodzilo mmi o przyciemnione lampy tylko "przyczerwione" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale ani jeden ani drugi nie przedstawia tego czego szukam. nie chodzilo mmi o przyciemnione lampy tylko "przyczerwione"
:hmm chyba się koledze nie chce czytać albo szukać bo tutaj masz lampy przy-czerwienione http://forum.vw-passat.pl/threads/118041-Lightblue-wagon-by-Armada-sprzedany-jest-Nissan-Maxima?p=1731059&viewfull=1#post1731059

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę odświeżę temat bo mam dylemat co do przyciemnienia lamp.

 

Na tym zdjęciu są całe przyciemnione delikatnie i widać też tą czerwień ale podczas najechania na tył zawsze może być problem że nie był wystarczająco widoczny stop itp.

 

20121119613.jpg

 

Więc pomyślałem że zrobię coś takiego :

 

$(KGrHqZ,!iQE4sSE0jo(BOWkULP3qw~~60_12.JPG

 

Tu wcale nie widać czerwonego a światła w sumie nie są niczym przysłonięte więc nie powinno być problemu z przeglądem, policją etc.

 

Co wy o tym sądzicie czekam na opinie bo sam jestem w kropce.

Edytowane przez Sir_Stahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu wcale nie widać czerwonego a światła w sumie nie są niczym przysłonięte więc nie powinno być problemu z przeglądem, policją etc.

Co wy o tym sądzicie czekam na opinie bo sam jestem w kropce.

Lampy nie będą miały odblasku , zobacz jak jest w ori lampach w nocy ;) poświeć na nie latarką , ale mniejsza z tym w nocy jak gdzie zaparkujesz ktoś może nie zauważyć że auto stoi i dzwon gotowy:/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oglądam lampy np. CarDNA i podobne oryginalnie przyciemniane z homologacją to one też nie mają odblasku a są jakoś legalne :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jakimś cudownym sposobem otrzymały homologację, albo jej nie mają i nie są legalne;)

W obydwóch przypadkach które podałeś jest ryzyko utraty dowodu bo oklejanie/malowanie itp to ingerencja w lampę i wtedy homologacja nie ma żadnego znaczenia.

Ale jak to się mówi. . . nie ma ryzyka, nie ma zabawy:D ja okleilem swoje bez żadnego wahania i tak jeżdżę już ponad 3 lata (odpukać:P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem całe lampy przyciemnione, tylko w innym samochodzie i na urlopie zatrzymała mnie policja, od razu zabrali mi dowód. rej.

I oto w ten sposób wyzdrowiałem z ciemnych lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko dla oklejających tylne lampy folią w kombi: robicie to na mokro czy na "sucho"? I czy lampy zdejmujecie czy robicie to na aucie? Ja już raz próbowałem to zrobic na sucho i na aucie i folie trafiły do kosza:/ dzisiaj przyszedł 2 komplet i nie wiem czy można to kleić na mokro? Po prostu prosze o jakieś praktyczne porady jak sie zabrać za oklejanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prawdopodobnie bede przyciemnial lampy Pol na Pol:) ewentualnie cale:)

 

Z tego co wiem to na sucho + suszarka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieżko troche z tąfolią na sucho, bo gdy dochodze do zagiecia lampy to folia zaczyna sie marszczyć a grzanie suszarką powoduje jedynie ze te zmarszczenie kurczą się ale nie na tyle zeby całkiem zniknąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sucho panie i ze zdjętymi lampami.... grzejesz suszarka i powoli idzie.

Łatwo nie jest, trzeba naprawdę dużo cierpliwości. Mi na jednej lampie schodziło coś koło godz czasu:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem na mokro i zagięcia suszarką. Trzeba trochę cierpliwości i efekt będzie zadowalający, żadnych bąbli czy zagięć. Lampy oczywiście zdemontowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj sie uporałem z tą folią...

-czas 1h

-montaż na sucho+suszarka

-lampy na aucie (bez demontażu)

efekt widoczny na poniższych zdjęciach (słaba jakoś spowodowana zdjęciamiz "kalkulatora") :D

IMG_20130814_152343.jpg

IMG_20130814_134738.jpg

IMG_20130814_152509.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierti

Również bawiłem się folią:P Wydaje mi się że najlepszym sposobem jest obklejanie przez 2 osoby + suszarka + zdemontowane lampy:)

W 30min da się zrobić dwie lampy:) choć całe obklejone nie podobają mi się, zwłaszcza świecenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon1986

Folią nawet szybko idzie i w miarę fajny efekt wyszedł. Powiem wam ze można to szybko zrobić, ja w jedno popołudnie okleiłem wszystkie lampy w B4 kombi łącznie z demontażem i montażem lamp. Będzie kiedyś chwilka to pstryknę kilka fotek i sami ocenicie jak wyszło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sir_Stahu moje lampy :P własnie nie jest żle bo widac ładnie swiatła i nikt sie nie czepia :)

A Twoje wykonanie jest ciekawe ale szkoda ze srodek nie jest ciemniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj u siebie przyciemniałem lampy folią. Moim zdaniem światełka całkiem dobrze widać gdy są zapalone. Pierwszy raz to robiłem i nie powiem w są pewne "defekty", ale jak się odkleją za tak małe pieniądze można zrobić drugi raz. Koszt około 12 zł (rakla+folia). Lampy wyciągałem

Bez tytułu.jpg

P.S

wiem że brudny...

2.jpg

Edytowane przez bcymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jakie są ceny sprayu do przyciemniania lamp? Gdzie takowy można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności