Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moim b3 vr6 jest cos pomieszane z wezami od wody. Przejrzalem katalog serwisowy vw tzn rysunki ukladu chlodzenia i nijak mi nie pasuja. Mam wersje z climatronikiem i od glowicy wychodzi przewod z czujnikiem jak doczytalem temperatury plynu dla climatronica ale nie znalazlem takiego przewodu z tym czujnikiem na zadnym z rysunkow. Dodatkowo jakis medrzec zdemontowal dodatkowa pompe wody,dokupilem ja i chcialbym zamontowac ale jak juz mowilem na rysunkach pompe znalazlem ale tego weza nie.Stad prosba jesli ktos dysponuje takim schematem lub moglby go np odreczne wg wlasnego autka odrysowac i wrzucic skan bylbym bardzo wdzieczny bo bidulek mi sie grzeje i chce ten bajzel w ukladzie chlodzenia doprowadzic do stanu fabrycznego a nei chce czegos spiep....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15883840if6.th.jpg

7 - króciec głowicy

11 i 12 do nagrzewnicy

17 - górny przewód chłodnicy

18 - dolny przewód chłodnicy

Wersje z climatronikiem różnią się tylko czujnikiem na wężu 11 lub 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra: niech ci to bedzie w stosunkach wynagrodzone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wężem wody idącym od głowicy do nagrzewnicy. Z powyższego schematu wygląda na to że to nr 12 z tym że wchodzi do niego czujnik od climatronica. Wąż mi przecieka a nie mogę kupić nowego, bo w sklepie mi mówią że takiego w schemacie mnie mają i że chyba mam jakąś rzeźbę. Czy może ktoś wrzucić fotkę tego węża. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wąż podobno nie jest dostępny w sklepach. tylko szroty Cię ratują.. ale i tak większość z nich popuszcza.. Jak masz miejsce na króćcu z czujnikami to przełóż tam czujnik a węża zastąp normalnym bez gniazda na czujnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by wszystko wyjaśniało. Będę musiał tak zrobić, dzięki za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności