Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim passacie mam przejechane 43000km i nie mam pewnosci czy przebieg jest prawdziwy kluczyki sa w dobrym stanie ale maja powycierane znaczki vw na spodzie kluczyka. CHcialbym zapytac czy u innych tez tak szybko wyciera sie logo na kluczyku czy moze to swiadczyc o znacznie wiekszym przebiegu oraz jak ewentualnie sprawdzic autentycznosc przebiegu z gory dzieki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolegi

" dred"

nr gg: 3244099

 

za niewielkie pieniądze poznasz historię samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matijaz
Witam w moim passacie mam przejechane 43000km i nie mam pewnosci czy przebieg jest prawdziwy kluczyki sa w dobrym stanie ale maja powycierane znaczki vw na spodzie kluczyka. CHcialbym zapytac czy u innych tez tak szybko wyciera sie logo na kluczyku czy moze to swiadczyc o znacznie wiekszym przebiegu oraz jak ewentualnie sprawdzic autentycznosc przebiegu z gory dzieki .

 

w 3 letnim dieslu 43 tys km?

wierzysz w cuda? :)

imho 95% szans ze byl krecony, albo nawet nie krecony a wymieniony byl licznik...

ale ponoc zasze mozna sprawdzic po nrze VIN, jesli byl serwisowany w ASO daty przegladow i przebieg przy tych przegladach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma paska 2006r 170km 72 tyś przebiegu śladu zużycia kluczyka.Wnętrze też wygląda b.dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kluczyk to nie patrz na to,ja u siebie kluczyki mam wytarte,a mój ma 120000 km przebiegu,to zależy jak ktoś użytkował kluczyk,ja noszę z kluczami od domu i sam sobie zniszczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kluczyki nie patrz. Ja mam auto z 2006 roku i przebieg 53tys. km. Niektórzy po prostu mało jeżdżą i stać ich na diesel'a :). Jeżeli nie dostałeś historii samochodu, możesz ją poznać w każdym serwisie po podaniu numeru VIN. Przynajmniej z pierwszych 2 lat będziesz miał prawdziwą historię - nikt normalny nie ryzykuje utraty gwarancji serwisując auto poza ASO. Zwróć raczej uwagę na stan wnętrza. U mnie wszystko wygląda jak nowe, żadnej ryski nigdzie nie znajdziesz o jakimkolwiek przetarciu nie wspominając. Szwagier się śmieje, że jak się wsiądzie do środka to jeszcze czuć zapach plastików i rzeczywiście. Używany kluczyk ma kilka rysek ale to raczej normalne jak się go nosi w jednej kieszeni np. z drobniakami :). Przy Twoim przebiegu auto powinno wyglądać jak nowe, chyba że jeździła jakaś fleja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo

Też się zgadzam że na kluczyk nie masz co patrzeć. Ja mam samochód 2 lata i przejechane 60 tys i logo VW jest wytarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 3 letnim dieslu 43 tys km?

wierzysz w cuda? :)

...

Ja mam Paska rok i przejechane 16 tyś, jeżeli pomnożę to przez trzy to mi wyjdzie 48 tyś i co napiszesz że to cud ??? Jak widać nie kazdy wali po 50 tyś i więcej rocznie i nie ma co z góry zakładać że to sztampa chociaż znaczna większość.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam w moim passacie mam przejechane 43000km i nie mam pewnosci czy przebieg jest prawdziwy kluczyki sa w dobrym stanie ale maja powycierane znaczki vw na spodzie kluczyka. CHcialbym zapytac czy u innych tez tak szybko wyciera sie logo na kluczyku czy moze to swiadczyc o znacznie wiekszym przebiegu oraz jak ewentualnie sprawdzic autentycznosc przebiegu z gory dzieki .

Te znaczki sie wycieraja wszystko zalezy gdzie trzymasz kluczyk jak ciagle w kieszeni to nawet w miesiecznym aucie masz oznaki wytarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matijaz
Na kluczyki nie patrz. Ja mam auto z 2006 roku i przebieg 53tys. km. Niektórzy po prostu mało jeżdżą i stać ich na diesel'a :).

 

w Polsce ludzie kupuja diesle bo ich stac,

na zachodzie bo im sie oplaca ;)

jesli uwazacie ze statystyczny mieszkaniec ue kupuje diesla zeby robic nim 15tys rocznie to zycze pwodzenia, nawet jesli ktos tak postepuje to jest to wyjatek a nie reguła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze kupił diesla okazyjnie taniej niż benzynę tak jak ja swojego nowego za 100 tyś.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Polsce ludzie kupuja diesle bo ich stac,

na zachodzie bo im sie oplaca ;)

jesli uwazacie ze statystyczny mieszkaniec ue kupuje diesla zeby robic nim 15tys rocznie to zycze pwodzenia, nawet jesli ktos tak postepuje to jest to wyjatek a nie reguła

300% racji , w Niemczech trzeba zapłacić większy podatek ze diesla.

Nie chwaląc sie ;)ja swoim AWX-EM zrobiłem w ciągu 7 miesięcy zaledwie 11tys:D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie równe 6 miesięcy i zrobione nie całe 9 tyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja przez 7 miesiecy zrobilem 18 tys., ale to zalezy jak kto dba. bo auta ktore maja nalatane bardzo duzo a "kierownik" dba... czesto moga przezyc duzo mlodsze i mnie eksploatowane roczniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Khs

Passat B6 1.8 TSI 3 miechy i 6 tys km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma coś jeszcze sensownego do dodania w temacie to proszę o PW do któregoś z Moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności