Skocz do zawartości
Maciejos

Nawigacja MFD złe działanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Passata z 2002 roku. Nawigacje MFD ver C . Problem polega na tym że nawigacja nie działa jak powinna. Mam płytke z teleatlas Polska-Czechy 2008/2009, płykę tą czyta bez problemu, pokazuje aktualną pozycje auta, widzi 8 satelit. Po wybraniu celu podrózy zaczynaja sie dziac cuda.Np: po wybraniu celu który znajduje sie powiedzmy 20 km dalej lektor mówi ze oblicza trase, po obliczeniu trasy pokazuje że czas przejazdu tych 20 km bedzie trwał 10 godzin:D to chyba slimak pokona tę odległosc szybciej. Co gorsze start trasy jest w calkiem innym miejscu niz aktualnie znajduje sie auto . Nie wiem moze cos żle robie ale postępowalem zgodnie z instrukcja do navi. Druga sprawa to cały czas pokazuje off road a w trybie info jak jade to mapa odswieża sie po przejechaniu około 3 lub 4 kilometrów a przeciez powinna iść płynnie.Co może byc przyczyną takiego dzialania navi ? Prosze o pomoc. Pozdrawiam Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku, czy navi dokładałeś, czy jest ori ??

jeżeli dokładałeś to trzeba co nie no pozmieniać... może w kodowaniu, może skąd ma brać sygnał itp.... posprawdzać, co się da.

trzeba sprawdzić jak nawi zachowuje się na innych płytach.

Pozdrawiam

ps.w ostatnią niedziele miesiąca odbywają się spoty na matarni... zapraszamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Passata juz z tą nawigacją, wydaje mi sie ze to fabryczna navi, a mozna to jakos sprawdzic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprobowac z inna plyta, zanim zaczniesz wyjmowac navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mozna to jakos sprawdzic
najszybciej, jest zerknąć na dach, mało kto się bawi w zakładanie oryginalnej anteny przy dokładaniu navi.

(antena z "krązkiem".

Pozdrawiam

ps.ostatecznie to ja mieszkam blisko gdańska ,możemy coś popróbować, a jak nie to mogę Ci dać namiar na serwis navi w gdańsku, ostrzegam, nie jest tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak mieszkasz w pobliżu Gdańska to moze cos popróbujemy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności